מפלגת העבודה מככבת באופוזיציה,זה מקומה של מפלגה שלמנהיגיה מוח קטן

ז"א שלאנשי הליכוד בכלל אין מוח?

גם לך אין

וילך עם מי שבאמת מייצגים אמונותיו. שותפים טבעיים. חופשיים , משרתים, עובדים, ציונים, כמרבית עם ישראל. 

לנתניהו יש כמה אופציות, רק אחת תחזקו, השאר ירסקו סופית את הליכוד/ליברמן. 

ליכוד ביתנו עם לפיד, ליבני, בנט/שס הם קואליציה אחראית וממותנת. לפיד עם פרי , התנועה עם ליבני ופרץ כמו גם שטרן, יעלו את רמת האחריות כמו גם נסיון וצדק חברתי , לרמות שנתניהו׳ לא הכיר, והלוואי שיחתור לממשלה חכמה ומאוזנת כזו, בפרט אם הוא חפץ בעתיד פוליטי. כי את המחיר בליכוד ישלם בעבור הכישלון שלו (העלמות מפלגה שלמה כשל ליברמן במספר חברי הכנסת שאיבדו מקומם).

יהיה מעניין. ברור לכל שמה שהיה לא יהיה עוד. השפיות תשוב לכנסת ישראל, ציונית יותר, חופשית יותר, רעננה יותר, מאוזנת יותר. 

ו...מוארת יותר לנו ולכל העולם. בתקווה שהחושך נהדף מחיינו. 

אישית הייתי שמח מקואליציה בין ליכוד ביתנו-יאיר לפיד-ליבני-ש׳ס(שיחסית מתונה יותר ומתקרבת לתפיסה ציונית,גיוס,לימודים באקדמיה,למרות ששוב ממומנות ע׳י המדינה ועבודה)כך יהיה ייצוג לכל הגוונים בחברה הישראלית. 

גם לך אין

בלה בלה בלה.

אם לפיד באמת אמיץ ומתכונן להלחם על עקרונותיו, מלחמה אחת תעשה באמת טוב לכל עם ישראל באשר הוא: הפרדת הדת מהמדינה. זה מקובל בכל העולם החופשי למעט העולם השלישי והמדינות האיסלמיות. הדת הפכה לכוח ניגוח מניפולטיבי פוליטי בארץ אלמנט שהגביר מאוד את השנאה כלפי הדתיים כשהוכיח לנו איך מיעוט מצליח לשמור על זכויותיו בלבד כנגד הרוב במדינה. הפרדת הדת מהמדינה, נושא שמדברים עליו שנים רבות, תביא איתה שחרור סופי של הרוח החילונית והחזרת הכבוד לדת שנעלם במאבקים האינסופיים של הפוליטיקאים שלה למען המגזרים שלהם על חשבון הציבור כולו, שמאס בהם. הגיע הזמן לממשלה חילונית וחופשית אמיצה עם רוח חופש ודמוקרטיה, ודת שיודעת את מקומה המכובד בהסטוריה של העם הזה, אבל לא בצד הפוליטי שלו שרק דרדר אותה לזנות מוסרית וערכית.

לפני ההפרדה, שיהיה שוויון בנטל, חייב כל בן גיל מתאים להתגייס לצבא

שם יש מקום להתפלל,במיוחד בזמן שמירה

לפני ההפרדה, שיהיה שוויון בנטל, חייב כל בן גיל מתאים להתגייס לצבא

שם יש מקום להתפלל,במיוחד בזמן שמירה

תיזהר, כי לפי השוויון בנטל שלך עוד תצטרך לגדל זקן וללמוד בישיבה. אבל לא נראה לי שעקרון הדדיות בכלל מוכר לך.

הדתיים הציוניים מקומם איתנו, אבל החרדים - לעבוד, או לכלא. בברוקלין כל החרדים עובדים יפה מאוד ואף אחד לא משלם להם שילמדו. מה קרה? קלטו שהחילונים כאן פראיירים? את אלה צריך ללמד לקח אחת ולתמיד: מי שעובד והולך לצבא - איתנו, ומי שלא - שיסע לברוקלין, ארץ הפרזיטים.  

הדתיים הציוניים מקומם איתנו, אבל החרדים - לעבוד, או לכלא. בברוקלין כל החרדים עובדים יפה מאוד ואף אחד לא משלם להם שילמדו. מה קרה? קלטו שהחילונים כאן פראיירים? את אלה צריך ללמד לקח אחת ולתמיד: מי שעובד והולך לצבא - איתנו, ומי שלא - שיסע לברוקלין, ארץ הפרזיטים.  

28% חילוניים משתמטים, ועוברים על החוק.

קומץ חרדים משוחררים ע"פ חוק הכנסת.

לכן פושעים לכלא.

28% חילוניים משתמטים, ועוברים על החוק.

קומץ חרדים משוחררים ע"פ חוק הכנסת.

לכן פושעים לכלא.

שקר גס.

כנראה אינך מצביע ליכוד.

האינטרס של מדינת ישראל שמפלגות אישיות לא יתקיימו - ולכן אם תסתכל על האינטרס של מדינת ישראל - יש לייבש את המפלגות האלו. ובטח שלא לתת להן פרס לשבת במוקדי קבלת ההחלטות.

האינטרס של הליכוד כי נתניהו יבחר ללכת עם בוחריו, ועם שותפותיו הטבעיות. מטבע הדברים קואליציות כאלו יותר יציבות - גם אם זה יהיה על חשבון הפלסטינאים ונו-נו-נו מהאמריקאיים. צריך לזכור שהנשיא בארה"ב די תלוי בקונגרס, ולא חייבים להסכים איתו על כל דבר. 

מה שגרם לקרע בעבר ויגרום לקרע בעתיד - אם נתניהו ישבור יותר שמאלה ממה שהוא היום. אחת הטעויות כלפי מפלגתו - היא מינוי אהוד ברק כשר הבטחון - עם סמכויות ביו"ש (שטחים) ולא מן הנמנע שיחזור על טעות זו או עם שר מקצועי - שוב ברק, או עם מופז מקדימה. כמו כן עליו להפעיל מדיניות ימנית (כגון מימוש דו"ח אדמונד לוי, בניה בהמשך להצהרות מלפני הבחירות) ולמנוע תפקידים מ"חברים" שלא עברו את מסננת הפרימריז (שר ללא תיק מרידור ועוד)

דבר לא פחות חשוב היא התמקדות בכלכלה. החל מצימצום מס' השרים וסגניהם - ל16-18, והכנסת שיקולים כלכליים בנושאי בטחון - בעיקר בבטחון שוטף. הוצאת פעילויות השיטור מצה"ל אל המשטרה וצמצום כוחות המשטרה ב"שטחים" לפעילות למען בטחון אישי ומניעת פשיעה פלילית. 

"יש עתיד" בחרה במוצהר להיות במרכז המפה, ולכן אפשר לתת לה לפעול בנושאי פנים וכלכלה.

בנושאי חוץ ובטחון, יש לתת לפעול לחברים מהליכוד ומהבית היהודי.

בשונה מקודמי, אני כן חושב שיש מקום למפלגות החרדיות (ג' - ולא ש"ס), וזאת לא רק מטעמי קואליציה - אלא כדי לדחוף לגיוס חרדים שאינם לומדים, חייבים שיתוף פעולה עם ראשי המגזר, וזה יקשה כשהם לא בקואליציה. כמו כן אני חושב שסגן שר הבריאות - היה סה"כ די מוצלח. את ש"ס לא ממש צריכים.

אבל בכל מקרה, ברור לי שנתניהו משום מה יאמין לך יותר מאשר לי, ולכן כנראה הוא כבר במסלול התרסקות (או במסלול ה"מיצינו")

בימים אלו אנו נמצאים במצב שלא ברור מבחינה מדינית כלכלית . וביטחונית.האזור עלול להיתלקיח בכול רגע ורגע. לכן אני קורא לכול המיפלגות לא למתוח שררים ולהיתאחד יחדוו עד יעבור המתח באזורנו והתמונה תהיה ברורה .

לדעתי אפשר לאחד את רוב חילוקי הדעות על ידי שכול מיפלגה תוותר כצת ולהקים ממשלה רחבה כול האפשר

הלכוד בתינו לפיד .בנט.העבודה . ואפשר גם ליבני . אני לא פוסל את שס אבל הם יצתרכו לוותר על הרבה וללכת לקראת לפי

אין זו בושה שכול מיפלגה תרד שתיים שלוש מדרגות מהפרמידה שהיגעה אליה ולדבר בגובה העניים כמו שאומרים

צריך להקשיב גם לנתניהו הוא לא פרייר הוא יודיע הטב את צרכי המדינה יש לו הרבה בעיות גם ביטחוניות וההוצאות הכספיות לא קטנות

אים זה מבחינה ביטחונית או קלקלית

לכל מבקרי נתניהו והליכוד כולל אותי,טפשים קטנים

רק אתמול יותר משמונים חברי כנסת ממפלגות שונות בחרו בו

להרכיב את הממשלה הבאה, בטוח שכל תומכיו יודעים עליו יותר מכל אחד כאן,

אז כנראה שנתניהו גאון אמיתי ,טוב ונכון שיהיה ראש הממשלה

אים כול ראשי המיפלגות לא יכלו להצביע על מועמד אחר לראשות הממשלה  .

ולהחליף את נתניהו . אז שמו הולך לפנו. אז הגיע הזמן לשבת כולם יחד ולדברררררררררר

ואם הוא פשוט מטומטם הוא גם צריך לעשות חשבון נפש?
יש גם כאלה עודד, לידיעתך, פשוט רפי שכל ובעלי הכנה למוח מה שלא מפריע להם להשתולל מילולית כאוות נפשם.

נכון וטוב שיש מליארדי מטומטמים בעולם, נכון גם שהדמוקרטיה מאפשרת להם להשמיע קולם,

אבל רצוי לא להמנות עם אלה כי יש סיכוי,מצד שני תמיד צריך להשתייך לרוב,ולהתאים עצמנו אליו

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר