עזרה דחופה

עזרה דחופה

בבקשה זקוקה לעזרה כספית דחוף!

נקלעתי למצוקה כלכלית ומאוד רוצה לצאת ממנה, אין לי ברירה אלא לבקש עזרה, למען הסר ספק אני אדם מן המניין עובדת לפרנסתי אך זה לא מספיק, אני לא רואה משכורת בכלל הכל הולך על תשלומים שגם בהם אנני עומדת, וזה עוד ללא מחייה בסיסית, קשה לי ואני רוצה לצאת מהמעגל הזה, אני זקוקה לעזרה כספית דחופה, מקווה למצוא פה אנשים טובים באמצע הדרך שמוכנים עזור לי לצאת מהבוץ ולהמשיך הלאה

בבקשה, אני חייבת עזרה כספית דחופה! אנא מי שמוכן לעזור לי, אני ממש זקוקה לעזרה בדחיפות, אשמח אם יצור קשר למייל: please007011@walla.com

הי,

יתכן ואוכל לעזור לך עזרה חומרית. אוכל ופרטים לבית.  אם תרצי תוכלי לפנות אלי במייל הפרטי

שלי בפורום. שם הכל דיסקרטי ונוכל להחליף פרטים.

בהצחלה ויום טוב

כרמי emo_01.png

מנהל הפורום
20+

אשמח לעזור תמורת קשר חברי

בחורה צעירה בהריון זקוקה לסיוע כספי דחוף

חברת חשמל ניתקו לה את החשמל בדירה בגלל חוב 

היא מתקשה לשלם שכר דירה של החודש 

היא באמת זקוקה לעזרה וזה חסד גדול לעזור לה

כל מי שירצה ויוכל לעזור לה אפילו בקצת, 

אשמח לדבר איתו ב apartjerusalem@yahoo.com

בבקשה זקוקה לעזרה כספית דחוף!

נקלעתי למצוקה כלכלית ומאוד רוצה לצאת ממנה, אין לי ברירה אלא לבקש עזרה,  אני אדם מן המניין עובדת לפרנסתי אך זה לא מספיק, אני לא רואה משכורת בכלל הכל הולך על תשלומים שגם בהם אנני עומדת, וזה עוד ללא מחייה בסיסית, קשה לי ואני רוצה לצאת מהמעגל הזה, אני זקוקה לעזרה כספית דחופה, מקווה למצוא פה אנשים טובים באמצע הדרך שמוכנים עזור לי לצאת מהבוץ ולהמשיך הלאה

אני לא רוצה לאבד את הקורת גג

בבקשה, אני חייבת עזרה כספית דחופה! אנא מי שמוכן לעזור לי, אני ממש זקוקה לעזרה בדחיפות

אני מתחננת לעזרה אני עם תינוק בן חודשיים ובגלל הוצאות של לידה מוקדמת המצב היסתבך.

דרושים אנשי/נשי טלמרקטינג/טלפנות מכל הארץ לעבודה ריווחית מהבית!, אנחנו מחפשים עובדים שיתקשרו למספרי שניתן להם, הרעיון הוא מאוד פשוט, אנחנו מוכרים אתרים/מערכות וירטואליות לעסקים והמטרה שלכם זה להתקשר למספרי טלפון של עסקים שניתן לכם ולמכור להם את המוצר שלנו, שעות עבודה גמישות, שכר גבוה! לפניות שלחו אימייל buyandsellcustomers1@gmail.com

נמע הבטחות ה100ימים ללא כיסוי

http://www.2all.co.il/web/sites6/nadlanshi

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

עבודות להשלת הכנסה תמיד יש ההכנסה לו משהו אך תמיד יש

לדוגמי טיפול בילדים , שמירה, חקלאות

http://www.2all.co.il/web/sites6/nadlanshi

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

זקוקה לכל עזרה שאפשר לפני החג נשואה עם 3 ילדים שנינו עובדים ונכנסנו לחובות גדולים מאוד הגענו לפשיטת רגל לא מצליחים לגמור את החודש הגענו למצב מאוד קשה בבית שהמקרר ריק אני מתביישת לבקש לא חשבנו שנגיע למצב כזה בחיים 

עזרה נדיבה תמורת קשר ידידותית חברי יואב yoav7770@walla.co.il

אם עבדתם והחלפתם מקומות עבודה, כדאי לכם לבדוק האם מגיע לכם כסף בחזרה באמצעות המערכת הר הכסף (הבדיקה היא חינמים שאולי יוכל לעזור לכם כמה הוצאות)

מעוניין לעזור

תמורת קשר רומנתי יפה ומענג yoav7770@walla.co.il

שלום לכולם-

בחיים לא חשבתי שאכתוב אבקש עזרה אבל לצערי לא נותרה לי ברירה -אני בת 50 אמא לשלושה ילדים גדולים ואני שקועה בחובות ענקיים ללא דרך מוצא.אחד הילדים שלי עם בעיות שמיעה קשות שמצריכות מכשיר שמיעה שעולה קרוה ל40 אלף.

אני חד הורית כבר 20 שנה.

כדי לסבר את האוזן-אני מגדלת את ילדיי לבד כבר 20 שנה ללא שום שקל מהאהא של הילדים.

אני עובדת 3 עבודות כמעט ולא בבית ופשוט צועקת הצילו.

כל מי שיכול לעזור תבוא עליו הברכה והמצווה.

המייל שלי ayash281967@gmail.com

שלום רב וערב טוב. אני זקוקה להלוואה קטנה של 15000 שקל. פשוט עקב התקף חריף של הגב לא עבדתי חודשיים ולא קיבלתי שכר. ומצב החשבון שלי כרגע חורג...וחזרתי לעבודה רק לפני שבועיים. אני אם חד הורית ולא רוצה שהבנק יגביל לי את החשבון ויחזיר לי הוראות קבע. מעולם לא הייתי מוגבלת ולא חזרו לי הוראות הקבע והמשכנתא. אני אחראית ומשלמת תמיד את כל ההתחייבויות שלי בזמן. פשוט זקוקה להלוואה או תרומה בתנאים טובים והחזרים נוחים. תודה אירית נגר מחולון. 0507908434

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר