בבקשה ענו לי בכנות

שלום לכולם.. אני חדשה לגמרי כאן..ורציתי לשתף את כולכם כאן .מקווה שתענו לי בכנות כי באמת רוצה להבין איפה אני עומדת ובכלל..תודה לכם מראש.. אני אשה נשואה 48 4 ילדים.מזה 10 שנים חיה ללא מין עם בעלי מסיבות רפואיות..לא מעוניינת לעזוב אותו מבחינה מצפונית.. מזה כשלוש שנים מנהלת רומן עם גבר נשוי שגם הוא חי בלי מין בבית.. שנינו אנשים נאים מאד מתאימים אינטלקטואלית.אוהבים מתחברים וטוב לנו מאד ביחד...לא חושבים לפרק מסגרות.. המצב הכלכלי שלי סביר מאד ודי קשה לי כלכלית....ולעומת זאת החבר שלי איש מאד אמיד נדלניסט עתיר חברות, ביניינים, אדמות, המון רכוש..קבלן מאד ידוע ומוכר בארץ... מאז שאני איתו אף פעם לא עזר לי כלכלית בשום דבר ובקושי בקושי מעניק לי מתנת יום הולדת ממש צנועה בסכום של עד 500 שח..העניין הזה כואב לי מאדוהאמת שלפעמים מרגישה מנוצלת..נכון שהוא לא חייב לי כלום,אבל אני חושבת שנתינה זה סוג של הנאה..כך אני לפחות מרגישה כשאני קונה ומעניקה לו..מעולם לא קנה לי משהו יקר ערך..לא פינק אותי בשום דבר מלבד האהבה שלו...מה דעתכם בכנות?

תשובה

מה בעצם את שואלת? טוב לך ולמאהב יחד אז מבחינה זו אין בעיה. האם המאהב שלך יודע על ציפיתך/רצונך לעזרה כלכלית? הוא לאו דווקא אמור לנחש מעצמו. אם את חשה מנוצלת אז יש לי סימן שאלה כללי על איכות מערכת היחסים שלכם. איך הגעת לתחושת ניצול?? וכי את עושה משהו שאינך רוצה/שלמה איתו?

האם זו מערכת יחסים?? שאלה כנה...

האם את מרגישה שאת במערכת יחסים לכל דבר? תנסי להיות ניטראלית ולענות... מערכת יחסים זה נתינה... האם את במע' יחסים איתו? ולא פחות חשוב - האם הוא במע' יחסים איתך?

תשובה כנה

בס"ד שלום לך, לפי המשתמע מדברייך את מנהלת "רומן". רומן כשמו כן הוא - רק רומן לא מחייב שבו בדר"כ, לשני הצדדים המעורבים מטרה אחת -קרבה וחום פיזיים. זו מערכת יחסים ניצולית שבה כל קרבה מסוג אחר היא בגדר "צ'ופר נלווה". לפי צפיותייך נשמע שאת רוצה/ צריכה יותר מאשר מערכת זו יכולה/ רוצה לתת. כן את מנוצלת בדיוק כמו שאת המנצלת... אולי זה עד כה עבד בשבילך אבל, כנראה שעתה זה כבל לא... נראה כי את צריכה לשבת עם עצמך קצת ולהחליט מס' החלטות חשובות כמו: האם החיים שאני מנהלת "עובדים" בשבילי באופן הטוב ביותר? לאן אני רוצה להוביל את עצמי וחי י בשנים הקרובות? האם אני מעוניינת להשאר "תקועה" בין שתי מערכות היחסים האלה? האם אני שלימה עם מערכת היחסים שלי עם בעלי? האם אני יכולה לחיות עם עצמי בצורה שכזו? וכו' אם על שתי השאלות האחרונות התשובה היא "כן" אזי כדי אולי לשאול את השאלה הבאה: אז למה זה מפריע לי שלא קונים לי מתנה ביותר מ-500 ש"ח ולמה אני מרגישה כה פגועה?? בהצלחה כרמי י יועצת להעצמה אישית
מנהל הפורום
20+

מה הגדרתך לניצול??

אינני חושב כמוך ש"רומן" הוא בהכרח מערכת יחסים ניצולית. ואם כך הוא אז כל מערכת יחסים שהיא כולל נישואים ניתן להגדיר כניצולית. אשמח להגדרתך לניצול מהו

בבקשה ענו לי בכנות

שלום לכולם.. אני חדשה לגמרי כאן..ורציתי לשתף את כולכם כאן .מקווה שתענו לי בכנות כי באמת רוצה להבין איפה אני עומדת ובכלל..תודה לכם מראש.. אני אשה נשואה 48 4 ילדים.מזה 10 שנים חיה ללא מין עם בעלי מסיבות רפואיות..לא מעוניינת לעזוב אותו מבחינה מצפונית.. מזה כשלוש שנים מנהלת רומן עם גבר נשוי שגם הוא חי בלי מין בבית.. שנינו אנשים נאים מאד מתאימים אינטלקטואלית.אוהבים מתחברים וטוב לנו מאד ביחד...לא חושבים לפרק מסגרות.. המצב הכלכלי שלי סביר מאד ודי קשה לי כלכלית....ולעומת זאת החבר שלי איש מאד אמיד נדלניסט עתיר חברות, ביניינים, אדמות, המון רכוש..קבלן מאד ידוע ומוכר בארץ... מאז שאני איתו אף פעם לא עזר לי כלכלית בשום דבר ובקושי בקושי מעניק לי מתנת יום הולדת ממש צנועה בסכום של עד 500 שח..העניין הזה כואב לי מאדוהאמת שלפעמים מרגישה מנוצלת..נכון שהוא לא חייב לי כלום,אבל אני חושבת שנתינה זה סוג של הנאה..כך אני לפחות מרגישה כשאני קונה ומעניקה לו..מעולם לא קנה לי משהו יקר ערך..לא פינק אותי בשום דבר מלבד האהבה שלו...מה דעתכם בכנות?

לדעתי

אני חושב שהוא לוקח את היחסים איתך על בסיס מיני אחרת הוא היה מציע עזרה לדעתי את צריכה להתרחק לזמן קצר ואם הוא יפנה אלייך את צריכה להגיד שאת בבעיה כלכלית ומנסה לחפס הכנסה נוספת לכן את לא זמינה עבורו ואז תראי את תגובתו

מה הגדרתך לניצול??

אינני חושב כמוך ש"רומן" הוא בהכרח מערכת יחסים ניצולית. ואם כך הוא אז כל מערכת יחסים שהיא כולל נישואים ניתן להגדיר כניצולית. אשמח להגדרתך לניצול מהו

ניצול?

רוב הזמן נמצא בחול ואני די לבד ..מחכה לו..חיה במציאות לא אידאלית בלשון המעטה...וממנו מקבלת אהבה נטו ..למרות שהוא יודע היטב שיכול לעשות לי את החיים לקלים יותר..ובשבילו זה הכי קל והכי פשוט..רק שחבל לו להשקיע בי כסף..חייבת לציין שזורק כספים על ימין ועל שמאל

מוזר

אינני חושב שאת מנוצלת היות שאת מעוניינת במערכת היחסים ומקבלת אהבה. לגביי העניין הכלכלי, למה לא תדברי איתו על זה ישירות? נשמע לי מוזר שמישהו יפזר כספים על ימין ועל שמאל ולא על אהובתו.....

מה הגדרתך לניצול??

שלומלום

את זה אנחנו יודעים כבר אל תבין שכולם כמונו.....חג שמח

אהלן איש יקר

חג שמח. לא בטוח שהבנתי את כוונתך הפעם להשתמע

בבקשה ענו לי בכנות

זה מחיר לזונת צמרת

בבקשה ענו לי בכנות

בחרי את התשובה הנכונה

א.יכול להיות שהוא מחזיק ביותר ממאהבת אחת, נוסע הרבה לחו"ל וכו' ואת לא יודעת את זה וחיה בסרט ואת לא יקרה לו כמו שאת חושבת. ב.ברגע שהוא יתן לך יותר, מערכת היחסים מבחינתו אם הוא באמת אוהב אותך תאבד מהיופי והטוהר שלה, שאז הרי הוא ירגיש שהוא משלם על האהבה שיש לו. בטח רוב האנשים שהוא מכיר רק רוצים ממנו כסף כל הזמן והוא חי בעולם של חזק מאוד של אינטרסים ואת בשבילו בריחה מכל זה, ברגע שהוא יתן לך סכומי כסף שישנו את שגרת חייך, הוא בעצם משנה את עולמך, משנה אותך ומשנה את האיזון ביניכם. אני במקומו לשמוע בקשה כזו הייתה מצערת אותי הייתי חשה שהאהבה שלך אלי השתנתה פחתה ואת איתי בשל כספי. ג.כמה כסף שיש זה אף פעם לא מספיק ויש שאומרים וכנראה זה נכון שכמה שעשירים יותר ככה קמצנים יותר ד. כל התשובות נכונות

מצטרף לדבריה החכמים של הדס

בבקשה ענו לי בכנות

רגע אחד...אני מתלבטת בין שתי הגדרות לגבייך

או שאת נאיבית גמורה או שאת סתם עוד טיפשה הוא נשוי, את נשואה. שניכם מנהלים מערכות יחסים מחוץ לנישואין ואת מצפה שהוא יתמוך בך כלכלית. תזכירי לי רגע, איך קוראים לזה בעברית צחה??? אז לפני שתיקשרי אליו רגשית כדאי לך לארוז את עצמך ולעוף. הוא נבון מספיק להבין שאת יכולה להיחשב גם ידועה בציבור שלו. סמוך מאוד לפרק הזמן הנחוץ לשם כך הוא יארוז את עצמו וילך. למה לך לשבור את הלב שלך במו ידייך? או שתתגרשי ותמצאי זוגיות אחרת או שתמשיכי את מערכת היחסים הזו, תפנימי את העובדה שהוא קמצן. כי בינינו למה שאת לא תשלמי לו? מי קבע שהוא צריך לשלם? כיוון שהוא עתיר נכסים? הצלחת להבין איך קוראים לזה בעברית צחה? אם לא, לכי למילון אבן שושן. כרך א' באותיות מא'-ח' ותמצאי את המילה המתאימה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר