אביבית ב"אח הגדול", זבל שמבאסים אותנו

הטעות שעשתה היא וכאשר מילאה את שפתיה ושדיה בסיליקון, היית צריכה להוסיף אולי את אותו חומר גם למוחה הריק בכל מיקרה המיליון ש"ח מגיע לכלב ההנחיה, שנכנס לאותו בית משוגעים בניגוד לרצונו, מישהו בכלל שאל אותו?

להנות היום מה שתפסידו למחר

נשים, תצביעו בעדה, במילא רובכם כמותה

כן כולנו זונות טיפשות כל שתגידו אז בטח גם אישתך וצריך לעצור אותך על שידול

האם אפשר להפסיק לקלל ולהחליף דעות כמו מבוגרים,תודה

ככה זה, החיים זה לא פיקניק

כשנהיים מבוגרים מתחילים להתנהג כמו ילדים ויש כאלה שעוד עשר שנים גם יחליפו להם חיתולים

ראית איך התאבדו חברי,כי לא רצו להעמיס על ילדיהם

כך נעשה גם אנו

קודם לא ממליץ, מה עוד וחלילה נדע סוף סוף שימך ותמונתך

אלה שהתאבדו היו צעירים כבני 60 וגרו פעם בעיר התחתית, בכל מקרה זו לא שיטה ואסור כי תקרה

הם גרו קודם בככר מאירהוף 8,בדירה מפוארת

חשבתי ברחוב יפו העני והמוזנח ואולי בגלל בעיות כלכליות

אגב,אתה תשב בחיתולים,אני אהיה למעלה למעלה

היית לי דודה שכל רגע חשבת שהינה מתה וקברה כל חברותיה בת 101

ואם אשתך אומרת שאתה זי אל חדיד, כנראה יודעת מה אומרת, אבל כאשר תגיע למועד אל תשכח להגיד שלום לחבר'ה כאן שסוף סוף אנו איתך מעל חמש שנים, בינתיים אין לי תכניות כאלה, עלי לאכול הרבה ארטיקים וגם סחלאב חם אותו אני לוגם ביום חורף קר, מחמם את הבטן והלב

ראית איך התאבדו חברי,כי לא רצו להעמיס על ילדיהם

כך נעשה גם אנו

גם אני אחרי מה שראו עיני שבאתי לבקר את סבתי פעמים רבות

בבית חולים סיעודי דווקא מהטובים שיש מי שלא הייתה לו עזרה צמודה של עובד זר היה מסכן באופן שאי אפשר לתאר לסבתי הייתה מטפלת פיליפינית מקסימה שכל המשפחה מאוד אהבה, אבל דווקא באותה תקופה היא נסעה לבקר את משפחתה והחליפה אותה מטפלת אחרת שקלטתי שהיא קצת אגרסיבית וחסרת סבלנות. אז היינו שם הרבה ופשוט מזוויע מה שראיתי. החוכמה זה לעשות את זה כשאתה יכול, כי מהר מאוד בן אדם יכול להתדרדר ולהגיע למצב שהוא לא מסוגל פיסית לעשות את זה ללא עזרה של מישהו אחר. אבל לעיתים הרצון לחיות עז מהכל, סבתי למרות שהייתה סיעודית זמן רב כ- 15 שנה, הייתה אדם מקסים, עם המון חוש הומור ונהנתה מאוד מהנינים שלה וכמעט מכל רגע שבו חיה גם בגיל מאוד מבוגר ובמצב סיעודי. שמרה על עצמה לקחה באדיקות את כל התרופות ולא באמת רצתה למות למרות שפעמים רבות הייתה אומרת שנמאס לה. אז זה מאוד אינדיוידואלי כל אחד ומה שהוא בוחר.

קשה מאוד לקבוע מתי לגמור ,

הכי נורא זה לסחוב ההחלטה עד לאצהיימר,או דמסיה או שבץ מוחחי,אז כבר אי אפשר להחליט, אגב,אני ליוותי את אמי ז"ל לאט לאט לקברה,ראיתי זוועות בתי אבות,אני אעשה הכל כדי למנוע זאת

זו אכן טראומה

ליצן הינך צעיר בין 70, קבלן ביניין שכן שלי בגילךן נסע לפיליפינים, הביאה וחוגג עם בחורה בת 35

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר