זקוקה לייעוץ...

זקוקה לייעוץ...

מכיוון שלא ממש ענו לי בפורום אהבה ורומנטיקה אני מנסה את מזלי כאן..... אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי? אנא ענו לי אני באמת זקוקה לדעות....

ידידה אה?

תקשיבי , אני הבן אדם האחרון שתהיה לו מילה רעה לומר על ידידות. לכל קשר אני אומר , הידידות היו בחיים שלי לפני החברה שלי הם יהיו שם גם אחריה !. כמובן , שהחברה שלי יודעת על כולן ומכירה את כולן . אבל... יש הבדל בין לרקוד עם ידידה שלך סלואו או דיסקו לעיניי חברה שלך , לבין לקחת את ידידה שלך לחוץ לארץ להשאיר את חברה שלך פה. יש הבדל בין לצאת עם ידידה שלך לכוס קפה , מאשר לקחת את ידידה שלך לחו"ל . יש לך את כל הסיבות המוצדקות להרגיש את הצביטה בלב , ההיפך - אם לא היית מרגישה אותה , הייתי אומר שאת לא נורמלית!. ולכן , אני חושב שכן היית צריכה להגיב וכן היית צריכה לומר לו בצורה הכי מכובדת בעולם - אין לך רשות לומר לו מה לעשות בחיים ומה לא לעשות אבל אם את יקרה לו שיידע שזה מציק לך , שיידע שזה עושה לך רע!. אם הוא אוהב אותך , הוא יבין את המסר!. במידה ודעתך פחות חשובה לו , תצפי לזה שהוא יתנגד , שהוא יגן על ידידה שלו , ושיש מצב שאת מגיעה איתו לצומת!. תעדכני איך הוא הגיב בהצלחה. אבי

אני מצטערת......

אבל אצלי זה לא מקובל!!!!!!!!!!! בשום פנים ואופן לא!!! טוב, אצלי יש גם דעה אחרת לגבי כל עניין הידידים והידידות.... אני לא כל כך מאמינה בזה... תשאלי אותו איך הוא היה מגיב שאת תסעי לחו"ל עם ידיד שלך, ותשני איתו באותו חדר.... וכל ההמשך ידוע.. מעניין מה הוא יגיד?. אני לא מסכימה בכל אופן.. ממני

גם לי ז קרה, הכי בריא לתת להם לעשות מה שרוצים

יש לך הגדרה מעניינת לבריאות ....

עוד קצת מהבריאות הזו וכולנו נהיה חולים..... בחייך , תגידי/תגיד שלא התכוונת ברצינות לזה

מה כל כך בריא לתת להם לעשות מה שהם רוצים?????!!!!!

יש לך הגדרה מעניינת לבריאות ....

עוד קצת מהבריאות הזו וכולנו נהיה חולים..... בחייך , תגידי/תגיד שלא התכוונת ברצינות לזה

אבי אני מבינה שאנחנו חושבים אותו הדבר....

אם כבר לתת להם לעשות מה שהם רוצים שיצאו ביחד לא?!

אסתי ....

אם כבר הם נוסעים ביחד לחו"ל , ויש כאלה שעוד חושבים שזה גם בריא , קדימה - אפשר להתחתן וגמרנו .... לא יאומן , פשוט לא יאומן מה קורה לצורת המחשבה כאשר אין הגדרות מדוייקות מה בסדר ומה לא . באמת , אני מחשבי את עצמי ליברלי בעניין הידידות והידידים - צאו לקפה , לכי לרקוד איתו מולי אם את רוצה , תני לו נשיקה על הלחי אבל וואלה לצאת איתו לחו"ל?!?!?!?!?!?!?!??!?! מה עוד? דירה הם לא רוצים?

אבי..

אח"כ הם אומרים .... כמה מפגרים היינו! כולה רצינו לא לחסום את החבר/ה שלנו שירגישו חופשי..., שלא יגידו שלא נתנו להם חופש פעולה...וכדו' נו מה לעשות לפעמים אנחנו(הם).... משחקים אותה ליברלים.... ואז.... בוכים... ובוכים.....

תגידו שניכם. לתת להם לצאת לטיול בארץ זה בסדר?

אני אומר להפנות את השאלה שלך למשעל עם ...שהעם יחליט

מקסימום , אם הם לא ייצאו לטיול בחו"ל והעם ימנע מהם גם את הטיול בארץ תמיד אפשר לצ'פר אותם עם פרס ניחומים כמו סוף שבוע בצימר בצפון ולסגור עניין :-)

מוסכם, בתנאי שמשאלי עם בעתיד לא יעסקו בסוגיות אקסים

זקוקה לייעוץ...

מכיוון שלא ממש ענו לי בפורום אהבה ורומנטיקה אני מנסה את מזלי כאן..... אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי? אנא ענו לי אני באמת זקוקה לדעות....

לדעתי אי אפשר לגבור על הגורל

הרעיון הולך ככה לדעתי. אם אפשר לסמוך עליו אז כלום לא יקרה בחו"ל. אם אי אפשר לסמוך עליו אז אמנם תוכלי למנוע את הנסיעה לחו"ל אבל לא תוכלי לבטל את מה שבו. כלומר ההזדמנות תימצא. קשה ככל שזה יהיה לדעתי עליך לתת להם לנסוע. חס וחלילה איני אומר שתימנעי מלומר את דעתך אבל בכל זאת את צריכה לסמוך עליו. אחרת מה הטעם? מתי.

כנסי חמודה ...

את ממש לא צריכה לקבל דבר כזה .. שמעי , ידידות זה סבבה , לשתות איתן קפה , ךשבת לדבר ובכיף אבל לנסוע איתן לחו"ל , מה פתאום ? זה בכלל לא מקובל ... פתחי את העיניים שלך ... נראה לי שיש דברים שנעשים ממש מאחורי גבך ומתחת לאפך , אל תסכימי לזה .. ובתור מרוקאית את לא רוצה לדעת איך הייתי מגיבה ...:) בהצלחה ממי..:)

לדעתי אי אפשר לגבור על הגורל

הרעיון הולך ככה לדעתי. אם אפשר לסמוך עליו אז כלום לא יקרה בחו"ל. אם אי אפשר לסמוך עליו אז אמנם תוכלי למנוע את הנסיעה לחו"ל אבל לא תוכלי לבטל את מה שבו. כלומר ההזדמנות תימצא. קשה ככל שזה יהיה לדעתי עליך לתת להם לנסוע. חס וחלילה איני אומר שתימנעי מלומר את דעתך אבל בכל זאת את צריכה לסמוך עליו. אחרת מה הטעם? מתי.

אם כך אז יש לי שאלה אליך (אסתי אולי תעזרי לי פה כבר ? :-) )

מדבריך אני מבין שאם לצורך העניין אני (בכוונה לקחתי את עצמי כדוגמא) אציע לחברה שלך לבוא איתי לשבוע בקריביים והיא תסכים , לך לא תהיה בעיה עם זה - אתה תתן לה לבוא איתי? אני מבין נכון? עכשיו תחשוב על זה , אני עוד לקחתי אותי כדוגמא - מישהו שעוד ניהלת איתו שיחה פעם , מה היה קורה אילו לקחתי מישהו שאתה לא יודע עליו בכלל כלום ? לסיכום: כאשר נכנסים לקשר רציני עם בחורה , אסור לשלול ממנה את הידידים שלה , כשם שגם לה אסור לשלול את הידידות שלו. אבל עד גבול מסויים . חובה לדעתי לשמור על קשר עם הקרובים לנו שהיו ויהיו לפני הקשר ואחריו , אבל בין לשמור על קשר כדי שהוא לא ייגמר לבין לצאת אתים לחו"ל יש הרבה מאד ים!. אבי
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר