זקוקה לייעוץ...

כנסי חמודה ...

את ממש לא צריכה לקבל דבר כזה .. שמעי , ידידות זה סבבה , לשתות איתן קפה , ךשבת לדבר ובכיף אבל לנסוע איתן לחו"ל , מה פתאום ? זה בכלל לא מקובל ... פתחי את העיניים שלך ... נראה לי שיש דברים שנעשים ממש מאחורי גבך ומתחת לאפך , אל תסכימי לזה .. ובתור מרוקאית את לא רוצה לדעת איך הייתי מגיבה ...:) בהצלחה ממי..:)

אני רוצה לדעת יעריתו'ש

איך היית מגיבה....... אני ממש סקרן:)

אם כך אז יש לי שאלה אליך (אסתי אולי תעזרי לי פה כבר ? :-) )

מדבריך אני מבין שאם לצורך העניין אני (בכוונה לקחתי את עצמי כדוגמא) אציע לחברה שלך לבוא איתי לשבוע בקריביים והיא תסכים , לך לא תהיה בעיה עם זה - אתה תתן לה לבוא איתי? אני מבין נכון? עכשיו תחשוב על זה , אני עוד לקחתי אותי כדוגמא - מישהו שעוד ניהלת איתו שיחה פעם , מה היה קורה אילו לקחתי מישהו שאתה לא יודע עליו בכלל כלום ? לסיכום: כאשר נכנסים לקשר רציני עם בחורה , אסור לשלול ממנה את הידידים שלה , כשם שגם לה אסור לשלול את הידידות שלו. אבל עד גבול מסויים . חובה לדעתי לשמור על קשר עם הקרובים לנו שהיו ויהיו לפני הקשר ואחריו , אבל בין לשמור על קשר כדי שהוא לא ייגמר לבין לצאת אתים לחו"ל יש הרבה מאד ים!. אבי

אם אני אבוא לעזרתך זה יהיה בסדר???

דעתי כדעת אברום. לא נראה לי מקובל שבין ידידים תתקיים מערכת יחסים שכזו... נסיעות לחו"ל שלא עם בת הזוג אפשריות שבני מקרים בלבד- למטרת עסקים או עם חברים... כאשר האופציה השנייה לא אמורה לחזור על עצמה יותר מדי פעמים... לנסוע לחו"ל למטרת בילוי עם ידידה זה ממש לא נראה לי, מה יש, הוא לא יכול לבלות עם החברה שלו?

בטח שיעזור , יעזור יותר אם תעני למיילים ..........

אני רוצה לדעת יעריתו'ש

אם לומר את האמת...

גם אני מאד סקרן לגבי התגובה של "המרוקאית" (אלעק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח) שלנו..... היא עוד קוראת לי מרוקאי אתה קולט.....

בטח שיעזור , יעזור יותר אם תעני למיילים ..........

אבל כבר עניתי לך היום!!!!!!!

פעמיים!

אני רוצה לדעת יעריתו'ש

אל תשכח שאתה ביקשת את זה ...

הייתי מעיפה אותו מכל המדרגות ... (רצוי שיהיה לפחות 100 כאלה ..:) בועטת בו חזק חזק , משאירה לו סימן כחול שהוא לא יישכח אותי:) ואז אומרת לו שמבחינתי הוא יכול להישאר בחו"ל עם ה"ידידה" .. כי בשבוע הזה שהוא יהיה שם כבר אני אספיק לשכוח אותו כ"כ מהר מרוב שהוא לא חשוב לי חחחח :) וממשיכה הלאה בחיי ...:-)

אם לומר את האמת...

גם אני מאד סקרן לגבי התגובה של "המרוקאית" (אלעק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח) שלנו..... היא עוד קוראת לי מרוקאי אתה קולט.....

אני מרוקאית בדם - מודה ...

יש לי פתיל כזה קצר ... שבשניות אפשר "להדליק" אותי.. אבל גולדשטיין , זה לא הופך אותך לפחות מרוקאי :)

מדבריך אני מבין שאם לצורך העניין אני (בכוונה לקחתי את עצמי כדוגמא) אציע לחברה שלך לבוא איתי לשבוע בקריביים והיא תסכים , לך לא תהיה בעיה עם זה - אתה תתן לה לבוא איתי? אני מבין נכון? עכשיו תחשוב על זה , אני עוד לקחתי אותי כדוגמא - מישהו שעוד ניהלת איתו שיחה פעם , מה היה קורה אילו לקחתי מישהו שאתה לא יודע עליו בכלל כלום ? לסיכום: כאשר נכנסים לקשר רציני עם בחורה , אסור לשלול ממנה את הידידים שלה , כשם שגם לה אסור לשלול את הידידות שלו. אבל עד גבול מסויים . חובה לדעתי לשמור על קשר עם הקרובים לנו שהיו ויהיו לפני הקשר ואחריו , אבל בין לשמור על קשר כדי שהוא לא ייגמר לבין לצאת אתים לחו"ל יש הרבה מאד ים!. אבי

דווקא לי יש המון המון ידידים ... בנוסף לחבר המתוק שלי:)

אני כן מאמינה בקשר אפלטוני ... ללא שום אינטרס מעבר ללהיות שם שאני צריכה אותם ולהיפך ... אבל אם יש מישהו שאני אצא איתו לחו"ל זה רק החבר ...

ואבי ... אני גם כמוך ...

חושבת איך הדברים נראים במצב הפוך ... אני לא מוצאת איך להסביר לך את זה אבל , מה שאני לא מרשה לחבר שלי אני לא מרשה לעצמי וגם הוא אותו הדבר , מבולבל, מקווה שהבנת:)

אני מרוקאית בדם - מודה ...

יש לי פתיל כזה קצר ... שבשניות אפשר "להדליק" אותי.. אבל גולדשטיין , זה לא הופך אותך לפחות מרוקאי :)

ההבדל ביננו יקירתי .....

הוא שאת מרוקאית רק בדם - אבל כלפי חוץ את יותר אשכנזיה פולניה ממני!!!! לעומת זאת אני אולי פולני בדם (- למרות שאני עובר עכשיו סדרת טיפולים להחליף את כל הדם שיש לי בגוף בדם חדש), אבל כלפי חוץ מותק את כבר יודעת שאיתי לא מתעסקים!!! לתשומת ליבך ... מרוקאית אלעק הרגת אותי .חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל כבר עניתי לך היום!!!!!!!

פעמיים!

פעמיים?

משום מה נראה לי , שאת שוב בדרך למכונת השכתוב.....

ההבדל ביננו יקירתי .....

הוא שאת מרוקאית רק בדם - אבל כלפי חוץ את יותר אשכנזיה פולניה ממני!!!! לעומת זאת אני אולי פולני בדם (- למרות שאני עובר עכשיו סדרת טיפולים להחליף את כל הדם שיש לי בגוף בדם חדש), אבל כלפי חוץ מותק את כבר יודעת שאיתי לא מתעסקים!!! לתשומת ליבך ... מרוקאית אלעק הרגת אותי .חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני ? פולניה ? אשכנזיה ? פחחחח

אתה לא מכיר אותי חביבי , שאני מתעצבנת , לא כדאי להיות לידי ...:) אתה מרוקאי משני הצדדים..?

זקוקה לייעוץ...

מכיוון שלא ממש ענו לי בפורום אהבה ורומנטיקה אני מנסה את מזלי כאן..... אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי? אנא ענו לי אני באמת זקוקה לדעות....

תראי, מה שיש לי לומר לך...

זה, שזה לגיטימי לחלוטין שיצבוט לך, אפילו אם את בוטחת בו. לדעתי, את צריכה לומר לו את מה שאת חשה בקשר לזה, אני בטוחה שזה יגרום לו להבין אותך, ואם הוא אוהב אותך, הוא לא יכעס. אני במקומך הייתי נפגעת, כל הכבוד לך שאת כזו נוחה ומבינה, אבל עם כל הכנות, זה נראה לי קצת לא לעניין.

היתי מאוד כועסת

ואולי חושבת אפילו האם אני צריכה להשאר איתו. מה זאת אומרת הוא רוצה לנסוע לחו"ל עם ידידה,אפילו שהם מאוד קרובים והקשר הוא אפלטוני לגמרי?!! למה שלא ייסע איתך? למה הוא צריך ידידה כדי לנסוע איתה לחו"ל ולא איתך? עכשיו ישאלו אותי מה ההבדל בין חבר טוב לידידה. יש הבדל! אין לי בעיה עם ידידות,אבל לא לנסוע איתן לחו"ל. למה שלא ייסע איתך והידידה תיקח חבר\ידיד ותסעו כולם ביחד? לא היתי מסכימה לכך חד משמעית. בייי

אבי הגעתי!!!! שלחתי מייל....

אני חושבת שיש פה אנשים שהם יותר מידי תמים!!!! אין דבר כזה... חבר וחברה צריכים לבלות ביחד בחו"ל נקודה כמו שלא הייתי רוצה שהוא ילך איתה לצימר בצופן!!! פתאום שזה קרוב זה יותר מוזר.... נכון?? מה אני אגיד לכם אצלי זה לא מקובל וכמו שכבר ציינתי ... עזרתי אלייך היא פשוט תשאלי אותו מה הוא חושב..??? אם הוא עונה מה בכיף תסעי... תדעי ישר שהוא מנסה לחפות על צעדיו בזה שהוא לא חוסם אותך.. אם הוא לא מראה סמיני קנאה.. תפתחי את העיניים מותק, משהו פה מסריח!!!!
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר