לפורום הזה קוראים: בית גיל הזהב

רק לקרוא את התגרנות פה ולדמיין אתכם: חבורה של קשישים, מקסימום יוצאי צבא, חלק עם מקל וחלק עם הליכון, יושבים בבית קפה צדדי, מדברים ומדברים ומדברים....ולפעמים גם שטויות...

קשישים קשישים אבל לא זקוקים

לחיזוקים מויטמין C ביחד עם כדורי ברזל ואומגה 3. אלה 3 תוספים שאת לוקחת כפי ששאלת לבריאות אין גיל וקבלי טיפ מקשישים דבר לא יעזור לך את צעירה בגיל וזקנה בגוף והתוספים לא ישנו זאת

מה עניין הזהב ומה עניין הגיל / עיקר העיקרים הרי הוא התרגיל

כי מה שנכון - מפעם לפעם זקוקים כאן לרופא שירגיע את החבר'ה - בעזרת ספל ענק של קפה... ומפעם לפעם חתול טורף איזה עכבר - אז אל תקחי אותנו ברצינות - תמר... וגם אם את צעירה או אולי צעירונת עם פיטפוטים לא משלמים כאן במכולת.... לפחות במכולת שלי - משלמים במזומן - אז חבל על הכסף וחבל גם על הזמן ! ולא חשוב אם שמך תמר - חשוב שאת בת כי איך שלא יהיה - אייחל לך יופי של שבת ! נ.ב כיוון שממש אין לי לאן ללכת - עניתי לך בחרוזי שלכת/איזדרכת

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

קשישים קשישים אבל לא זקוקים

לחיזוקים מויטמין C ביחד עם כדורי ברזל ואומגה 3. אלה 3 תוספים שאת לוקחת כפי ששאלת לבריאות אין גיל וקבלי טיפ מקשישים דבר לא יעזור לך את צעירה בגיל וזקנה בגוף והתוספים לא ישנו זאת

מגדל, עפת רחוק מדי

הויטמינים לא בשבילי אלא בשביל ההורים שלי שהם בערך בגילך

חחחחחחחחח תמר,לא יפה לשקר

איך להורייך,אם בתך בגיל 30 ?

תשובה לא נכונה, נסי שוב

מאת: תמר תאריך: 19/11/2011 שעה: 19:40 יש לי שאלה אם אפשר לקחת ויטמין C ביחד עם כדורי ברזל ואומגה 3. אלה 3 תוספים שאני לוקחת ואני רוצה לדעת אם יש מניעה לקחת את כולם ביחד

חחחחחחחחח תמר,לא יפה לשקר

איך להורייך,אם בתך בגיל 30 ?

יקיריי הקשישים

אבי יליד 1929 אמי ילידת 1932 עשו חישוב ותגיעו לתוצאה בעצמכם. ואני לא משקרת גם אם כתבתי ש"אני לוקחת" ואני לא... ובכלל, מה הויכוח? אתם חופשיים לחשוב מה שאתם רוצים לשם כך נועד הפורום הזה לא? לאנשים חושבים....

ומה עושים עם אלה החושבים שהם חושבים

אם כתבת שאת לוקחת ואת לא,אז כן שיקרת.לא?

ואני מה?ילידת איזה שנה לדעתך?

למה לאמץ ת'מוח

אם את עצמך,לא מעריכה מספיק את האינטליגנציה של הגולשים ? העניין לא בהורייך,אלא בהתייחסך לחברים,כאל חבורת קשישים,ומגיבה כאילו את ילדונת בת 20 מה קרה ? מתביישת בגילך ? אם בתך בגיל 30 ,בחישוב פשוט את באיזור גיל 50 ,פלוס מינוס.

אם כתבת שאת לוקחת ואת לא,אז כן שיקרת.לא?

ואני מה?ילידת איזה שנה לדעתך?

תמר זו כנראה מאלה שעובדות לא מבלבלות אותם, גם אם הם עצמם קבעו אתן.

וגילך? מותר לי לנחש? או חייבים גיל מדוייק.

קשישים אבל הצלחתי להדליק אתכם.

לנחש את גילה של סימה? לפי מה? לפי התמונה או סגנון הכתיבה? טוב, אני לא בת 30 אבל גם לא בת 100 .... שיהיה לכם שבוע טוב ומהנה...תוותרו על התגובות אחרת באמת אאמין שאתם כותבים לי מבית גיל הזהב או "משען"

ולפי מה ניחשת את כל השאר?

לא הדלקת אף אחד.פשוט נתפסת בקללתך.

אין לי אלה לברכך....

שתזכי בחייך לחום רב יותר מהאש שלדעתך הדלקת כאן. שבוע נפלא שיהיה לך.

יקיריי הקשישים

אבי יליד 1929 אמי ילידת 1932 עשו חישוב ותגיעו לתוצאה בעצמכם. ואני לא משקרת גם אם כתבתי ש"אני לוקחת" ואני לא... ובכלל, מה הויכוח? אתם חופשיים לחשוב מה שאתם רוצים לשם כך נועד הפורום הזה לא? לאנשים חושבים....

מה שאת אומר הוא: שגם אם תשבעי שאת משקרת...

...לא להאמין לך.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר