אתה מופרע בדיוק כמו שאר הגזענים המופרעים כאן בפורום.

לך תתנקה ואז תחזור לפורום בתור אחד הנורמליים. גזען מופרע שכמוך. כי ברגע שאתה טוען שיש אוכלוסיה שיש לה צביון מסוים, מי אתה שתגיד לשאר המופרעים כאן בפורום שהם לא צודקים? גם הם אומרים שיש אוכלוסיה עם מאפיין מסוים, כי גם הם פגשו 2 כאלה מאותה אוכלוסיה עם אותו מאפיין...

איפה המדרוב שצורח קוקוריקו

שחדור חוזר מיהודה ושומרון תיילל שוב בשבילינו

אתה מופרע בדיוק כמו שאר הגזענים המופרעים כאן בפורום.

לך תתנקה ואז תחזור לפורום בתור אחד הנורמליים. גזען מופרע שכמוך. כי ברגע שאתה טוען שיש אוכלוסיה שיש לה צביון מסוים, מי אתה שתגיד לשאר המופרעים כאן בפורום שהם לא צודקים? גם הם אומרים שיש אוכלוסיה עם מאפיין מסוים, כי גם הם פגשו 2 כאלה מאותה אוכלוסיה עם אותו מאפיין...

אני בהחלט טוען שיש אוכלוסיה עם צביון מסוים ואני לא בא להגיד לאחרים מי צודק ומי לא. גם לך אין סמכות לכך. אז שתוק חמור.

שחדור חוזר מיהודה ושומרון תיילל שוב בשבילינו

הכיבוש מחדש הכרחי ומשמח

רבין היה בחור טוב. הכין אחלה דרינקים. דיבר לאט עם הסיגריה שלא ידלקו אדי האלכוהול שיוצאים מהפה שלו

חבל על המסכן דובק פילטר וסמירנוף שלחו פרחים

כוסית הנכדה שלו. בטוח בתולה

יש לטהר את אמצעי התקשורת ומערכת המשפט מפושעי אוסלו ומשתפ"י טירור

KU-KU-RI-KOOOO

מה את צורחת תרנגולת שמאלנית היסטרית?הרי כך או כך אין לך ביצים.

אתם החבר'ה מפלוגות הסער של האיש הרחן עם השפם

תמיד נהניתם מטיהורים. אבל סופכם היה רע ומר התעוררתם שוב? לא נורא. הפעם הכל ברור.

חמודי אני ממש נגד אפרטהייד. אשמח לראות דיירים ערבים בחולון ודיירים יהודים באום אל פאחם

אני בהחלט טוען שיש אוכלוסיה עם צביון מסוים ואני לא בא להגיד לאחרים מי צודק ומי לא. גם לך אין סמכות לכך. אז שתוק חמור.

בסדר, אז איזה עדה אתה ומה אפשר ללכלך עליה? ותהיה משכנע.

אני בכלל לא מלכלך על אנשים על בסיס עדות. יש עדה שאני מוצא נחותה ובעיתית אבל אנשים פרטיים מעריכים אינדיוידואלית.

אם תבוא לי בחורה פולניה יפה חכמה הגונה וברמה אני אמחא לה כפיים בשימחה. אם תצוץ בחורה פולניה מכוערת מטומטמת וירודה שמשחקת אותה בבטחון עצמי יפה חכמה ונעלה אז אני אומר שהיא כמו אלפים (לא בלשון הפרזה) לפניה מאשרות את תחושת הגועל והבוז. אני מסיבותי שלי בוחר להעריך גזעים על פי הפרטים ממין נקבה אבל בעיקרון זה נכון גם לגבי האחרים

שום סיכוי. אני מיקס של 4 עדות. אני מצפצף על השטויות של אשכנזים וספרדים.

כוסית הנכדה שלו. בטוח בתולה

נשואה לאדם החשוד בעבירות של שחיתות הון

יש לטהר את אמצעי התקשורת ומערכת המשפט מפושעי אוסלו ומשתפ"י טירור

ויש לטהר את המדינה מצ'חצ'חים מזרחיים כמוך!

פושעי ומחבלי אוסלו מנסים ל"טהר" את ההסטוריה הכתובה מן האמת

המחבלים מאוסלו שרפו את קבר יןסף השמידו פסיפסים בבתי כנסת עתיקים ברצועת עזה ובצעו חבלות ארכיאולוגיות במתחם הר הבית ועיר דויד. זה כמובן לא יעזור להם בדבר. ארץ ישראל לעם ישראל וערבים יש מה לחפש כאן רק בתור אורחינו

נשואה לאדם החשוד בעבירות של שחיתות הון

היא לא אחראית למעשי בני משפחתה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר