לאומת = לעומת

60 אחוז ממקרי הרצח בארץ מהמגזר הערבי

מבקש הסבר ממוחים בגרוש

אולי בגלל ששישים אחוז מהמובטלים הם מבין ערביי ישראל ?!

ענישה ופשע

את מנסה לרמוז שיש קשר בין ענישה הדוקה לרמת הפשיעה. אני לא קרימינולוג, אבל זוהי טענה לא טריוויאלית שאיננה עומדת במבחן המציאות: ולראייה, ארצות הברית היא מדינה מערבית, דמוקרטית, שמנהיגה עונש מוות ואף על פי-כן שיעור הרצח בה גבוה מבמרבית מדינות ערב.

תגיד פוצל'ה

אדון גאון,מאיין לך אם יהיה עונש מוות לא ירדו הרציחות כאן בארץ "כמו באמריקה"? אם רק היו מחוקקים למשל חוק על רצח רקע לאומני, לא היינו משחררים בעסקאות אלפי טינופות למיחראות שלהם, היינו מחזירים אותם בארונות במקרה הטוב, לדעתי היה מרתיע באבוה

להנות היום מה שתפסידו למחר

מה זה "ערבי יהודי"? אתה היחיד פה שיצר את זה

מזה ערבי יהודי? ....את בשנאתך לאיסלאם ולערבים, כותבת/אומרת

בדיוק את הדברים שחלקם הלא שפוי מדקלם השכם והערב. אין הבדל מהותי בסגנון מה ובשנאה וזה מה שאני מכנה "יהודי ערבי". ועוד אני תוהה באם את קוראת לפעמים את שאת כותבת ואם כן, אזי את יצור תועה וטועה בקיצור, את מעוררת חמלה.

את יודעת מה ההבדל בין בערות לטמטום ?

אני יודעת שהוא לא גדול במיוחד וזה עוד מבלי להזכיר את שאר הדברים שהופכים את הערבים לעם הכי מטומטם בעולם הזה

קודם כל לא בכל מדינות ארה"ב מוחל עונש מוות

שנית דווקא רצח הוא מסוג עבירה שלא תמיד הרתעה עונשית עובדת למשל במקרים של אלימות בין בני זוג והיכן שמעשה הרצח מלווה באמוציות. אני דיברתי על עבירות רכוש ועל העונשים המוטלים במדינות ערב לאומת העונשים המגוחכים המוטלים במדינת ישראל ואתה כרגיל מתחמק מהנושא או מלהודות שטעית.

תיזה מעניינת ...

את מנסה לטעון, ללא שום נתונים וללא שום הכשרה בתחום הקרימינולוגיה שהיקף הפשע הנמוך במדינות ערב זה עקב הענישה החמורה במדינות אלו (אפילו בזה אני לא בטוח). מאין לך ? את יודעת על מחקר שנעשה בנושא ? אולי תתחילי לספק לינקים עם נתונים במקום לטעון טענות ללא בסיס. ולגביי: קשה לטעון שאני טועה, מכיוון שלמעט הטבלה שהבאתי, לא טענתי דבר. בסך-הכל לעגתי לשוטר האוויל שטוען תאוריות גזעניות על-סמך מושג שהוא המציא - ''גנים מוסלמים''.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

זו לא הסיבה, חפש תשובה הגיונית, אבל ההיגיון ממך והלאה

מה את אומרת

אז איך את מסבירה את העובדה שבמדינות ערב רבות רמת הפשע נמוכה מבישראל ? (ולפני שאת מגיבה תנסי לקרוא את הלינק המצורף).

לא יודיע אבל בסוריה ישנו פושיע לא קטן, בחסות איראן, רוסיה וסין שטבח רבבה מבני עמו

העולם והערבים בישראל כמעט כולם מחרישים קרוב לוודאי שבסוף החודש, ינסו לצעוד לעבר ירושלים להשכיח את הדבר, בשקרים ובבלופים הערבים מומחים

מהיכן אתה ממציא אחוזים כאלה

מתי ביקרת בכפרים וערים ערביות? את העושר שיש להם כאן, לא ישיגו אחיהם בערב בעוד 100 שנים

60 אחוז ממקרי הרצח בארץ מהמגזר הערבי

מבקש הסבר ממוחים בגרוש

רוב הרוצחים מקרב האוכלוסיה היהודית הם בני עדות המזרח, אתיופים ועולים מרוסיה

אולי יסביר לנו השוטר בדימוס למה זה כך?

חלקה של מרצ בקרב הרוצחים שואף לאפס. רובם מצביעים למפלגות הימין ולמפלגות הדתיות

מאין אתה יודע ?

מעניין לדעת מהן תוצאות ההצבעה בבתי-הכלא. רק אז תוכל לאשש את השערתך.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

רוב הרוצחים מקרב האוכלוסיה היהודית הם בני עדות המזרח, אתיופים ועולים מרוסיה

אולי יסביר לנו השוטר בדימוס למה זה כך?

התייחסתי למגזר הערבי בלבד כאחוז מכלל האוכלוסיה בישראל ע"פ נתונים רשמיים מעכשיו

לגבי עידות אחרות יהודיות יש לי דיעה בדוקה מהעבר אבל לעכשיו אין לי מספרים סטטיסטיים

חלקה של מרצ בקרב הרוצחים שואף לאפס. רובם מצביעים למפלגות הימין ולמפלגות הדתיות

ובמה נבדלים היהודים יוצאי ארצות ערב משכניהם המטומטמים?

מה הקשר יוצאי ארצות ערב? אני מדברת פה על תרבות ועל טמטום שהתפשט באוכלוסיה מסוימת לא על גזע או משהו כזה

אני יודעת שהוא לא גדול במיוחד וזה עוד מבלי להזכיר את שאר הדברים שהופכים את הערבים לעם הכי מטומטם בעולם הזה

ובמה נבדלים היהודים יוצאי ארצות ערב משכניהם המטומטמים?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר