הלב נשבר למראה הפלמחניקים הזקנים שהיו צריכים לקום לכבוד שמעון פרס

איך אמרה בזמנו נתיבה בן יהודה ? כשאנחנו רצנו על הג'בלאות, הם הקימו את עמדות הכוח שלהם. אדון שימון בניגוד לנוכחים שנאלצו לקום למענו על רגליהם, לא לחם בשום קרב, ולא הקיז טיפת דם אחת. עכשיו הם צריכים לקום למענו, רק משום שהצליח לטפס גבוה.

הלב נחמץ למקרא דבריך

מעטים בישראל עשו לבטחון ישראל יותר מפרס. בין השאר הקים את הכור בדימונה. עם כל הכבוד הרבה אנשים יכולים לרוץ על ג'בלאות עם רובה ביד, אבל בשנות החמישים לפרס היה חזון שישראל זקוקה לכור גרעיני בדימונה (שעל פי וענונו מייצרים בו סוכריות מתקתקות ...). על פי אבנר כהן ומקורות נוספים, ב1973 היווה הכור את גורם הלחץ עבור האמריקאים שבעיתו סיפקו נשק לישראל וכך החלה הרכבת האווירית המפורסמת שהצילה את ישראל מחורבן. תנסה לדמיין מה יקרה עוד שנה שנתיים כשלאיראנים תהיה פצצת אטום, אם לישראל לא היו 'סוכריות' משלה. הבנת את זה ?

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

לא הבנתי...אתה חש לכבודם או בז למישהו אחר?

הלב נחמץ למקרא דבריך

מעטים בישראל עשו לבטחון ישראל יותר מפרס. בין השאר הקים את הכור בדימונה. עם כל הכבוד הרבה אנשים יכולים לרוץ על ג'בלאות עם רובה ביד, אבל בשנות החמישים לפרס היה חזון שישראל זקוקה לכור גרעיני בדימונה (שעל פי וענונו מייצרים בו סוכריות מתקתקות ...). על פי אבנר כהן ומקורות נוספים, ב1973 היווה הכור את גורם הלחץ עבור האמריקאים שבעיתו סיפקו נשק לישראל וכך החלה הרכבת האווירית המפורסמת שהצילה את ישראל מחורבן. תנסה לדמיין מה יקרה עוד שנה שנתיים כשלאיראנים תהיה פצצת אטום, אם לישראל לא היו 'סוכריות' משלה. הבנת את זה ?

לשמעון פרס יש המון זכויות כאן..אבל.

אני לא בטוח שהוא בנה את הכור לבד, במו ידיו. נראה לי שהוא היה מאלו שהמליצו עליו. זה הכל. שמעון קשישא, הוא בלי צל של ספק אחד המנהיגים הכי מוכשרים שהיו לישראל. ברמת התוצאה - 0. [אולי לא באמת אפס.. אבל בוא נגיד שמנהיגים זוטרים, כמו פואד, השאירו אחרים חותם הרבה יותר משמעותי מבחינת עשיה, או גרימת עשייה. אפילו ישראל כץ חתום על יותר פרוייקטים ועשייה משמעון.] אז מוכשר.. אין ספק. מנהיגות אמיתית - 100. אבל תוצאות? אההה...

היום מחפשים צדק וגם אמת

כאשר אלפי צעירים מפגינים לצדק חברתי ותנאי מחיה נאותים יושב נשיא מיותר ועושה לכיסו כ70 אלף ש"ח בחודש נטו, ללא תשלום מס כחוק האם נשיא ארה"ב משלם מס? כן נשיאנו לא, למה? עכשיו נחזור לעבר, להווה ולעתיד... כל שליח ציבור נבחר חייב לעשות למשק, לחברה ולביטחון, זה תפקידו ולשם כך נמנה עם נבחרינו בבית המחוקקים

להנות היום מה שתפסידו למחר

אתה איש קטנוני

אילו היית מבין איך נתפס פרס בעיני אומות העולם היית מבין שהוא שווה כל שקל כאיש שמייצג את ישראל. חוץ מזה, שלח לנו לינק לגביי המשכורת של פרס. האמינות של ה'נתונים' שאתה מביא מפוקפקת בעיני. כך גם הרמיזה שפרס עובר על החוק כי הוא לא משלם מס. אני מצאתי כתבה מ2007 שבה כתוב ''בראש טבלת מקבלי השכר עומד נשיא המדינה, עם משכורת של 46,278 שקל בחודש.'' לא מוזכר שהיא פטורה ממס. 

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

זה באמת עניין קטנוני [גם תגובתך אגב]

הנושא אחר, ושניכם נתפסים לשטויות.

את הוילה שלו בהרצליה פיתוח הוא רכש

עוד הרבה לפני שנהיה נשיא ועל רכושו הרב שיש לו בנוסף לא אני ולא אתה יודעים. הון ושלטון שלטון מושחת איפה צדיקים כמו מנחם בגין ז"ל שגר בדירת שני חדרים

הלב נשבר למראה הפלמחניקים הזקנים שהיו צריכים לקום לכבוד שמעון פרס

איך אמרה בזמנו נתיבה בן יהודה ? כשאנחנו רצנו על הג'בלאות, הם הקימו את עמדות הכוח שלהם. אדון שימון בניגוד לנוכחים שנאלצו לקום למענו על רגליהם, לא לחם בשום קרב, ולא הקיז טיפת דם אחת. עכשיו הם צריכים לקום למענו, רק משום שהצליח לטפס גבוה.

איש מחליא שהשתמט מצה"ל בעיצומה של מלחמת העצמאות כדי להיות עסקן

בפעם המיליון פרס לא משלם מס על הכנסתו כנשיא המדינה

הדבר מעוגן בחוק מאז הקמת המדינה נשיא ארה"ב דווקא משלם מס ממש אור לגויים מה שהולך כאן ד"א הוא גם מקבל קצבת זיקנה כ2200 ש"ח

אתה איש קטנוני

אילו היית מבין איך נתפס פרס בעיני אומות העולם היית מבין שהוא שווה כל שקל כאיש שמייצג את ישראל. חוץ מזה, שלח לנו לינק לגביי המשכורת של פרס. האמינות של ה'נתונים' שאתה מביא מפוקפקת בעיני. כך גם הרמיזה שפרס עובר על החוק כי הוא לא משלם מס. אני מצאתי כתבה מ2007 שבה כתוב ''בראש טבלת מקבלי השכר עומד נשיא המדינה, עם משכורת של 46,278 שקל בחודש.'' לא מוזכר שהיא פטורה ממס. 

שכרו כנשיא מורכב בתפיקיד מהווה ומהעבר מתפקידיו הקודמים

כל הדברים הקטנים מתחילים מאדם קטן וגביע קוטאג' כזה זוכר? לגבי שכר הנשיא, הדבר מעוגן בחוק, כך שהוא לא עבריין, לגבי הפטור בשכרו כנשיא, המתן בסבלנות לסימוכין, אני בד"כ לא שקרן ואם טעיתי, אתנצל אתן דוגמא, מופז היה רמטכ"ל ומקבל פנסיה צבאית, היום בכנסת מקבל שכר נוסף כחוק ועל כך עושה תיאום מס בדיוק כמוני, עליו ואחרים אין טענות

איש מחליא שהשתמט מצה"ל בעיצומה של מלחמת העצמאות כדי להיות עסקן

טוב שהוא לא נשא נשק

הבן שלא כן וכולנו יודעים מה קרה ...

הבן שלא = הבן שלו

בפעם המיליון פרס לא משלם מס על הכנסתו כנשיא המדינה

הדבר מעוגן בחוק מאז הקמת המדינה נשיא ארה"ב דווקא משלם מס ממש אור לגויים מה שהולך כאן ד"א הוא גם מקבל קצבת זיקנה כ2200 ש"ח

גועל נפש

יש כאלה שלא יודעים מה לעשות עם הכסף שלהם ויש כאלה שאין להם כסף לקנות תרופות ואין להם מי שישמור על הילדים שלהם בחופש הגדול בזמן שהם עובדים במשכורת רעב אצל קבלני כח אדם.

אתה איש קטנוני

לא רק שפרס לא נלחם במלחמות ישראל, צובר הון וממון אלא שגם הוא

האחראי האמיתי להסכמי אוסלו ה"נפלאים" שהחזירו את עראפת ובר המרצחים שלו מטוניס הרחוקה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר