בעיה

בעיה

קרה לי דבר מאו מוזר אני יוצאת עם מישהו חודשיים ועדיין לא שכבנו כי לאיצא בהתחלה לא רציתי ואחר כך לא יצא לפני שבוע הוא בא אלי ושאלתי אותו עם הוא הביא איתו קונדום הוא אמר שלא אז לא שכבנו לפני כמה ימיים הוא בא אליי וגם הפעם לא הביא אלא שהפעם אני השגתי ובסוף לא יצא הוא אמר שהוא רוצה לחתוך כי הוא מתחיל להתאהב בי אמרתי לו סבבה נחתוך ולא חתכנו הוא מתקשר אלי כל יום ועדיין אותו הדבר קובע איתי מה עושים סופ שבוע וכל זה אבל הוא סירב לי זה אף פעם לא קרה לי אולוי הוא מזיין מהצד הוא הכניס אותי לסרט תעזרו לי מה אתם אומרים

מה דעתך...

לדבר איתו על זה??? אתם יוצאים כבר חודשיים, נראה לי שזה מספיק זמן כדי לדבר על משהו שמפריע לך... ואם את לא מרגישה מספיק נוח לדבר איתו על זה... אז אולי כדאי שתשאלי את עצמך מה את עושה איתו בכלל???

מס' דברים שלא מסתדרים לי ..

א. אז מה אם הוא מתחיל להתאהב בך ? זו סיבה לחתוך קשר ? אני לא יודעת בדיוק מה הסיטואציה אבל זה לא ממש נראה לי... אלא אם כן הוא מפחד/ נלחץ או משהו כזה ( דבר שהוא לגיטימי לחלוטין בפני עצמו ). ב. למה כל כך מפריע לך שעוד לא שכבתם ? אתם יוצאים בסה"כ חודשיים . כשייצא ייצא ואם הוא לא רוצה עדיין אז הוא לא רוצה בדיוק כמו שבחורה יכולה להגיד לבחור שהיא לא רוצה לשכב איתו בחודשים הראשונים , מקובל והגיוני. כמו שאת לא היית רוצה שילחצו עלייך לעשות זאת לדעתי לא צריך ללחוץ עליו . ובנוגע לרצונותיו לחתוך אבל בכל זאת הכל ממשיך כמו שהיה , כמו שאמרה גל גל לדעתי אתם צריכים לדבר אולי הוא יענה לך על זה בצורה הכי פשוטה והגיונית אולי יסתבר שהוא בחור רגיש שבאמת ובתמים מתחיל להתאהב בך , קצת נלחץ ומעוניין לקחת את העניינים באיזי .

אני באמת לא רוצה לפגוע (באמת באמת באמת באמת באמת שלא!)

אבל... זה מדהים אותי כל פעם מחדש הבעיות של הדור הזה. (שאני חלק ממנו, אני יודעת!) לאן הגענו? שזה מוזר שבחור לא שוכב עם מישהי אחרי חודשיים!!! תהרגו אותי, אבל לי אישית בא להקיא מכל הבולשיט הזה. מה לעזאזל מוזר פה? מה כ"כ לא הגיוני עם העובדה שהוא אולי רוצה לבדוק אם את שווה משהו אם הוא מכניס אותך למיטה?? (זה אולי היה בוטה מדי. מצטערת מראש. אבל אם לא הייתי אומרת את זה ככה אז... הייתי נחשבת צבועה)

מה דעתך...

לדבר איתו על זה??? אתם יוצאים כבר חודשיים, נראה לי שזה מספיק זמן כדי לדבר על משהו שמפריע לך... ואם את לא מרגישה מספיק נוח לדבר איתו על זה... אז אולי כדאי שתשאלי את עצמך מה את עושה איתו בכלל???

למיטל ולגל גל

למטיל מה שמוזר שבשבועות הראשונים כלח מה שעניין אותו זה למצוא דרך להכניס אותי למיטה ואחר כך פשוט זהו הוא הפסיק לנסות וסתם מתחורמנים והיה מפסיק מתי שהוא יודע שצריך להפסיק והוא אמר לי מיליון פעם שהוא רוצה אבל זה לא עד כדי כך מפריע לו ולגל גל מה אני יגיד לו היי למה לא רצית הוא הסביר לי שהוא בא באמצע הלימודים לא להרבה זמן רק לראות אותי ולא יודע הוא לא בא חרמן ואת האמת מי שהכניס לי לראש את העניין שהוא מזיין מהצד זה חברות שלי שאומרות שגבר לא יכול להיות חודשיים בלי סקס למרות שהייתי בתולה היו לי חברים הרבה יותר חודשים שהיו נאמנים ולא קיבלו כלום אבל לא הצעתי להם והם סירבו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר