מיואשת- יולי תמיר

תגידו, רק אני שמה לב שיולי תמיר לא מתאימה לתפקידה? כל כך כואב לי לראות את מע' החינוך סובלת בגלל שהגברת לא רוצה ללכת הביתה. נמאס לי לראות את שרת החינוך שלנו מבזבזת כספים על רעיונות כושלים מישהו מזדהה איתי?

על מה את מבססת את ההנחות..

שלך?

היא מכשפה שונאת ישראל מרושעת עם עיני עגל אטומות . שתלך כבר !!

שלך?

נו, באמת

על מה היא מבססת את ההנחות שלה? כאילו דההההה? על ההצלחה העצומה בפועליה של הגברת, אלא מה?

למה מה ?

70 ימי שביתה בבתי ספר ו 55 ימי שביתה באוניברסיטאות זה לא הצלחה ? ניצול ילדים למען רפורמה פאתטית זאת לא הצלחה ? פיטורי כאלפיים מורים לאחר שדיברו נגד זאת לא הצלחה ? הכנסת נארטיב אנטי ישראלי זאת לא הצלחה ? נקודת הזכות שאני יכול לתת לה, היא שבניגוד לרוב שרי העבודה, נראה שהיא באמת מתעסקת במשרדה ולא בתהליך השלום הלא קיים.

לנהל מערכת חיונך...,

מגיל הרך ועד לאקדמיה הוא עסק הרבה יותר מסובך מניתוח מח. האם יש לך עצות גם לרופאים?

למה מה ?

70 ימי שביתה בבתי ספר ו 55 ימי שביתה באוניברסיטאות זה לא הצלחה ? ניצול ילדים למען רפורמה פאתטית זאת לא הצלחה ? פיטורי כאלפיים מורים לאחר שדיברו נגד זאת לא הצלחה ? הכנסת נארטיב אנטי ישראלי זאת לא הצלחה ? נקודת הזכות שאני יכול לתת לה, היא שבניגוד לרוב שרי העבודה, נראה שהיא באמת מתעסקת במשרדה ולא בתהליך השלום הלא קיים.

אם הדבר היה...,

תלוי בך ובשכמותך, בבתי הספר היו לומדים עדיין חשבון עם חרוזים, לוחות עם גיר והמורה מחזיק/ה בשוט למי שלא מקשיב.

מיואשת- יולי תמיר

תגידו, רק אני שמה לב שיולי תמיר לא מתאימה לתפקידה? כל כך כואב לי לראות את מע' החינוך סובלת בגלל שהגברת לא רוצה ללכת הביתה. נמאס לי לראות את שרת החינוך שלנו מבזבזת כספים על רעיונות כושלים מישהו מזדהה איתי?

עוד נציג קלוקל למפלגה קלוקלת. מה שנזכור מהתקופה שלה יהיו תקופות השביתות

זה שהאוצר התעלם לחלוטין ממנה. האוניברסיטאות כלל לא דיברו אית, ראו שאין טעם. היא עושה נזק בלבד.

שלך?

על אין ספור שביתות שלא ראינו כאלה מעולם.

אבל אני מניח ש"ביבי יותר גרוע" עובד גם כאן. סטאלין? הרוצח הגדול אי פעם? שרצח הכי הרבה מבני עמו?

לנהל מערכת חיונך...,

מגיל הרך ועד לאקדמיה הוא עסק הרבה יותר מסובך מניתוח מח. האם יש לך עצות גם לרופאים?

כן אבל היא אמרה שהיא יודעת לעשות זאת והעובדה היא שהיא לא

אז עצה שאני יכול לתת לה: ל כ י ה ב י ת ה. לא רוצה לשלם לה משכורת. זה יותר ברור?

אם הדבר היה...,

תלוי בך ובשכמותך, בבתי הספר היו לומדים עדיין חשבון עם חרוזים, לוחות עם גיר והמורה מחזיק/ה בשוט למי שלא מקשיב.

בסדר, איש צבוע

כשלימור ליבנת הייתה שרת החינוך 4 שנים האשימו אותה בכל מפגעי החינוך לדורותיו, והנה יולי תמיר כבר כמעט שלוש שנים שרת חינוך והחינוך ממשיך לרדת, והיא לא אשמה נכון ? הגישה הקלאסית של השמאל. כמו הבדיחה על אחד המנהיגים הקומוניסטים השל בריה"מ שעמד לרשת את קודמו ושאל אותו על ערש דווי "מה לעשות ? יש לך עצות ?" אז אמר לו קודמו שעמד למות "הכנתי לך שני מכתבים, תשתמש בהם רק בשעת צרה אמיתית", וכך התחיל את הקדנציה המנהיג החדש והגיע משבר אחרי כמה שנים והוא פתח את המכתב הראשון ושם היה כתוב שעליו להאשים את כל הבעיות בקודמו לתפקיד, וכך הוא עשה והמשבר חלף, כעבור עוד כמה שנים שוב היה משבר חמור והוא הלך למכתב השני ושפ היה כתוב : "תכתוב שני מכתבים". יעני אתם בשמאל לא למדתם , ממשיכים להאשים גם כשהמושכות בידיכם. אז אנא ממך, רשום כמה הישגים של הגברת הפרה יולי תמיר (מקווה שגם הפעם לא תיעלם ותגיב).

למה מה ?

היא ממש הוכיחה את עצמה כהצלחה מסחררת

זה העניין, הרפורמה שלה באמת פאתטית- ההורים כועסים,מורים ממורמרים והמנהלים מתוגמלים ולכן ממשיכים לעודד את המורים לנסות לקבל את הרפורמה וכל זה על גבם של ילדים . השביתות שלה הוכיחו שחינוך ממש לא מעניין אותה. לעיתים, נדמה כי אם תודה בטעויות שלה היא תאלץ להתפטר והרי כולם יודעים שבכיסא של שרת החינוך הרבה יותר נוח, כבר חיממה אותו, חבל.

בסדר, איש צבוע

כשלימור ליבנת הייתה שרת החינוך 4 שנים האשימו אותה בכל מפגעי החינוך לדורותיו, והנה יולי תמיר כבר כמעט שלוש שנים שרת חינוך והחינוך ממשיך לרדת, והיא לא אשמה נכון ? הגישה הקלאסית של השמאל. כמו הבדיחה על אחד המנהיגים הקומוניסטים השל בריה"מ שעמד לרשת את קודמו ושאל אותו על ערש דווי "מה לעשות ? יש לך עצות ?" אז אמר לו קודמו שעמד למות "הכנתי לך שני מכתבים, תשתמש בהם רק בשעת צרה אמיתית", וכך התחיל את הקדנציה המנהיג החדש והגיע משבר אחרי כמה שנים והוא פתח את המכתב הראשון ושם היה כתוב שעליו להאשים את כל הבעיות בקודמו לתפקיד, וכך הוא עשה והמשבר חלף, כעבור עוד כמה שנים שוב היה משבר חמור והוא הלך למכתב השני ושפ היה כתוב : "תכתוב שני מכתבים". יעני אתם בשמאל לא למדתם , ממשיכים להאשים גם כשהמושכות בידיכם. אז אנא ממך, רשום כמה הישגים של הגברת הפרה יולי תמיר (מקווה שגם הפעם לא תיעלם ותגיב).

מספר הזכאים לתעודת בגרות עלה...,

בשנה"ל 2007-2008 ביותר מ 1%. זה קנה המידה. לא לי לא לך ולא לאף אחד שיושב ביציע אין אפשרות להעריך הצלחה בחינוך מהי. זהו נושא שבא לידי ביטוי כעבור שנים. אם היום אני עדיין יכול לזכור בע"פ פרקים שלמים מהתנ"כ, זה בזכותה של המורה ציפורה כשר (האמא של...), את הסקרנות הפיח בי המורה ראובן עוד בכיתה ד', וזה מה שנתן לי את הכלים להגיע למקום בו אני מצוי היום. בי"ס תפקידו ללמד. החינוך בא מהבית. ילד לא מחונך, סיכוייו ללמוד נמוכים, כמו סיכויי אותו הילד שהוריו שולחים אותו למגרשי הספורט במקום לחוגי המדע. סיכויי ילד שבביתו נמצא עיתון יומי במקום ספריה, נמוכים בהרבה מזה של ילד שהוריו מקפידים שיקרא... חנוך לנער לפי דרכו, זו כותרת יפה ואולי הצליחה פה ושם, אבל מערכת חינוך קפדנית הביאה לשינוי המדהים בבריה"מ. לפני המהפיכה מספר האנלפתים עלה על 95% ולאחר 50 שנה הם שלחו ספוטניק לחלל לא לפני שמבוגרים הוכרחו ללמוד קרוא וכתוב. המערכת שלנו פגומה רק משום שאחוז גבוה מהצעירים לומדים "מדעים" בני 2400 שנה ועם הכלי הזה הם מגיעים לשרות התעסוקה ולביטוח הלאומי.

באמת ? אתה עומד מאחורי המילים שלך ?

"בי"ס תפקידו ללמד. החינוך בא מהבית. ילד לא מחונך, סיכוייו ללמוד נמוכים, כמו סיכויי אותו הילד שהוריו שולחים אותו למגרשי הספורט במקום לחוגי המדע. סיכויי ילד שבביתו נמצא עיתון יומי במקום ספריה, נמוכים בהרבה מזה של ילד שהוריו מקפידים שיקרא..." האם זה רק נשמע לי כתירוץ ? גם את לימור ליבנת אתה פוטר מכל אשמה בזכות המשפט הזה ? כי נראה לי שבמקרה שלה אתה תגיד שהמשפט הזה לא תקף מסיבות כלשהן ... באשר למה שלמדת, מה מעניין אותי ? אז שלחו את המזרחים לבתי ספר מקצועיים להיות ספרים וטבחים, והיום יש אופציות להשכלה באלף מקומות. אז אנשים כמוך .... בוא אני אספר לך משהו, ואני לא אומר את זה מכעס. יש בחור ברדיו בשם מולי שפירא שלעיתים אני מאזין לתכנית שלו בימי שישי בגל"צ, חלק מהדברים משעממים, אבל הרבה דברים גם מעניינים. האיש הזה בכל פעם שהוא מראיין איזה סופר, או איש תרבות כלשהו מראה שאיכשהו ההורים שלו הכירו את ההורים שלו, או שהייתה היכרות כלשהי בינו לאותו מרואיין. וכך מי ששומע מאחורי המילים קולט שיש שם איזושהי קבוצה , מעין קיבוץ אנשים שכולם מאותו איזור ואותו קו מחשבה. אז כשאתה מספר לי על "אימא של" וכו, אני קולט שאתה חלק מהקבוצה ההיא שבנו לה חיים קלים, שהמסלול לאוניברסיטה היה יותר קל עבורה מאשר הרבה אחרים. אז כל הכבוד, יש לך כמה הישגים משלך, אבל עדיין אתה מצליח להוציא דברים מהקשרם, לברוח ממענה לשאלות לא נעימות. למדת תנ"ך אצל ציפורה ... מעניין לי את התחת. ובחזרה לנקודה המקורית, יולי תמיר לא הביאה דבר למערכת החינוך, היא נכשלה כשלון גמור. זה שיותר זכאים תלוי גם בהנמכת חומרים, מיקוד וכו.

שלך?

קולמוס, שאלת שאלה מטומטמת!

גודל החרפה ידוע אפילו לכל זב חוטם, אתה בטח עברת את גיל 18.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר