הקשר בין הטבח בסוריה לשמאלנים עוכרי ישראל

תגובה מס' 55 לכתבה על הטבח בחומס-כל מילה בסלע: לחיות הבזוית האלה (הסורים) רצו אנשי השמאל (רבין, פרס, שריד, שולמית אלוני ועוד רבים ולא טובים) למסור את רמת הגולן והכנרת לידיהם של הסורים. והיום לא שומעים מהם ציוץ של חשבון נפש לגבי עמדתם ההזויה בדיוק כפי שכל מחנה השמאל מסרב לקחת אחריות על אוסלו שהכניס לכאן עשרות אלפי רוצחים, ולאחר שהובטח על ידי מר רבין כי לא תיירה קטיושה אחת מעזה. שיחקו בחיים של מדינה שלמה בעבור הזיות משיחיות וכעת לא רק שמסרבים לקחת אחריות אלא הם עוד מרהיבים עוז ומשמיעם את דברי ההבל שלהם בתשקורת המגוייסת. אין ספק אנחנו חיים בדיקטטורה נוראית של השמאל המהווה אמנם אחוז זניח מהאוכלוסיה אך מקבל פתחון פה והש]פעה על דעת הקהל משל היו לו 100 מנדטים בכנסת

הביטוי הזה "עוכרי ישראל"...

לאנשים שנלחמו ובנו וחלמו בארץ הזאת,והתכוונו לטוב,הוא ביטוי נאלח,רווי שנאה,ורווי זוהמה שמצויה אצל תאבי מלחמות אחים...

תתמקדי. יש שמאל ויש ימין. ויש קיצוניים. בלי הכללות. ללא שינאת חינם/אחים.

פרט לכך, כל ממשלה בישראל דנה עם אסד, ימין ושמאל. מציאות משתנה, החכמה להסתנכרן עם המציאות ולא לחיות בהזיות. וזה שוב נכון לימין ולשמאל.
מנהל הפורום
10,000+

קודם כל מה שקורה בסוריה בעיקרון זה עניין פנים ערבי...

אינני חושב שזה יהיה נכון שאנחנו נתערב בנעשה שם. נכון בשאר אסד הוא רודן ורוצח וכל מילה שתגידי על מעשיו, אני מוכן לחתום עליה, אבל מי שיבוא במקומו על אותו גל של מחאה יהיה בדיוק אותו חרה. אז בשביל מה לסכן את חיי חיילים, או אפילו סתם לבזבז תחמושת? חוץ מזה עלינו לנתק באופן מוחלט בין מדיניות חוץ ומדיניות פנים של העולם הערבי ולשפוט אותו רק לפי יחסו אלינו, המדינה ששונאת אותנו אפילו אם היא תהיה מה זה דמוקרטית ראויה להקרא האויב שלנו, ורודן ערבי שירצח מיליונים מבני עמו, אבל יהיה מתון כלפינו, מבחינתי אין שום בעיה לשתף איתו פעולה בכל תחום אזרחי ואולי אפילו למכור לו נשק מתוצרת שלנו מדגמים ישנים, כי כל מה שחדש יותר, ראוי לחשוב פעמיים אפילו לפני שנמכור לארצות נאט"ו ולא רק לארצות שמשם זה יכול לזלוג לא יודע לאן. ברור שגם אני חושב שלתת לסורים את רמת הגולן זו היא שטות שאסור לעשות אותה, אבל... לא גדולה יותר מאשר לתת את רצועת עזה לידי פת"ח, לתת אדמות המולדת זה בעיקרון דבר חמור וקשה מאוד שצריך לגשת אליו ברצינות ראויה, אפילו אילו מקבלי האדמות הללו היו לא מחבלים צמאי דם, אלא ארצות נאורות במו/שגים אירופאיים. אבל צריך לנתק בין המדיניות הסורית כלפינו לבין המדיניות הסורית כלפי בני עמה. אינני חושב שאנחנו הינו אחראים על כל מה שנעשה בסברה ושתילה, זה גם היה עניין פנים ערבי, פשוט מבצעי הטבח ההוא היו בעלי ברית שלנו כביכול ומה קרה? גם אחרי הטבח הם נשארו להיות בעלי ברית שלנו ותמכנו בהם, אותו דבר בכל העולם המוסלמי, טבח במי שלא יהיה במחוזותינו זה לא מחזה כזה נדיר, פשוט בימים כתיקונם הוא לעתים לא גולש לרחובות ונעשה בחדרי חדרים. ומשום מה, לפני שאנחנו חוגגים את מפלתם של מוברק, קדפי ומאחלים למפלתו של אסאד- צריך לדעת למה אנחנו מאחלים ניצחון? משום מה בין מתנגדי כל הרודנים הללו לא ראיתי תומכי ישראל, או אפילו סתם אנשים שפוים, הם קיימים, אבל הם קומץ, החגיגה מהר מאוד עוברת לידיים של אנשים שהם גרועים שבעתיים מאסאד, סדאם חוסיין, קדאפי ואחמדיניג'אד ביחד. אין לי בעיה שאם בארצות הברית, או באירופה רוצים שאסאד ינצח- אז שיכנסו בו, אבל אין לי גם השליות לגבי זה שאסד אם יפול יזכה למשפט צודק- איזה משפט ואיזה צדק בג'ונגל ערבי?

תתמקדי. יש שמאל ויש ימין. ויש קיצוניים. בלי הכללות. ללא שינאת חינם/אחים.

פרט לכך, כל ממשלה בישראל דנה עם אסד, ימין ושמאל. מציאות משתנה, החכמה להסתנכרן עם המציאות ולא לחיות בהזיות. וזה שוב נכון לימין ולשמאל.

אני ממוקדת

שמאלנים עוכרי ישראל = שמאלנים קיצוניים אלה שתומכים במשטים אלה שמיידים אבנים בחיילים בגדרות יחד עם הפלסטינים אלה שמצביעים למפלגות הערביות הקיצוניות וכו'

ואלה שמשווים בין האי הצלחה בתפיסת מבצעי תג מחיר להצלחה בתפיסת רוצח סדרתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר