בבקשה ענו לי בכנות

שלום לכולם.. אני חדשה לגמרי כאן..ורציתי לשתף את כולכם כאן .מקווה שתענו לי בכנות כי באמת רוצה להבין איפה אני עומדת ובכלל..תודה לכם מראש.. אני אשה נשואה 48 4 ילדים.מזה 10 שנים חיה ללא מין עם בעלי מסיבות רפואיות..לא מעוניינת לעזוב אותו מבחינה מצפונית.. מזה כשלוש שנים מנהלת רומן עם גבר נשוי שגם הוא חי בלי מין בבית.. שנינו אנשים נאים מאד מתאימים אינטלקטואלית.אוהבים מתחברים וטוב לנו מאד ביחד...לא חושבים לפרק מסגרות.. המצב הכלכלי שלי סביר מאד ודי קשה לי כלכלית....ולעומת זאת החבר שלי איש מאד אמיד נדלניסט עתיר חברות, ביניינים, אדמות, המון רכוש..קבלן מאד ידוע ומוכר בארץ... מאז שאני איתו אף פעם לא עזר לי כלכלית בשום דבר ובקושי בקושי מעניק לי מתנת יום הולדת ממש צנועה בסכום של עד 500 שח..העניין הזה כואב לי מאדוהאמת שלפעמים מרגישה מנוצלת..נכון שהוא לא חייב לי כלום,אבל אני חושבת שנתינה זה סוג של הנאה..כך אני לפחות מרגישה כשאני קונה ומעניקה לו..מעולם לא קנה לי משהו יקר ערך..לא פינק אותי בשום דבר מלבד האהבה שלו...מה דעתכם בכנות?

רגע אחד...אני מתלבטת בין שתי הגדרות לגבייך

או שאת נאיבית גמורה או שאת סתם עוד טיפשה הוא נשוי, את נשואה. שניכם מנהלים מערכות יחסים מחוץ לנישואין ואת מצפה שהוא יתמוך בך כלכלית. תזכירי לי רגע, איך קוראים לזה בעברית צחה??? אז לפני שתיקשרי אליו רגשית כדאי לך לארוז את עצמך ולעוף. הוא נבון מספיק להבין שאת יכולה להיחשב גם ידועה בציבור שלו. סמוך מאוד לפרק הזמן הנחוץ לשם כך הוא יארוז את עצמו וילך. למה לך לשבור את הלב שלך במו ידייך? או שתתגרשי ותמצאי זוגיות אחרת או שתמשיכי את מערכת היחסים הזו, תפנימי את העובדה שהוא קמצן. כי בינינו למה שאת לא תשלמי לו? מי קבע שהוא צריך לשלם? כיוון שהוא עתיר נכסים? הצלחת להבין איך קוראים לזה בעברית צחה? אם לא, לכי למילון אבן שושן. כרך א' באותיות מא'-ח' ותמצאי את המילה המתאימה.

הנה לינורי בהמשך לדברים שתמר כתבה קראי את זה ותראי איך זה מרגיש לך

שלום לכולם.. אני חדש לגמרי כאן..ורציתי לשתף את כולכם כאן .מקווה שתענו לי בכנות כי באמת רוצה להבין איפה אני עומד ובכלל..תודה לכם מראש.. אני איש נשואה 48 4 ילדים.מזה 10 שנים חי ללא מין עם אשתי מסיבות רפואיות..לא מעוניין לעזוב אותה מבחינה מצפונית.. מזה כשלוש שנים מנהל רומן עם אשה נשואה שגם היא חיה בלי מין בבית.. שנינו אנשים נאים מאד מתאימים אינטלקטואלית.אוהבים מתחברים וטוב לנו מאד ביחד...לא חושבים לפרק מסגרות.. המצב הכלכלי שלי סביר מאד ודי קשה לי כלכלית....ולעומת זאת החברה שלי אישה מאד אמידה עתירת חברות, בניינים, אדמות, המון רכוש..ממשפחה עשירה מאוד ומאוד ידועה ומוכרת בארץ... מאז שאני איתה אף פעם לא עזרה לי כלכלית בשום דבר ובקושי בקושי מעניקה לי מתנת יום הולדת ממש צנועה בסכום של עד 500 שח..העניין הזה כואב לי מאד והאמת שלפעמים אני מרגיש מנוצל..נכון שהיא לא חייבת לי כלום,אבל אני חושב שנתינה זה סוג של הנאה..כך אני לפחות מרגיש כשאני קונה ומעניק לה..מעולם לא קנתה לי משהו יקר ערך..לא פינקה אותי בשום דבר מלבד האהבה שלה...מה דעתכם בכנות?

אני אגיד לך איך זה מרגיש לי

כי כנראה גם אני מושפעת מההבדל בין גברים לבין נשים ומושפעת בלי לרצות מהסטיגמות כי כשאני קראתי את הדברים שלך הרגשתי סוג של הבנה וחמלה כלפיך ועשאני קוראת את הדברים "שלו" אני מרגישה ש"הוא" חתיכת נוכל שרלטן והייתי ממהרת לברוח מאחד כזה. ובתכלס לא צריך להיות הבדל גברים ונשים זה אותו דבר ומערכת יחסים אמורה להיות דבר שיוויוני, לא ?

חוצפן

בוקר טוב, רצית תגובה כנה, אז הרי לך, חוצפן!לב זהב שלא עוזב את אשתו בגלל סיבה רפואית...אם היית כזה נהדר היית איתה עד הסוף, יש נדר שהנוצרים אומרים גם ברע וגם בטוב, אז גם ברע תהיה לצידה !!! אולי היא בכלל לא רוצה לפגוע בך, חשבת על אפשרות זו? ולמתנה מהעשירה שאתה כול כך רוצה, האם אתה איתה למימון ומה שאמרת שטוב לך איתה זה לא אמיתיוהמצלצלין שלה מתחילים להרעיש לך באוזניך התמימות...

בחרי את התשובה הנכונה

א.יכול להיות שהוא מחזיק ביותר ממאהבת אחת, נוסע הרבה לחו"ל וכו' ואת לא יודעת את זה וחיה בסרט ואת לא יקרה לו כמו שאת חושבת. ב.ברגע שהוא יתן לך יותר, מערכת היחסים מבחינתו אם הוא באמת אוהב אותך תאבד מהיופי והטוהר שלה, שאז הרי הוא ירגיש שהוא משלם על האהבה שיש לו. בטח רוב האנשים שהוא מכיר רק רוצים ממנו כסף כל הזמן והוא חי בעולם של חזק מאוד של אינטרסים ואת בשבילו בריחה מכל זה, ברגע שהוא יתן לך סכומי כסף שישנו את שגרת חייך, הוא בעצם משנה את עולמך, משנה אותך ומשנה את האיזון ביניכם. אני במקומו לשמוע בקשה כזו הייתה מצערת אותי הייתי חשה שהאהבה שלך אלי השתנתה פחתה ואת איתי בשל כספי. ג.כמה כסף שיש זה אף פעם לא מספיק ויש שאומרים וכנראה זה נכון שכמה שעשירים יותר ככה קמצנים יותר ד. כל התשובות נכונות

לתמר !!!

זה בדיוק מה שהיא הביאה עצמה אליו ... וללא ידיעתה ?

חוצפן

בוקר טוב, רצית תגובה כנה, אז הרי לך, חוצפן!לב זהב שלא עוזב את אשתו בגלל סיבה רפואית...אם היית כזה נהדר היית איתה עד הסוף, יש נדר שהנוצרים אומרים גם ברע וגם בטוב, אז גם ברע תהיה לצידה !!! אולי היא בכלל לא רוצה לפגוע בך, חשבת על אפשרות זו? ולמתנה מהעשירה שאתה כול כך רוצה, האם אתה איתה למימון ומה שאמרת שטוב לך איתה זה לא אמיתיוהמצלצלין שלה מתחילים להרעיש לך באוזניך התמימות...

וואי אני אשה תרגיעי

ולגופו של עניין על זה אומרים I rest my case לתשומת לב לינורי שתוהה מדוע המאהב שלה מתעלם בנון שלנטיות דפלומטית ממצבה הכלכלי

רגע אחד...אני מתלבטת בין שתי הגדרות לגבייך

או שאת נאיבית גמורה או שאת סתם עוד טיפשה הוא נשוי, את נשואה. שניכם מנהלים מערכות יחסים מחוץ לנישואין ואת מצפה שהוא יתמוך בך כלכלית. תזכירי לי רגע, איך קוראים לזה בעברית צחה??? אז לפני שתיקשרי אליו רגשית כדאי לך לארוז את עצמך ולעוף. הוא נבון מספיק להבין שאת יכולה להיחשב גם ידועה בציבור שלו. סמוך מאוד לפרק הזמן הנחוץ לשם כך הוא יארוז את עצמו וילך. למה לך לשבור את הלב שלך במו ידייך? או שתתגרשי ותמצאי זוגיות אחרת או שתמשיכי את מערכת היחסים הזו, תפנימי את העובדה שהוא קמצן. כי בינינו למה שאת לא תשלמי לו? מי קבע שהוא צריך לשלם? כיוון שהוא עתיר נכסים? הצלחת להבין איך קוראים לזה בעברית צחה? אם לא, לכי למילון אבן שושן. כרך א' באותיות מא'-ח' ותמצאי את המילה המתאימה.

לא ציפיתי לאמפתיה..

חביבתי..אכן תגובתך עיניינית הגיונית וצורמת הרבה . ואני בכלל לא נמנית עם אותו סוג של נשים שציינת.. (אני גם לא באה להצדיק את מעשיי)מה לעשות לא למצב זה ייחלתי, לפעמים החיים מזמנים לנו מצבים לא קרואים..כמו המצב שלי..שהוא לא פשוט לחיות כך שנים ולמרות זאת..בבוא היום כשאתכנן את המהלך הבא שלי..יעמדו לנגד עיניי משפטי המחץ שלך...תודה

בחרי את התשובה הנכונה

א.יכול להיות שהוא מחזיק ביותר ממאהבת אחת, נוסע הרבה לחו"ל וכו' ואת לא יודעת את זה וחיה בסרט ואת לא יקרה לו כמו שאת חושבת. ב.ברגע שהוא יתן לך יותר, מערכת היחסים מבחינתו אם הוא באמת אוהב אותך תאבד מהיופי והטוהר שלה, שאז הרי הוא ירגיש שהוא משלם על האהבה שיש לו. בטח רוב האנשים שהוא מכיר רק רוצים ממנו כסף כל הזמן והוא חי בעולם של חזק מאוד של אינטרסים ואת בשבילו בריחה מכל זה, ברגע שהוא יתן לך סכומי כסף שישנו את שגרת חייך, הוא בעצם משנה את עולמך, משנה אותך ומשנה את האיזון ביניכם. אני במקומו לשמוע בקשה כזו הייתה מצערת אותי הייתי חשה שהאהבה שלך אלי השתנתה פחתה ואת איתי בשל כספי. ג.כמה כסף שיש זה אף פעם לא מספיק ויש שאומרים וכנראה זה נכון שכמה שעשירים יותר ככה קמצנים יותר ד. כל התשובות נכונות

כמה שאת צודקת...

כל מילה שכתבת כאן אמיתית ונכונה..אני גם מצדיקה את יתר הדברים שלך...שמדברים על שיוויון תאכלס..ובכל זאת דברים שרואים מכאן לא רואים משם..כי אם היה אוהב באמת ואכפתי היה אוהב להעניק ולפנק..ולעשות לי חיים קלים יותר..בשבילו זה פיס אוף קייק ... את צודקת...כל התשובות נכונות...ואני מתחילה לראות את האור בקצה המנהרה שיוביל להתפכחות שלי להבשיל ולהבין את המצב שאני נמצאת בו ולפעול בחכמה....תודה

לא ציפיתי לאמפתיה..

חביבתי..אכן תגובתך עיניינית הגיונית וצורמת הרבה . ואני בכלל לא נמנית עם אותו סוג של נשים שציינת.. (אני גם לא באה להצדיק את מעשיי)מה לעשות לא למצב זה ייחלתי, לפעמים החיים מזמנים לנו מצבים לא קרואים..כמו המצב שלי..שהוא לא פשוט לחיות כך שנים ולמרות זאת..בבוא היום כשאתכנן את המהלך הבא שלי..יעמדו לנגד עיניי משפטי המחץ שלך...תודה

לינור יקרה

ראשית אני מתנצלת אם השחזתי כלפייך אמירות שפגעו בך. לא לכך התכוונתי. אני לגמרי יכולה להבין את המצב בו את נמצאת. זה לא פשוט. את שבויה במציאות לא פשוטה. לנהל מערכת חיים כפולה זה קשה מאוד, זה מורכב ולא בטוח שזה מתגמל. אני מניחה שפרט לסיפוק המיני, על רקע הזוגיות הבעייתית עם בעלך, בזוגיות הנוספת שלך את מרגישה שיש לך גם איפושהוא מקום נעים להתכרבל בו. השאלה היא עד מתי ומה יהיה המחיר שתשלמי? וכשהילדים יתבגרו? מה יקרה? בעיניי, את צריכה לעשות חשיבה מה לעשות עם עצמך, אם להיוותר בבדידות הזו או להמשיך לחיות באשליה? ובעיניי זה לא במחיר ויתורים כואבים מדי.

כמה שאת צודקת...

כל מילה שכתבת כאן אמיתית ונכונה..אני גם מצדיקה את יתר הדברים שלך...שמדברים על שיוויון תאכלס..ובכל זאת דברים שרואים מכאן לא רואים משם..כי אם היה אוהב באמת ואכפתי היה אוהב להעניק ולפנק..ולעשות לי חיים קלים יותר..בשבילו זה פיס אוף קייק ... את צודקת...כל התשובות נכונות...ואני מתחילה לראות את האור בקצה המנהרה שיוביל להתפכחות שלי להבשיל ולהבין את המצב שאני נמצאת בו ולפעול בחכמה....תודה

בהצלחה מותק

בבקשה ענו לי בכנות

שלום לכולם.. אני חדשה לגמרי כאן..ורציתי לשתף את כולכם כאן .מקווה שתענו לי בכנות כי באמת רוצה להבין איפה אני עומדת ובכלל..תודה לכם מראש.. אני אשה נשואה 48 4 ילדים.מזה 10 שנים חיה ללא מין עם בעלי מסיבות רפואיות..לא מעוניינת לעזוב אותו מבחינה מצפונית.. מזה כשלוש שנים מנהלת רומן עם גבר נשוי שגם הוא חי בלי מין בבית.. שנינו אנשים נאים מאד מתאימים אינטלקטואלית.אוהבים מתחברים וטוב לנו מאד ביחד...לא חושבים לפרק מסגרות.. המצב הכלכלי שלי סביר מאד ודי קשה לי כלכלית....ולעומת זאת החבר שלי איש מאד אמיד נדלניסט עתיר חברות, ביניינים, אדמות, המון רכוש..קבלן מאד ידוע ומוכר בארץ... מאז שאני איתו אף פעם לא עזר לי כלכלית בשום דבר ובקושי בקושי מעניק לי מתנת יום הולדת ממש צנועה בסכום של עד 500 שח..העניין הזה כואב לי מאדוהאמת שלפעמים מרגישה מנוצלת..נכון שהוא לא חייב לי כלום,אבל אני חושבת שנתינה זה סוג של הנאה..כך אני לפחות מרגישה כשאני קונה ומעניקה לו..מעולם לא קנה לי משהו יקר ערך..לא פינק אותי בשום דבר מלבד האהבה שלו...מה דעתכם בכנות?

סופם של טעויות

ברגע שעושים משהו שהוא לא טוב, התוצאה לא תהייה טובה. בכל מקרה, אין יותר טוב מהאמת.. פשוט תשאלי אותו בצורה יפה.

ניצול?

רוב הזמן נמצא בחול ואני די לבד ..מחכה לו..חיה במציאות לא אידאלית בלשון המעטה...וממנו מקבלת אהבה נטו ..למרות שהוא יודע היטב שיכול לעשות לי את החיים לקלים יותר..ובשבילו זה הכי קל והכי פשוט..רק שחבל לו להשקיע בי כסף..חייבת לציין שזורק כספים על ימין ועל שמאל

ללינור אם את עוד כאן

אל תצפי שיתן לך כסף. יש משמעות משפטית לכך. הוא לא פראייר. שימי לב. הוא ממש לא. הוא יודע היטב מה הוא עושה.

היי תמר יקרה

אני באותומצב עדיין...ואני מבינה שצדקת..הוא לא עוזר לי כלכלית כדי שלא איחשב לידועה בציבור או משהו כזה? לזאת הכוונה? תמר..הוא יודע היטב...שלעולם לעולם לא אפגע בו ולעולם לא אדרוש דבר ממנו..אני לא אעשה שום מהלך כזה הרי אני אישה נשואה..אבל אפילו לבטח את עצמך היום עולה כסף...אז תעזור קצת...לא? בינתיים אני נשארת באותו המצב ומבהירה לעצמי שהוא קמצן וזהו זה ועלי לקבל זאת..עלי לציין שמעולם לא ביקשתי ממנו דבר..האמת שקשה לי בלעדיו ואני באמת אוהבת אותו יותר מדי.. כי ניסיתי מס פעמים להיפרד ממנו..ודי חייתי בסיוט בלעדיו..הוא יודע את זאת ומנצל זאת...בינתיים זה מה שמציע לי ואת זאת אני מקבלת למעשה .. עד שיעמדו בי כוחות חזקים לעזוב אותו סופית לעזאזל...מודה לך על התגובות שלך..ואני יודעת שגם כשהיו צורמות..הם באו כדי להעיר אותי מגן העדן של השוטים שאני לצערי יודעת וחיה בו...תוכלי לענות לי ? ובמיוחד על החלק הראשון של המכתב? תודה תמר

בבקשה ענו לי בכנות

כנראה את מנוצלת

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yosi agam
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר