מישהו מוכן להסביר לי מה הטענות שלכם נגד יהודי מדינות ערב

זה כי אנחנו פורום של נאצים

יש אלו מיוצאי ארצות המזרח הקוראים לאנשים בוגדים למרות שהתנועה הציונית החלה ברוסים ומזה משנה שהם לא מודים בזה שבתי הסוהר מוצפים מורוקאים , ושראשי משפחות הפשע הם אנשים עם שמות כמו אלפרון , אבוטבול אברג'יל , כך שאי אפשר להתפלא למה אנשים טועים ומחשיבים מזרחיים לערבים. ומזה משנה שלמרות שהצממצמו הפערים חלקם עדיין בוכים גזענות , בעוד שלא חסרים בכירים מזרחיים באוניברסטאות , בצבא ובחברות גדולות . ויש אלו מיוצאי אשכנז שאומרים שיהודי המזרח הם ברברים שבאו מארצות שרמתן נמוכה , לא משנה שרובם באו ממדינות האשפה של אירופה כמו רומניה,פולין,יוגוסלביה , כנראה מדינה של נרקומנים שתיינים מסריחים, קומוניסטים סלאבים עם שיני זהב יותר טובה ממדינה ערבים לפי ההגיון שלהם. הרי הפולני , הרומני וכו' שמגיבים בפורום בצורה גזענים , נאחזים ביהודים מערביים שהם אלו שהביאו את מירב פרסי הנובל והכבוד היהודי , שהם מיעוט בקרב יהודי אשכנז! אבל מזה משנה כל עוד אפשר להגיד שהמזרחיים ברברים , פולני יראה את עצמו כאילו הוא גרמני כדי לשבח את תורת הגזע. ומזה משנה , שיהודי ארצות ערב היו רואי חשבון,עורכי דין , מקורבי משפחת המלוכה ,... הם הרי ברברים צריך לשים אותם בתאי גזים כדי שילמדו את הגזע האשכנזי העליון. אז אני כאן כיהודי , אומר לכולכם , אתם ביחד , ללא צל של ספק , זבל יהודי מסריח שלא מסוגל להתאחד וככה היינו מאז ומתמיד. מצטער על הקיצוניות אבל אי לכך שלא ניתן להתייחס לפורום הזה ברצינות אני מביע את עמדתי בנושא בציניות ובהומור שחור.

אין לי אף טענה, כמובן שכשאשכנזי כשבאים אליי בצורה גזענית אני מגיב בצורה דומה

עם גזענים קשה מאד למצוא מכנה משותף המבוסס על הגיון והתדיינות

אז אתה מגיב לגזענות בגזענות ומלבה שנאה

נורא ישראלי מצידך , אחרי זה אתם מתפלאים למה העולם שונא אותנו , אתם לא סובלים אפילו אחד את השני. ועם ממשלה כזאת... , מי יודע מה יהיה , דרך אגב עם אתה לא אוהב ברברים , תפסיק להצביע ליכוד , מאיפה כל הערסים שצועקים מוות לערבים מגיעים אתה חושב?

אתה יודע מאין מגיעות הכי הרבה קריאות מוות לערבים? מפיגועים שערבים אחראים עליהם.

בארץ הזאת אני משוכנע יש לפחות מספר מאות אלפי ישראלים שהצביעו בעד שמאל לפני ממשלת רבין השניה, מה הרחיק אותם? שינוי כיוון של רבין והליכתו למשא ומתן עם הערבים מצד אחד ופיגועים שליוו את משא ומתן הזה. אנחנו פשוט מבינים את השלום אחרת ואם מישהו רוצח יהודים, איך אתה רוצה שאנשים יגיבו? באמת לפחות בצעקות מוות לערבים, כי לערבים כאלה ששופכים דם בני עמינו שום דבר אחר חוץ ממוות לא מגיע. ובין שונאי הערבים יש לא מעט אנשים שפוים מכל העדות, כי שנאה למרות כל הבעיתיות של הרגש הזה ולמרות שאני מבין שדברים טובים ממנה לא יצמחו- זה הדבר היחיד שהמלחמה הזאת שערבים מנהלים נגדינו גורמת לי להרגיש כלפיהם. אני מודע לכך שיש כל מיני ערבים, וכאילו קשה לי עם מירור חייהם של אלה שלא משתתפים בכך, אבל אני מבין גם את המחסומים, גם את פשיטות ליליות של צה"ל למעוזי המחבלים וגם חיסול מחבלים ללא משפט, האויב בעת המלחמה לא ראוי לרחמים.

בוא ניתן לגזענות להיקבר לנצח קבורת חמור.

גזענות זה סתם עניין קטן של אנשים אומללים שחוץ מן המוצא אין להם במה להתגאות. כשאני מסתכל מסביבי בין הצעירים אני מקוה שלצעירים בני עשרים היום העניינים הגזעניים לא מדברים, הם לא מבינים מה העניין של מרוקאים, פולנים, רוסים ואתיופים, מבלים ביחד, מדברים ביחד, מתחתנים ביחד ובועטים שוב ושוב בכל השדים העדתיים של צרות עין, גלותיות וכל יתר מחלות נפש שעדיין כביכול מפרידות בין ישראלים מעדות שונות, זאת אומרת, אם מישהו רואה את זה כמפריד אז הסימן שהוא בעצמו חולה.

אז אתה מגיב לגזענות בגזענות ומלבה שנאה

נורא ישראלי מצידך , אחרי זה אתם מתפלאים למה העולם שונא אותנו , אתם לא סובלים אפילו אחד את השני. ועם ממשלה כזאת... , מי יודע מה יהיה , דרך אגב עם אתה לא אוהב ברברים , תפסיק להצביע ליכוד , מאיפה כל הערסים שצועקים מוות לערבים מגיעים אתה חושב?

כשהספאמר הטינופת היה מוסיף הודעת תגובה לכל הודעה שלי "זהירות פולני"

לקח לי שבועיים עד שהתחלתי להגיב כפי שהגבתי. לא ישר קפצתי על המציאה, כשראיתי שהוא ממשיך בצורה הדוחה שלו, הגבתי אליו.

זהירות פולני

אין לי אף טענה, כמובן שכשאשכנזי כשבאים אליי בצורה גזענית אני מגיב בצורה דומה

עם גזענים קשה מאד למצוא מכנה משותף המבוסס על הגיון והתדיינות

זהירות פולני

עזוב את זה, חבל להוציא על זה גרם אנרגיה.

יש כאן כמה מופרעים שאין להם כלום חוץ מזה שהם נולדו בצד מסוים, ואין להם כלום חוץ מזה, אז מזה הם בונים את קו ההגנה. אלה מופרעים עם רגשי נחיתות עזים. חבל על הזמן להתייחס למופרעים כאלה, ויש כאלה כאן מכל הצדדים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר