יפה גולן מספרת את סיפורה האישי

העיתונות התייחסה לנושא בהרחבה. כל אותם עיתונאים שפרסמו ללא הרף את האשמותיו של עו"ד פרי נגדי, גילו פתאום את האור וסיפקו לי במה להשמיע את דבריי. בעיתונים של יום המחרת הייתי מרואיינת מבוקשת. "אני מאושרת שהצדק ניצח", אמרתי. "כל השנים האלה זעקתי את זעקתם של הזקנים שבאו אליי בבכי לקבל ייעוץ. לקוחות שהכירו אותי מעבודתי אצל פרי פנו אליי בכל מיני שאלות ובירורים. השאלות העלו את חשדי. הבנתי שמרמים את האנשים. פניתי לגרמניה כדי לברר פרטים לגבי תיק מסוים, ושלחתי להם מכתב שבו ציינתי שהארגון מרמה את האנשים בארץ. גם את הלקוחות הזהרתי מפני פרי. הוא הגיש נגדי כשתים-עשרה תביעות".

יפה גולן מקדישה כבר שנים רבות למען זכויות כספיות של ניצולי שואה. ע"פ יפה גולן מדובר בנושא רגיש בחברה הישראלית המשוסעת והגברת יפה גולן לקחה על עצמה את הטיפול המסור בנושא.

יום לאחר מתן פסק הדין עליתי לירושלים, לעימות טלוויזיוני מול פרי. הוא דיבר מתל אביב ודמותו נשקפה על המסך. במהלך העימות הבטחתי להגיש תביעה ייצוגית נגד הארגון למימוש האמנה, בשם האנשים שנפגעו, ואילו הוא התמקד בגניבת הרשימות. למעשה, הוא עבר לעמדת התגוננות. הוא הוציא סכומי עתק כדי לשקם את תדמיתו הפגועה והודיע שיערער על פסק הדין.

יפה גולן מקדישה כבר שנים רבות למען זכויות כספיות של ניצולי שואה. ע"פ יפה גולן מדובר בנושא רגיש בחברה הישראלית המשוסעת והגברת יפה גולן לקחה על עצמה את הטיפול המסור בנושא.

למרות המכה התדמיתית שחטף, עו"ד פרי לא התייאש והמשיך לתבוע. הוא הגיש נגדי תביעות וקובלנות פרטיות חדשות בנושא גניבה, מרמה והתחזות. אולם הפעם, לאחר פסק הדין, הייתי כבר מחוזקת, וגם התקשורת התייחסה אליי ביתר הגינות ונתנה ביטוי גם לצד שלי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר