60 אחוז ממקרי הרצח בארץ מהמגזר הערבי

מבקש הסבר ממוחים בגרוש

להנות היום מה שתפסידו למחר

זה בגלל שיש להם ''גנים מוסלמים''

מי צריך מומחים בגרוש כאשר רק אתמול סיפקת לנו הסבר מלומד.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

שום גנים זה פשוט בגלל התרבות המטומטת שלהם מה לעשות

מה את אומרת

אז איך את מסבירה את העובדה שבמדינות ערב רבות רמת הפשע נמוכה מבישראל ? (ולפני שאת מגיבה תנסי לקרוא את הלינק המצורף).

ומה על התרבות שלך? את ערביה יהודית. את ושכמותך יצרתם את הערבי היהודי.

לעומת התרבות האליטיסטית שאת מייצגת והחוכמה השופעת ממעיינך הנובע

אין מי שיצחק..

מה את אומרת

אז איך את מסבירה את העובדה שבמדינות ערב רבות רמת הפשע נמוכה מבישראל ? (ולפני שאת מגיבה תנסי לקרוא את הלינק המצורף).

כדי שתקרא את הקטעים במאמר שמדברים על אמינות הנתונים ובכלל אין שום נתונים מחלק ניכר מארצות ערב

כך שקמה מדינות ערביות אם נתונים רשמיים שמציגים נתונים נמוכים יותר לרצח בהשוואה לישראל(שבה המיעוט הערבי המיותר משפיע לא מעט על נתוני הרצח והפשיעה)פשוט לא אומר כלום.בתכלס האוכלוסיה הערבית היא פשוט מטומטמת ואינפנטילית ברובה וזה מקבל השפעה ברורה לעין בכל הנוגע לטרור ולסכסוכים באופן כללי מה לעשות.

ומה על התרבות שלך? את ערביה יהודית. את ושכמותך יצרתם את הערבי היהודי.

מה זה "ערבי יהודי"? אתה היחיד פה שיצר את זה

כדי שתקרא את הקטעים במאמר שמדברים על אמינות הנתונים ובכלל אין שום נתונים מחלק ניכר מארצות ערב

כך שקמה מדינות ערביות אם נתונים רשמיים שמציגים נתונים נמוכים יותר לרצח בהשוואה לישראל(שבה המיעוט הערבי המיותר משפיע לא מעט על נתוני הרצח והפשיעה)פשוט לא אומר כלום.בתכלס האוכלוסיה הערבית היא פשוט מטומטמת ואינפנטילית ברובה וזה מקבל השפעה ברורה לעין בכל הנוגע לטרור ולסכסוכים באופן כללי מה לעשות.

תמוהה בעיניי קביעתך

"אוכלוסיה הערבית היא פשוט מטומטמת ואינפנטילית ברובה". בעיקר עקב העלגות ושגיאות הכתיב הרבות בהודעתך. את בטוחה שכשכתבת "מטומטמת" התכוונת לאוכלוסיה הערבית ?

התמיכה הגדולה והרחבה בטרור הערבי+פנאטיות איסלמית אומרת כבר הכל וזה עוד מבלי להזכיר את העובדה שאחוז האנלפבתיות בארצות ערב היא מהגבוהות בעולם

עם אחוזים מדהימים של אנלפבתיות(מצרים למשל יותר מרבע מהאוכלוסיה מעל גיל 15 אנלפבתית)כמו שאתה יכול לראות בקישור ששמתי פה. אז דיי כבר לנסות להגן באופן נואש על האינטיליגנציה הערבית בעזרת טיעונים נואשים וירידות בשקל זה חסר טעם חמודי.

מה את אומרת

מבלי להיכנס לוויכוח האינפנטילי שלכם, האם אתה מציע קולמוס הבן

שנאמץ את שיטות הענישה הנהוגות במדינות ערב, אם כך אין לי ספק שהפשיעה תרד אני לא בטוחה שהחברים השמאלנים שלך מהסניף של מרץ בעליון יסכימו לאימוץ שיטות אלו. אפילו סתם להכניס את מי שצריך לכלא קשה להם, אין ספק שרמת הענישה במדינה מגוחכת בכל מה שקשור לעבירות רכוש למשל.

התמיכה הגדולה והרחבה בטרור הערבי+פנאטיות איסלמית אומרת כבר הכל וזה עוד מבלי להזכיר את העובדה שאחוז האנלפבתיות בארצות ערב היא מהגבוהות בעולם

עם אחוזים מדהימים של אנלפבתיות(מצרים למשל יותר מרבע מהאוכלוסיה מעל גיל 15 אנלפבתית)כמו שאתה יכול לראות בקישור ששמתי פה. אז דיי כבר לנסות להגן באופן נואש על האינטיליגנציה הערבית בעזרת טיעונים נואשים וירידות בשקל זה חסר טעם חמודי.

את יודעת מה ההבדל בין בערות לטמטום ?

מבלי להיכנס לוויכוח האינפנטילי שלכם, האם אתה מציע קולמוס הבן

שנאמץ את שיטות הענישה הנהוגות במדינות ערב, אם כך אין לי ספק שהפשיעה תרד אני לא בטוחה שהחברים השמאלנים שלך מהסניף של מרץ בעליון יסכימו לאימוץ שיטות אלו. אפילו סתם להכניס את מי שצריך לכלא קשה להם, אין ספק שרמת הענישה במדינה מגוחכת בכל מה שקשור לעבירות רכוש למשל.

ענישה ופשע

את מנסה לרמוז שיש קשר בין ענישה הדוקה לרמת הפשיעה. אני לא קרימינולוג, אבל זוהי טענה לא טריוויאלית שאיננה עומדת במבחן המציאות: ולראייה, ארצות הברית היא מדינה מערבית, דמוקרטית, שמנהיגה עונש מוות ואף על פי-כן שיעור הרצח בה גבוה מבמרבית מדינות ערב.

זה בגלל שיש להם ''גנים מוסלמים''

מי צריך מומחים בגרוש כאשר רק אתמול סיפקת לנו הסבר מלומד.

קשה לך עד מאוד לקבל את מציאות חיינו

אבל הסר דאגה מליבך, על חרבינו נחיה עד קץ הימים הם היגיעו גם לחבריך באירופה, פעם היה היטלר היום איראן וה"חברים"

להנות היום מה שתפסידו למחר

ענישה ופשע

את מנסה לרמוז שיש קשר בין ענישה הדוקה לרמת הפשיעה. אני לא קרימינולוג, אבל זוהי טענה לא טריוויאלית שאיננה עומדת במבחן המציאות: ולראייה, ארצות הברית היא מדינה מערבית, דמוקרטית, שמנהיגה עונש מוות ואף על פי-כן שיעור הרצח בה גבוה מבמרבית מדינות ערב.

קודם כל לא בכל מדינות ארה"ב מוחל עונש מוות

שנית דווקא רצח הוא מסוג עבירה שלא תמיד הרתעה עונשית עובדת למשל במקרים של אלימות בין בני זוג והיכן שמעשה הרצח מלווה באמוציות. אני דיברתי על עבירות רכוש ועל העונשים המוטלים במדינות ערב לאומת העונשים המגוחכים המוטלים במדינת ישראל ואתה כרגיל מתחמק מהנושא או מלהודות שטעית.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר