תראי.........

בתור פרגית לא ממש צעירה אני יכולה לומר לך שהרצון להתחזות לפרגית צעירה מעיד על ראש כל כך נבוב ששלמה בר היה יכול לעשות ממנו חגיגה תזמורתית רצינית. בעניין הכניסה למועדון גיל הזהב...... את יודעת שהרוב שם נשים, נכון? את מכירה מה אומרים על הנשים ב"גיל הזהב"? שמתרנגולת זקנה וגזר צעיר מתבשל המרק הטוב ביותר...... אז אני שואלת אותך, באמת מישהי שטיפת שכל בקודקודה תרצה להתחזות לפרגית צעירה???

וואוו אין ספק שהצלחתי להוציא מכם את המיטב שלכם...

כמוך למשל

כן פר'לה, כמוני למשל.....

שבוע טוב אף לך.

וואוו אין ספק שהצלחתי להוציא מכם את המיטב שלכם...

את עוד לא דגדגת את השטחי שלנו...... יש לך עוד הרבה חלב לשתות כדי להתחיל לנסות להשתדל......

זה נשמע לא טוב, בפוקר מגלים את הסודות רק לאחר תשלום...

לא תמיד, ולא את כל הסודות

שנתווכך גם על פוקר

בפוקר אם משלמים, מסתיר הקלפים חייב! לגלותם.

*נתווכח

כשתגדלי תביני (אולי) שמה שהקשישים שכחו מזמן את כנראה לעולם לא תתקרבי אפילו לדעת את קצה קצהו

וכשתתבגרי תביני (בספק) שבבית גיל הזהב אפשר ללמוד מה שלא תלמדי בכל מקום אחר מכל אחד אחר. העובדה שאת בוחרת לזלזל ולבטל מעידה עלייך בלבד, על "עומק" מחשבתך (רדידות מוחלטת) ועל מידת הבנתך (שואפת לאפס).

אלה, אין לך מספיק אינטליגנציה כנראה הבין את מה שאני כותבת

את עסוקה כמו מרבית האנשים כאן להתחמם, לכעוס ולרשוף לתוך המסך. תירגעו... כולה פורום מזורגג. מה זה כאן פרלמנט האומה? אפשר לחשוב שכאן יושבים וכותבים את מגילת זכויות האדם....

שנתווכך גם על פוקר

בפוקר אם משלמים, מסתיר הקלפים חייב! לגלותם.

על פוקר אני לא מתווכחת, עבר זמן מאז שיחקתי, כך שבנושא זה אני מקבלת את אמירתך, עד שאברר שוב......

אלה, אין לך מספיק אינטליגנציה כנראה הבין את מה שאני כותבת

את עסוקה כמו מרבית האנשים כאן להתחמם, לכעוס ולרשוף לתוך המסך. תירגעו... כולה פורום מזורגג. מה זה כאן פרלמנט האומה? אפשר לחשוב שכאן יושבים וכותבים את מגילת זכויות האדם....

אין לי אינטליגנציה בשיט, אני קשישה שמוחה התנוון מזמן כפי שכתבת..........

אני פשוט מנסה להבין ולא מצליחה מחמת חוסר האינטליגנציה שלי איך בחורה/אישה כמוך מסוגלת לעבור דרך איזושהי דלת מחמת נפיחותה העצמית העצומה ואיך האגו הנפוח שלך לא מסתיר לך את הדרך. מי שמך בכלל לבוא ולמתוח ביקורת איזושהי על אנשים שאינך מכירה ולעולם לא תכירי גם, כי אין ספק שעם מאור הגולה שכמותך אין אנו ראויים (תודה לאל) להתרועע.... מי שמך בכלל לחלק כאן תרופות הרגעה ולמדוד למאן דהוא לחץ דם?

על פוקר אני לא מתווכחת, עבר זמן מאז שיחקתי, כך שבנושא זה אני מקבלת את אמירתך, עד שאברר שוב......

אני שלא שיחקתי מעולם פוקר, יודע את הכללים.

כעת עלייך לעמוד במילך (גם זה כלל בפוקר) בררי אם אני צודק ושובי עם מחיר לסודך.

אין לי אינטליגנציה בשיט, אני קשישה שמוחה התנוון מזמן כפי שכתבת..........

אני פשוט מנסה להבין ולא מצליחה מחמת חוסר האינטליגנציה שלי איך בחורה/אישה כמוך מסוגלת לעבור דרך איזושהי דלת מחמת נפיחותה העצמית העצומה ואיך האגו הנפוח שלך לא מסתיר לך את הדרך. מי שמך בכלל לבוא ולמתוח ביקורת איזושהי על אנשים שאינך מכירה ולעולם לא תכירי גם, כי אין ספק שעם מאור הגולה שכמותך אין אנו ראויים (תודה לאל) להתרועע.... מי שמך בכלל לחלק כאן תרופות הרגעה ולמדוד למאן דהוא לחץ דם?

אחרי כל זה...

יחשוב לו עץ הדקל שאת במיטבך.

בטח שאני במיטבי, במיטב המירע שאני מצוייה בו אני מיטבית

אני שלא שיחקתי מעולם פוקר, יודע את הכללים.

כעת עלייך לעמוד במילך (גם זה כלל בפוקר) בררי אם אני צודק ושובי עם מחיר לסודך.

אני די בטוחה שאתה טועה, אני אפגש עם אחד משחקני הפוקר הדגולים שבארצנו ואברר סוגיה זו לאשורה.....

סבלנות זה שם המשפחה שלי.....

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר