ערב טוב, טוב, טוב....

. טוב אז אני כבר אחרי הקניות. לא מי יודע הרבה מוצרי חלב. מוזמנת, ולא בא לי להכין השנה. כניראה שכל החלבי שקניתי יעוף לאיזו פשטידה או שתיים, וזהו, ואם אגזים סופי שמראי יהיה לנצח כפשטידה מהלכת, למרות שמישהו הבטיח להכין עבורי ולכבודי עוגת גבינה במו ידיו...ניראה.... דווקא חשבתי לצאת הערב לקפה, ו.... לא יודעת, אולי... ניראה. בינתיים, לוגמת ת'קפה לאיטי ולהנאתי, כאן איתכן/ם מול המסך. אז מי כאן איתי....??? .

שיחה

ערב טוב לך

ערב טוב יעלי וכולם...............

אבישג אני שמחה לראותך איתנו מקווה שהכל בסדר ותמשיכי להיות בריאה

היי מקסי ,את יודעת מה גם את נוסטלגיה

השם שלך אומר מקסי שזו השמלה הארוכה שלבשו ולובשות נשים.היום מקסי זה לאירוע חגיגי.פשוט היום הייתה רוח של נוסטלגיה פה משהו ..גם לך יש משהו להוסיף בטוח..

ערב טוב, טוב, טוב....

. טוב אז אני כבר אחרי הקניות. לא מי יודע הרבה מוצרי חלב. מוזמנת, ולא בא לי להכין השנה. כניראה שכל החלבי שקניתי יעוף לאיזו פשטידה או שתיים, וזהו, ואם אגזים סופי שמראי יהיה לנצח כפשטידה מהלכת, למרות שמישהו הבטיח להכין עבורי ולכבודי עוגת גבינה במו ידיו...ניראה.... דווקא חשבתי לצאת הערב לקפה, ו.... לא יודעת, אולי... ניראה. בינתיים, לוגמת ת'קפה לאיטי ולהנאתי, כאן איתכן/ם מול המסך. אז מי כאן איתי....??? .

מחזיקה לך את האצבעות תמיד

השם שלך אומר מקסי שזו השמלה הארוכה שלבשו ולובשות נשים.היום מקסי זה לאירוע חגיגי.פשוט היום הייתה רוח של נוסטלגיה פה משהו ..גם לך יש משהו להוסיף בטוח..

אבישג, בואי רגע...

. מקסי היום זה לארוע חגיגי ? בטוחה? רק? בלבד? אוי ווי, ואני מתהלכת לי להנאתי בשמלות ארוכות שכאלו ביומיום, ככה כבדרך של שיגרה, אז מה אני לא אופנתית? והאמת, שלארועים חגיגיים, אני תמיד מגיעה במכנסיים, מה שהכי נוח, כלבוש ערב... מינהלת מחפשת ת'ג'ינס למפגש בשבוע הבא... .

ערב טוב יעלי וכולם...............

אבישג אני שמחה לראותך איתנו מקווה שהכל בסדר ותמשיכי להיות בריאה

הלו מקסימוש....

. כמה זמן לא ראיתיך בשעה שכזו, נהדר. ומה קורה איתך בחג? .

שיחה

ערב טוב לך

היי מנדי, ערב טוב גם לך....

. וברוכים הבאים אלינו. .

אבישג, בואי רגע...

. מקסי היום זה לארוע חגיגי ? בטוחה? רק? בלבד? אוי ווי, ואני מתהלכת לי להנאתי בשמלות ארוכות שכאלו ביומיום, ככה כבדרך של שיגרה, אז מה אני לא אופנתית? והאמת, שלארועים חגיגיים, אני תמיד מגיעה במכנסיים, מה שהכי נוח, כלבוש ערב... מינהלת מחפשת ת'ג'ינס למפגש בשבוע הבא... .

יעלי בשבילי מקסי לא במלתחה בכלל

או שהדתיות ממאה שערים לובשות במשך היום.אני מכנסיים 3/4 או גינס...תלכי איך שאת רוצה העיקר החיוך..לא הלבוש עושה את האדם...

היי מנדי, ערב טוב גם לך....

. וברוכים הבאים אלינו. .

ערב טוב וברוך הבא מנדי

ועל מה תרצה לשוחח?הרי זה לא צ'ט.זרוק רעיון ונמשיך.

אבישג ...שמי הוא מקסימה..........

אתם קיצרתם אותו וכמובן שהשם מתאים לי.....((-;*))

אני יודעת יקירתי מקסימונת..

קיצרנו אותו בגלל הנוסטלגיה ...והיגענו למקסי...וכמו שאני ראתי את הולכת עם מכנסיים.

הלו מקסימוש....

. כמה זמן לא ראיתיך בשעה שכזו, נהדר. ומה קורה איתך בחג? .

יעלי.....המון פעמים....

אני לא מצליחה לשלוח הודעה בחג אני בבית כמובן עם הילדים לא עושה משהו מיוחד בלינצס, עוגת גבינה, ודג ענק,( שהבן שלי דג,) בתנור מספיק לא??????

אני יודעת יקירתי מקסימונת..

קיצרנו אותו בגלל הנוסטלגיה ...והיגענו למקסי...וכמו שאני ראתי את הולכת עם מכנסיים.

נכון, ... מכנסיים זה כמו מקסי...

שיחה

ערב טוב לך

ברוכה הבאה מנדי........

נווווו היכן את בואי לשיחה........
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר