איך הפכנו לחברה של מסכנים?

מעניין אותי איך פתאום כולם נהיו מסכנים\עניים כאשר מרבית התגובות בוואלה מוכיחות כך, למה בנתיים שאני מסתבוב ברחוב אני רואה רק את הסבתא או הסבא המסכנים (מסכנים במובן המעציב אותי) שאוספים בקבוקים מפחים ואין להם אפילו אינטרנט לרשום את הדברים שאתם רושמים, אז מספיק עם המשחק של המסכנים, יש לכם קורת גג, מה לאכול בבוקר ובלילה אז בנתיים אתם לא הבעיה העיקרית של המדינה. יש לנו עשרות אלפי ילדים שהולכים לישון בלי לאכול והם הבעיה העיקרית אז תנו לממשלה להתרכז בזה ולא בשוק הסוללר כמה הוא יקר או במחירי הדירות. חלילה לי מלאמר שדברים אלו לא חשובים אבל כחברה מתוקנת ובעלת מצפון אנושי אנחנו צריכים לדרוש מהמדינה לטפל בהם קודם ולא בנו.

מי שהתחיל לקרוא את מה שאני רושם כמובן חושב שאני מצביע לעבודה שהרי אלו סיסמאות של לא אחרת משלי יחמוביץ'. אני מצביע ליכוד כי אני יודע שהליכוד הוא הנכון ביותר בביטחון, ובעניינים החברתיים הוא פשוט משקף את רצונות העם כאשר זה התחיל עם הוזלת המחירים בשוק הסוללר ולאחר מכאן עם גנים חינם וכן פעולות רבות אחרות. כעת הליכוד הצהיר שבכוונתו לטפל במחירי הדירות (ע"י לקיחת תיק השיכון), ואני מאמין שכך יעשה. מהדברים האלה אני רוצה להגיע לנקודה שממנה התחלתי-כחברה מתוקנת ובעלת מצפון עלינו לדרוש מהמדינה לדאוג לאותם אוכלוסיות שידם אינה משגת לחם, מכיוון שכולנו יודעים שמבלי לחץ הדברים לא נעים ופה כחברה כשלנו שאנחנו דואגים לדברים של מעמד הביינים לפני הדאגה למעמד הדל יכולת.

רק לסיום אני חייב לומר כי גם לי יש תלונות על הממשלה ולמרות אני מצביע בלב שלם ליכוד, כי לי ברור שאין יותר טוב מהליכוד במצב שלנו.

מפלגת העבודה דואגת ותומכת בעובדי חברת החשמל

מהשאר העניים רק מס שפתים,

נתניהו לעומתה דואג לכל העם, בסמכותו לתת או לקחת,

שלי חיימוביץ זכותה לדבר לדבר לדבר

צר לי על הכותב המסכן!! מפלגת העבודה העומללה קמה על חורבן מפא"י המושחתת שהקימה אירגוני מאפיה כמו חברת חשמל ,נמלים ,בזק ומקורות והכל למען מטרה אחת שהם יהיו בסיס למפלגה מי שרוצה לעבוד באותם המקומות חייב להיות איש מפא"י !

אז היום שבטלני חברת חשמל חיים עם שכר בשמים ותנאים לא מהעולם הזה לא מזיז להם שאנשים קורסים והם מעלים את מחיר החשמל לשמים ולא נותנים למי שיכול להקים לעצמו מערכת סולרית כדי להיפרד מחברת חשמל ! הליכוד מושחת לא פחות ביבי שבא מעצמאי מוכר רהיטים הוא הורס כל חלקה טובה בערבות העדדית שהיה בין האזרחים והכל מהפרשד ומשול חבריו חייבים מלירדים למדינה ומוחקים להם את החוב ולאזרח הקטן על 1000 ש"ח חוב מכניסים לכלא

בנט זה עתיד שלנו!!!!

מי שעובד, משלם מיסים ומתגייס לצבא - מעמד הביניים צריך לקבל תגמול על זה שהוא המעמד שיוצר ומי שעני בגלל שזה "מתחת לכבוד שלו לעבוד", לא מתגייס לצבא, לא משלם מיסים ולא מנסה אפילו לדאוג לעצמו אבל לא מפסיק לקבל כסף מהמדינה הזו - מגיע לו להיות עני ולמות ברעב. ובנט ילך עם נתניהו, ליברמן המושחת ואלי ישי הגנב לממשלה המנופחת הזו של הימין שתמשיך לתת כסף לחרדים ולמתנחלים אבל אותנו - תשכח. מי שמצביע בנט מצביע נתניהו.

מי שעובד, משלם מיסים ומתגייס לצבא - מעמד הביניים צריך לקבל תגמול על זה שהוא המעמד שיוצר ומי שעני בגלל שזה "מתחת לכבוד שלו לעבוד", לא מתגייס לצבא, לא משלם מיסים ולא מנסה אפילו לדאוג לעצמו אבל לא מפסיק לקבל כסף מהמדינה הזו - מגיע לו להיות עני ולמות ברעב. ובנט ילך עם נתניהו, ליברמן המושחת ואלי ישי הגנב לממשלה המנופחת הזו של הימין שתמשיך לתת כסף לחרדים ולמתנחלים אבל אותנו - תשכח. מי שמצביע בנט מצביע נתניהו.

עם כל הכבוד- זין על הליכוד (לא על האידיאולוגיה אלא מי שעומד בראשה)!

דופקים את אזרחי ישראל טוב טוב ולי נראה שכל בוחרי הליכוד או שנשרף להם השכל או שהם מקורבים לצלחת

כי להגיד שהליכוד דואג לעם כאשר רוב המשפחות בקושי סוגרות חודש????

למה אני צריך ללכת לסופר לקנות מצרכים למחייה ולהשאיר חצי משכורת???

איפה נראה שהממשלה רק מעלה מיסים ומחירים ואומרת לך תשלם לפי שער $ אבל המשכורת שלך למטה עם ערך השקל!

מה זה השטויות האלה?!?!?

אופיר- אתה בטח ממש מסודר בחיים, כי רק טיפש שאוהב שדופקים אותו או רק מי שמעורבב בקומבינה ידבר ויחשוב כמוך!

שיהיו לנו חיים טובים בישראל עם צדק חברתי ולא אוכלי חינם.צריך להפסיק להאכיל את הדתיים ואת הערבים על חשבוננו ומהר! לא מספיק המיסים, לא מספיק שיש איזה ערוץ ממלכתי שימות אמן שגונב אותנו על כלום!!

לא מספיק שרכב פה עדיין עולה 200% ממה שאמור לעלות- עוד יש כאן אנשים שרוצים לראות את המדינה הזאת טובעת ונעלמת, או שפשוט רוצים להשאיר פה חברה של עשירים וקבוצות הטייקונים.. מישהו צריך לגלגל עבור ביבי את הכסף נכון..

מילים כדורבנות-כל הכבוד,גם אני עם הליכוד קדנציה הבאה נעשה טוב יותר.

הי חבר דברים לעניין אבל..... אתה נגד הליכוד זה מובן אבל גם אתה נהנה שדופקים אותך עובדה כשמעלים את המחירים ולאחר הבחירות יעלו שוב את הכל מיסים מע"מ ואת הכל מדוע אתה לא שורף את המועדון ,מדוע אתה מקטר ולא יוצא להפגין?

העוני לא בא רק בגלל שלא יוצאים לעבודה אלה בגלל סיבות נוספות כמו : זוג עם שלושה ילדים עובד כמו חמורים ובסוף הכסף נגמר לפני סוף החודש! אנו משלמים את החשמל עבור הפרזיטים של חברת חשמל שבנוסף לחוצפתם הם מחברים את השכנים למונה שלהם ! אנו משלמים את כל ההטבות המפליגות שהם מקבלים וגם את החשבון של הרשות!! הטיקונים לא משלמים מיסים של מלירדים והחוב נמחק ניראה אותך חייב למס הכנסה 1000 ש"ח ולא תשלם! חברי הכנסת שבקושי באים לכנסת וגם שרים כל קדנציה מחליפים להם את הכורסאות מעור צבי שכל כורסא עולה 10.000 ש"ח וכן את הרכבים וההטבות בקיצור מה אתה מחפש צדק חברתי ???? אז אין כזה יותר במדינה המחורבנת שלנו

אז אני הלכתי יותר רחוק אני מצביע שנים לכלבה שלי !!!! כן כן היא יותר אמינה מכל אותם קופים וגנבים היושבים בכנסת והממשלה !אתה טוען שהממשלה מטפלת באותם ילדים רעבים....חחחחחחח תגלה מה שתיתה היום או עישנתה כי אני רואה שזה חזק מאוד !!

את ראש הממשלה מעניין בעית הרעב של הילדים כמו שמעניין אותי מה המחיר של קילו סוכר בבורמה!! הוא מותרד מהכיסא והוא דואג לחבריו בלבד .

ערב טוב

שמעתי שיש מישהו שמתחייב בכל מקרה, ללחם בשקל.

כן גם אני שמעתי זאת שביבי מתחייב לתת לחם בשקל או יותר נכון תמונה של לחם בשקל1 !

ביבי התחייב לדאוג לתעסוקה לאזרחים ... רק לאיזה מעזה ,רמללה או מסין???

ש"ס התחייבה לתת דירה למי שיצביע ש"ס הם רק לא סיפרו שהדירה תהיה מוגבלת לשבע שנים ורק ברמלה מעשיהו!

שלי התחייבה לתת לכל אזרח גלשן רוח כדי שיוכל אחרי הבחירות לעוף מכאן דרך הים ...

ליברמן מחפש שותף הדרישות אוהב לשתות, שונא ערבים וצייתן תקופת השותפות עוד לא סגורה עד לפסק דין ...

אגודת ישראל ודגל התורה מוכנים לתרום קבורה נכונה לכל יהודי שימות ברעב לאחר שהם יגנבו את כל הכסף .....

טוב, אסביר לכם. היה היה כלכלן גדול, יהודי טוב, וקראו לא מילטון פרידמן ז"ל. מילטון פרידמן הוא ממקימי של אסקולת שיקגו האומרת שהמדינה לא צריכה להתערב בכלכלה ושהיווצרות הצברי ההון והשוק החופשי לחלוטין יפתרו את כל בעיות הכלכלה. על הראיונות האלה הוא קיבל את פרס נובל בשנת 1976. כבוד גדול. רה"מ שלנו ושר האוצר שלנו הם חסידים של אסקולת שיקגו ונגיד בנק ישראל, סטנלי פישר, הוא אחד מתלמידים ועוזרים האהובים של מר פרידמן ז"ל.

אלא שבשנת 2001 כלכלן אחר, גם יהודי טוב, שקוראים לו ג'וזף שטיגליץ שיזכה לחיים ארוכים, קיבל פרס נובל לכלכלה על כך שהוכיח שאין דבר כזה השוק החופשי וזה בעיקר מכיוון שלא לכולם ישנה אותה נגישות למידע. הוא גם הוכיח שהצברי ההון זה לא טוב לכלכלה והראה למה המדינה כן צריכה להתערב ולהשליט רגולציה קשוחה בכל תחום שאפשר. הוא גם הראה למה מדיניות ההפרטות היא לא טובה לכלכלת המדינה.

למעשה אם נבדוק את התפקידים של סטנלי פישר בעולם נגלה שכל מדינה שהוא מילא בה תפקיד גמרה באסון כלכלי כבד. כך ג'וזף שטיגליץ האשים את סטנלי פישר בנאום שלו כשקיבל את פרס נובל. בעקבות להאשמות האלה סטנלי פישר עזב את תפקידו בקרן המטבע הבינלאומי ומצא לו תפקיד שקט הרחק מעיני הציבור המערבי כאן בישראל בתור הנגיד שלנו. אסקולת שיקגו היא בעצם שואף כסף ענקי ששואף את הכסף מהמדינות לכיסם של בעלי הון עולמיים. סטנלי פישר הוא הנציג של שואף אבק הזה, כי בגלל  אני רק תוהה: ביבי ושטייניץ הם מטומטמים או בכל זאת רשעים?

אה, ועוד משהו. תבדקו את חוק ההסדרים. בינתיים שמעתי רק בן אדם אחד שאומר שיש לבטל אותו, זאת שלי. ולא, אני לא אצביע לה. אני מצביע למפלגה קטנה.

בוקר טוב

אנו יודעים כבר מזמן שכלכלת העשירים, היא אסון לעם כמו שלנו. 

אנו מדינה קטנה עם תנאי השרדות הדורשים משאבים רבים,

ולכן חייבים להיות סוציאליים יותר, וערבים אחד לשני, בכל תחום,

שלולי כן אנו נהיה תלויים זה לצד זה.

כותב יקר- הבעיה היא שהמסכנים ההם זה אנחנו!!!!!

היום המסכנים הם אנחנו שעשינו תואר ראשון ושני בהצטיינות ואחד מאיתנו לא מצליח למצוא עבודה כבר זמן רב, גרים אצל ההורים בחדר אחד עם ילד בן שנה ,שנמצא בגן של משרד התמת, ומכיון שאי אפשר לגור בלי לשלם כלום בבית, אנו משתתפים בקניות - דבר שמקשה עלינו כי יוקר המחיה גבוה ואנו רצים אחרי קופונים, מבצעים ומסופר לסופר. ועכשיו לאמת הכואבת ממש, ובטח הרבה גבות יורמו אבל זו אמת לאמיתה- גם אנו אוספים בקבוקים כי זה עוזר לנו ב-600 ש"ח כל חודש (אגב תעשה חשבון תראה כמה בקבוקים זה יוצא...)

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר