גל גל..

מה אני אגיד לך ניסנו לא להיות ביחד ואנחנו מאוד אוהבים.... אני פה כותבת כי אני יודעת מה אני רוצה ואני לא הולכת לוותר על זה אני רוצה חתונה לפני שעוברים לגור ביחד!!!! השאלה היא מה עושים עכשיו!!!! להמשיך לומר לו את זה ושיבין שזה מה שעומד לקרות.... או פשוט לא לדבר... אני כותבת לך את זה ועונה לעצמי כבר ... אני לא הולכת לוותר אני יודעת בדיוק מה אני רוצה!!!!! תודה לך בכל זאת אם יש לך עצה או סתם לדבר אני אשמח.. בת כמה את?

היי

אני בת 25.5. גם אנחנו ניסינו לא להיות ביחד. נפרדנו אחרי שנתיים וחצי של חברות למשך חודשייםן וחזרנו. ונפרדנו גם קצת לפני ההצעה וחזרנו. גם אנחנו חשבנו שאנחנו לא מסוגלים האחת בלי השניה, ובכל זאת... אני יודעת שאחת הבעיות שהציקו לאקס שלי היו שלא היה לו ניסיון רב עם נשים לפני. זה ממש הציק לו כי הוא לא ידע מה הוא מפסיד בחוץ. ברור שאחריי פרידתנו הסופית הוא גילה את העולם שבחוץ והבין שלמעשה הוא לא הפסיד שום דבר. אז הגיע השלב שהוא רצה לחזור והבטיח לי עולם ומלואו. לשמחתי לא נכנעתי לנוסטלגיה והבנתי שמגיע לי יותר טוב. מה שאני יכולה להציע לך, כדי לבחון את כוונותיו של הבחור זה לבוא אליו עם יומן ולהגיד לו- בוא נקבע תאריך!!! גם אם זה יהיה בעאוד שנה מהיום- אבל שיהיה תאריך! תראי איך הוא מתמודד עם האתגר הזה, עד כמה זה מכניס אותו ללחץ. התגובה שלו תוכל להנחות אותך בהמשך הדרך. ויחד עם כל הדברים האלו, אסור שהוא יקבל החלטות מתוך לחץ (כמו שהיה אצלי) כי אז הוא לא יהיה שלם עם החחלטה (למרות שהאקס אמר שהוא שלם) וטוב לא יצא מזה... בקיצור, את צריכה למצוא את דרך המלך שבין לגרום לו להגיע לאן שאת רוצה ובין זה שזה יהיה מתוך רצון שלו. קשה, אני יודעת, ויתכן שאולי המטרה כאן היא בכלל לא בטווח ההשגה שלך.

אז ככה....

אני כל הזמן אומרת לו שלא משנה לי.... כל המסביב אלא רק לקבוע תאריך!!!! אבל הוא, הוא לא מוכן הוא מרגיש קטן עדיין... אבל מה הוא יודע שהוא רוצה אותי!!!! לעבור לגור ביחד.. כן. אבל, מה זה כבר משנה עם יש טבעת גם ככה אנחנו ביחד 7 שנים אז מה כבר הביג דיל פה!!! איך אני יודעת מתי זה יבוא ממנו.... אני לא מבינה בני זוג לא מדברים קודם על חיים משותפים לפני שבא ההצעה הרי גבר לא יצע לבחורה לפני שהוא יודע מה הכוונות שלה לא? הרי הוא לא ירצה דחייה!!! אז מתי אני אומרה להבין שזה בא ממנו!!! ולא מזה שאנחנו מדברים ומחליטים שהגיע הזמן. מה זה לא בריא שבני זוג מודיעים ביחד על אירוסין... הרי יש הרבה זוגות שזה ככה!! אקצר כולי מתוסבכת ועצבנית כבר... די באמת אני רוצה את השקט הנפשי שלי אני חושבת שמגיע לי כבר!!!!

הביג דיל הוא...

שהוא לא רואה את הדברים כמוך. בשבילך הטבעת לא מסמלת הרבה מעבר למה שקיים היום ביניכם, בשבילו הטבעת מסמלת סופיות של פרק מסויים בחיים שאולי הוא עוד לא מוכן להיפרד ממנו כל כך. אין שום דבר פסול בכך שבני זוג מחליטים יחדיו שהם רוצים להינשא, ההבדל הוא שמדובר בהחלטה משותפת שכ"א מהם קיבל אותה באופן מודע, עצמאי ורצוני. ולא בהחלטה שנתקבלה מתוך לחץ ופחד לאבד אותך. אני מאוד מבינה את מצוקתך. את צריכה להחליט, אין לך הרבה ברירות- או שאת ממתינה בסבלנות עד שמשהו ישתנה אצלו או שאת ממתינה בסבלנות עד שנגמרת לך הסבלנות ואז את לוקחת את הדברים ואומרת יפה שלום.

לדעתי התשובה טמונה בהבדל הרגשי שבין עולם הגברים והנשים.

בשביל נשים, הנישואין מסמלים ביטחון והתחייבות הדדית של בני הזוג האחד כלפי השניה. אצל הגבר, נישואין מסמלים אובדן חופש ואובדן נעורים ועצמאות... אחד הדברים שאני זוכרת שהאקס אמר לי הם: "אני מרגיש שאם אני אתחתן כאילו שהחיים שלי נגמרו"... גם זה כמובן בהכללה.ואגב תמיר, מה כוונתך ביולי אתה *****???? האם צריך לברך?

היי ,גל גל

אני לא רוצה לצאת בהכרזות קרה לי שהודעתי משהו..וכמו עין רעה הכל השתבש..(את זוכרת:) לכן יש מצבים שצריך לדעת לסתום את הפה :) בקשר לתחילת העץ אני יודע בוודאות שאני לא פוחד, בעצם מה יש לפחד.. אני מסודר כלכלית ראיתי עולם מיציתי את הכל וזהו..,אלו הם החיים.. ובנוסף אני עושה צעד מסוים מתוך רצון שלי,,ושלה כמובן, כך שזה הדדי :) וידוע לי שהיא, היא, האחת! אפשר לכנות את זה בשמות, למשל נפש תאומה אני מאמין בזה .

אז...........

גם אנחנו ראינו עולם וגם אנחנו סיימנו ללמוד לפחות הוא אני בשנה האחרונה.. הוא יש לו עבודה כבר!!!! וגם הוא אומר שאני הנפש התאומה וכל הדברים האלה וגם אני!!! מה אני אגיד לך כן ירבו כמוך!!!

תמיר...

אני בהחלט מבינה למה אתה מתכוון, גם אני זוכרת שיצאתי בהודעות והכרזות קצת מוקדם מדי... בכל מקרה אני שמחה בשבילך, זה נשמע טוב!

אז...........

גם אנחנו ראינו עולם וגם אנחנו סיימנו ללמוד לפחות הוא אני בשנה האחרונה.. הוא יש לו עבודה כבר!!!! וגם הוא אומר שאני הנפש התאומה וכל הדברים האלה וגם אני!!! מה אני אגיד לך כן ירבו כמוך!!!

אני מצטערת שאני נשמעת ממורמרת................אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!!!

הי חבר'ה.... שאלה לי...

רובכם יודעים את הסיפור אבל עדיין יש לי שאלה.... אני וחבר שלי כבר 7 שנים ביחד אנחנו מדברים על חתונה הוא כל הזמן אומר שהוא רוצה .... אבל הוא לא מוכן עדיין. הוא הציעה לי במאי שנה שעברה ונפרדנו אחרי חודש וחצי ל4 חודשים וחזרנו הוא עדיין נישאר עם הדעה שהוא רוצה אבל עדיין לא מוכן אני לא יודעת מה לעשות אני יודעת שאני רוצה להתחתן איתו, אבל כמה זמן לחכות ???? די נימאס לי אני נכנסת לדיכאון ועצבים כל הזמן והוא לא מבין אותי הוא אומר שכן אבל כל הזמן מורח אותי בדיבורים.. אני רוצה כבר מעשים!!! האם יש עוד אנשים במצב הזה??. איך אני יכולה להסביר לו שתמיד לא מרגישים מוכנים והצעד הזה מפחיד ומה שחשוב הוא שאנחנו יודעים שאנחנו אוהבים ורוצים להיות ביחד.... מה אני יכולה לעשות??? אני אשמח לקבל תשובות הגיוניות.... אני נ.ב. ההצעה לעזוב אני לא יודעת כי... אני מאוד אוהבת ויודעת שאותו אני רוצה!!! ועובדה שניסינו את הלבד וללכת עם אחרים וחזרנו!!!

היי

היי אתם צריכים לפנות לרב לקבל עזרה או כול דבר שיש/ בעיה בהצלחה אדגר

יעריתוש,

זה לא בהכרח נכון מה שכתבת שם... בהחלט יכול להיות שלמרות מה שהוא אומר הוא כן פוחד להתחייב. בהחלט יכול להיות שהוא בעצמו לא יודע מה מפריע לו. לדעתי אין סיבה שהיא תמשיך לחיות בחוסר ודאות הזו. או שהבאדם רוצה להתחתן או שלא! הם כבר 7 שנים ביחד! זה מספיק בשביל להחליט לאן ממשיכים! לצערי, אני מדברת מתוך ניסיון... גם אני שמעתי את כל הדברים הללו ובפועל התברר שמאחורי ההבטחות אין כל כך על מה לסמוך.

אבל ...

הם חברים כבר 7 שנים ... אז אין מצב שהוא לא אוהב אתה וזו כבר סוג של מחוייבות להיות יחד כ"כ הרבה זמן .. לא צריך להלחיץ .. אני מאמינה שאוטוטו הוא ייעשה את הצעד , ככה נראה לי ...

הי חבר'ה.... שאלה לי...

רובכם יודעים את הסיפור אבל עדיין יש לי שאלה.... אני וחבר שלי כבר 7 שנים ביחד אנחנו מדברים על חתונה הוא כל הזמן אומר שהוא רוצה .... אבל הוא לא מוכן עדיין. הוא הציעה לי במאי שנה שעברה ונפרדנו אחרי חודש וחצי ל4 חודשים וחזרנו הוא עדיין נישאר עם הדעה שהוא רוצה אבל עדיין לא מוכן אני לא יודעת מה לעשות אני יודעת שאני רוצה להתחתן איתו, אבל כמה זמן לחכות ???? די נימאס לי אני נכנסת לדיכאון ועצבים כל הזמן והוא לא מבין אותי הוא אומר שכן אבל כל הזמן מורח אותי בדיבורים.. אני רוצה כבר מעשים!!! האם יש עוד אנשים במצב הזה??. איך אני יכולה להסביר לו שתמיד לא מרגישים מוכנים והצעד הזה מפחיד ומה שחשוב הוא שאנחנו יודעים שאנחנו אוהבים ורוצים להיות ביחד.... מה אני יכולה לעשות??? אני אשמח לקבל תשובות הגיוניות.... אני נ.ב. ההצעה לעזוב אני לא יודעת כי... אני מאוד אוהבת ויודעת שאותו אני רוצה!!! ועובדה שניסינו את הלבד וללכת עם אחרים וחזרנו!!!

התשובה שלך נבצאת בשאלה....

הוא כנראה עדיין לא יודע מה הוא רוצה, עם המידע המצומצם שהעברת אלינו אני מאמין שהגיע הזמן לאחר 7 ש נ י ם להציב אולטימתום "מתחתנים השנה או ממשיכים בחיים נפרדים" כמו שאומרים "יש הרבה דגים בים" ואין צורך שתסבלי נפשית.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר