אחרי שהתלהמנו, התבדחנו ונקמנו - אני רוצה להשמיע כמה מילים טובות על קצב

לדעתי פרקליטיו טעו בקו ההגנה ועליהם לשנותו לסוג של אי שפיות או מחלה של דחף מיני בלתי נשלט . קצב ביסודו איש טוב . נכון שרובכם לא יסכימו אתי , אבל כחבר ליכוד יצא לי להכירו לפני למעלה מ 25 שנה . חבר שהיה מאנשיו ואוהדיו בליכוד הפגיש בינינו . באותה עת הייתי מובטל ואז סידר לי קצב לנהל וללמד בקורסי מחשבים לחסרי תעסוקה בקרית מלאכי . קרוב לשנתיים עסקתי בזה , הרמתי אנשים שם בקרית מלאכי מאשפתות , תרמתי להם מקצוע ותעסוקה והכל הודות ליוזמה הזו של קצב . לעולם לא אשכח לו את זה !! האיש היה בן אדם ולכן ההפתעה כה קשה . גם לא אשכח כיצד כשלראשונה מונה לשר העבודה ע"י בגין ז"ל שראה בו תקווה גדולה להנהגה החדשה של הליכוד , הנהיג קצב נוהג בו יום בשבוע הלך לעבוד עבודות פיזיות קשות במפעלים, חקלאות, בניין כדי להוות דוגמא אישית שהוא ערך שאבד למנהיגות בימינו. נכון שתתקפו אותי , אבל לדעתי האיש פחות עבריין מנשיאים בהווה ובעבר שלא אכפת להם כלום מהעם והם עסוקים רק בנהנתנויותיהם ומנעמי הממשל וגזל הקופה הציבורית.

קצב הוא בחור מוכשר שהלך לו קלף משוגע, והשטן עלה לו לראש.

אדם יכול להכשל פעם אחת, לבק סליחה, וללמוד לקח. עבריינים סידרתיים כמו מוטי אלון וקצב לא ראויים לרחמים. אם הם חולים הם צריכים לבקש טיפול. אם הם בריאים הם צריכים לשאת בעונש ראוי.

פרס אונס עם שלם לספק את רדיפת הכבוד והכיבודים שלו.קצב לפחות שרת בצה"ל

דומני שהיה אפילו קצין בתותחנים . פרס אפילו את זה לא עשה . אבל להיות חלק מרצח 2000 ישראלים בהסכם אוסלו האסוני שבישל זה כן עשה.

כולם צוחקים על זה שגם לפרס יש שלדים הארון

ובכל צחוק יש אמת מסויימת. הבעיה שפרס מוגן. המערכת עובדת בשבילו ולא נגדו.

וזה מזכיר את הבדיחה הבאה

-אמא,אפשר לשחק עם סבתא? -כן.כשתסיים תחזיר את העצמות לארון.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר