היא ערביה עודד, יש לה אינטרס, זה לגיטימי !!

היא משתמשת בכל הדרכים האפשריות להשיג את מטרתה, השמדת מדינת ישראל כמדינת היהודים. מה שאני לא מבינה זה את השמאלנים הקיצוניים ממוצא יהודי, איפה הם שיודעים להילחם כל כך על זכויות הפלשטינים ולסייע להם בעתירות לבג"צ וכו' איפה הם, אם כל הכסף והכח שלהם מדוע המצב בסוריה לא מחריד אותם. שיפסיקו לנפנף בהומניות שלהם צבועים ומושחתים, זה מה שהם.

התערבות למען הפלסטינים היא שמירה

עלינו,על מידת המוסר שלנו,שלא נידרדר להשחתה ארצית... הנסיון שלך לצייר את השמאל כ"אוהב ערבים" =שונא עמו,הוא נסיון לאומני גזעני... השמאל שלנו מתנשא ואטום לבעיה הדתית באזור...זה כן...

משטר אסד רצח עד כה מעל 7500 !!! לא יאמן. וזה רק בשנה האחרונה. (אביו היה קצב ידוע)

יש ללמוד מכך על האופן בו נוקטים משטרים במזרח התיכון כנגד מתנגדים. שילמדו ויפנימו בעיקר החכי"ם הערביים כזועבי שאין לה מילה טובה לומר על ישראל. שתגנה את הדיכוי באיראן....והרשימה ארוכה. וכן....שתעז לשבח להלל ולפאר את הדמוקרטיה הישראלית. שאחרת לא רק אנחנו , גם חבריה שרואים את המציאות יבינו כמה נלעגת דרכה.

ולכן צריך לכבוש את השטחים ולא לסמוך על אחרים

מה עם מחנות ריכוז? זה שכחת?

התערבות למען הפלסטינים היא שמירה

עלינו,על מידת המוסר שלנו,שלא נידרדר להשחתה ארצית... הנסיון שלך לצייר את השמאל כ"אוהב ערבים" =שונא עמו,הוא נסיון לאומני גזעני... השמאל שלנו מתנשא ואטום לבעיה הדתית באזור...זה כן...

רוצה לטפל בהשחתה הלאומית ?

מדוע לא תעיין בדו"חות מבקר המדינה ותבדוק אם ההמלצות מיושמות בפועל למשל דו"ח מבקר המדינה 55ב בנושא הסכמי הפנסיה של בכירי צה"ל שחולקו שלא בהתאם לחוק במשך שנים וכל מיני המלצות אחרות שלא מיושמות למה שלא נעזוב רגע את הפלשטינים האומללים ונטפל בבני עמינו האומללים שנשחקים תחת הבירוקרטיה ושחיתות הבכירים. מעניין למה אביגדור פלדמן ושאר לוחמי זכויות האדם לא משקיעים מרצם בנושאים אלה ומתמקדים רק בנושא הפלשטיני. מעניין מאוד. המסקנה שלי שהם פשוט מושחתים לא פחות ויד לוחצת יד. הסכם שבשתיקה. אני מבינה את ההתמרמרות של אלה שיושבו בכלא על רקע של שחיתויות, ואני מבינה למה כשהם משתחררים מהכלא המערכת הפוליטית מחבקת אותם חזרה, כי הם בבחינת חסרי המזל שנתפסו. הרוב מושחתים, יפי הנפש למה שלא יטפלו בזה קודם. למה? כי גם הם מושחתים לא פחות !!

מה עם מחנות ריכוז? זה שכחת?

לא שכחתי וגם אתה לא שכחת - אנחנו גרים בו מאז אוסלו

עודד, קרא מהי עמדת חד''ש

לינק מצורף. ''חד״ש ומק״י מוקיעות את מרחץ הדמים בסוריה, תומכות במאבק לדמוק' ומתנגדות להתערבות זרה''. עמדתם ברורה. יחד עם זאת לדעתי הם טועים בהתנגדותם להתערבות זרה מכיווון שללא חימוש המורדים המרד לא יצלח.

עמדת חד"ש היא עמדתך ומפלגתך

להנות היום מה שתפסידו למחר

השתגעת ?

מילא אני שמאלני, עוכר ישראל ואוהב ערבים. אבל בנוסף גם קומוניסט ???

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

אחמניגד נבחר דמוקרטית ,ואסד נלחם ב"אחים המוסלמים"

אחמניגאד רימה בבחירות ואסד רוצח ולא משנה אם זה טוב או רע

emo_42.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר