אני יודעת שהוא לא גדול במיוחד וזה עוד מבלי להזכיר את שאר הדברים שהופכים את הערבים לעם הכי מטומטם בעולם הזה

ובמה נבדלים היהודים יוצאי ארצות ערב משכניהם המטומטמים?

ישנן שתי אפשרויות להסברת הסוגייה מדוע היהודים יוצאי ארצות ערב אינם מטומטמים כשכניהם הערבים

אפשרות אחת היא שהיהודים יצאו מארצות ערב עוד לפני שנגיף הטמטום התפשט באוכלוסיה הערבית המקומית. האפשרות השניה הנה שהנגיף פסח על בתי היהודים כנראה בגלל המזוזה. אבל במחשבה נוספת מתברר שלפחות ריקי סותרת את עצם קיום ההבדל.

מזה ערבי יהודי? ....את בשנאתך לאיסלאם ולערבים, כותבת/אומרת

בדיוק את הדברים שחלקם הלא שפוי מדקלם השכם והערב. אין הבדל מהותי בסגנון מה ובשנאה וזה מה שאני מכנה "יהודי ערבי". ועוד אני תוהה באם את קוראת לפעמים את שאת כותבת ואם כן, אזי את יצור תועה וטועה בקיצור, את מעוררת חמלה.

במה בדיוק אני דומה לערבים באיך שאני מדברת? לדבר בזעם ושנאה נגד משהו זה לא דווקא משהו רע

ישנן שתי אפשרויות להסברת הסוגייה מדוע היהודים יוצאי ארצות ערב אינם מטומטמים כשכניהם הערבים

אפשרות אחת היא שהיהודים יצאו מארצות ערב עוד לפני שנגיף הטמטום התפשט באוכלוסיה הערבית המקומית. האפשרות השניה הנה שהנגיף פסח על בתי היהודים כנראה בגלל המזוזה. אבל במחשבה נוספת מתברר שלפחות ריקי סותרת את עצם קיום ההבדל.

אתה יכול לדבר בציניות כמה שאתה רוצה אבל מה לעשות שטימטום באמת יכול להתפשט כמו נגיף בחברה מסוימת

תיזה מעניינת ...

את מנסה לטעון, ללא שום נתונים וללא שום הכשרה בתחום הקרימינולוגיה שהיקף הפשע הנמוך במדינות ערב זה עקב הענישה החמורה במדינות אלו (אפילו בזה אני לא בטוח). מאין לך ? את יודעת על מחקר שנעשה בנושא ? אולי תתחילי לספק לינקים עם נתונים במקום לטעון טענות ללא בסיס. ולגביי: קשה לטעון שאני טועה, מכיוון שלמעט הטבלה שהבאתי, לא טענתי דבר. בסך-הכל לעגתי לשוטר האוויל שטוען תאוריות גזעניות על-סמך מושג שהוא המציא - ''גנים מוסלמים''.

גם אתה טוען ללא כל הכשרה קרימינולוגית טענות הזויות

מה לך להטיל דופי בכשרים? טול קורה, נסה לעמוד בתנאים שאתה מציב לעצמך בטרם תקנטר אחרים.

מה את אומרת

אז איך את מסבירה את העובדה שבמדינות ערב רבות רמת הפשע נמוכה מבישראל ? (ולפני שאת מגיבה תנסי לקרוא את הלינק המצורף).

רמת הדיווח על פשיעה , לא רמת הפשיעה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר