חדשות באוטופיה.......תדליקו גלגל"צ -חזק חזק אני אומרת לכם

שמעו קטע...מי שיכנס לראש שלי (מה שלא רצוי על בסיס קבוע) ויבין סבבה מי שלא שיקשיב לחדשות בגלגלצ בשעה 8 ויבין מה אני מדברת הקריין מתחיל לדקלם את החדשות בקיצר הוא מגיע לכתבה על אוטובוס שתקוע בכביש 90 אוטובוס של ילדים מכל מיני מקומות בארץ הוא נתקע בגלל שהוא נקלע ביןשני נחלים (יש שםנחל בכלל? מה, לא מספיק להם הכנרת?) אז הוא מדבר מדבר ובסיום הכתב הוא אומר "לילדים: שלום" כאילו הוא רוצה לומר "תתכוננו אף אחד לא יצא עכשיו בקור הזה להציל אותכם אז או שתקפאו למוות או מרעב תטבעו או שבבוקר מישהו יקפוץ לאסוף אותכם" אני יודעת שזה נשמע מגעיל אבל ......מה לעזות....אתם צודקים זה מגעיל אבל הייתי צריכה לשחרר את פרץ ההתרגשות שבי LUQA

???

אולי הוא התכוון "לילדים, שלום..." ואיזה ראש חולני יש לך... האנשים שם לא כאלו אטומים (ואולי כן?) שרון

באמת חבוב.....

מה הוא מוסר להם שלום? הוא היה נשמע כאילו הם בחו"ל או כמו איזה ילד בן 6 שנפל להיות מול מצלמות אז הוא מוסר ד"ש לאמא והחברים ולמורה מג'2 ולעכבר שבטעות נשטף באסלה כולה תקועים שם לא נורא חווינו דברים גרועים יותר. מה, לא קרה לך שקמת באמצע הלילה ורצית קולה ולא היה לה גזים? או שהדלקת את הטלויזיה בלילה לבן והיה רק פלייבוי? אז קרו דברים קשים וגם אותם עברנו LUQA

אני חושב שלא הבנת למה הוא התכוון

הוא רצה להגיד שהילדים בסדר... (שלום??? שלומות??? נו,איך להסביר? אה ..לדרוש בשלומך!) וזה לא היה "כולה תקועים", הבנתי שהאוטובוס נסחף שם באחד הנחלים. (מה שקרוי שיטפון, ואני לא רוצה לתאר את עצמי עובר את זה ...) שרון

???

אולי הוא התכוון "לילדים, שלום..." ואיזה ראש חולני יש לך... האנשים שם לא כאלו אטומים (ואולי כן?) שרון

חחחחחחחחחח

הוא רצה להגיד שהילדים בסדר... (שלום??? שלומות??? נו,איך להסביר? אה ..לדרוש בשלומך!) וזה לא היה "כולה תקועים", הבנתי שהאוטובוס נסחף שם באחד הנחלים. (מה שקרוי שיטפון, ואני לא רוצה לתאר את עצמי עובר את זה ...) שרון

אתה לא בדיוק תעבור את זה...יותר בכיוון שתשחה את זה

חמודייייייייייייייייייייי

חחחחחחחחחח

מוישלה הבין אותי

סטייק יא מויישה

באמת חבוב.....

מה הוא מוסר להם שלום? הוא היה נשמע כאילו הם בחו"ל או כמו איזה ילד בן 6 שנפל להיות מול מצלמות אז הוא מוסר ד"ש לאמא והחברים ולמורה מג'2 ולעכבר שבטעות נשטף באסלה כולה תקועים שם לא נורא חווינו דברים גרועים יותר. מה, לא קרה לך שקמת באמצע הלילה ורצית קולה ולא היה לה גזים? או שהדלקת את הטלויזיה בלילה לבן והיה רק פלייבוי? אז קרו דברים קשים וגם אותם עברנו LUQA

קרה לי פעם משהו הפוך: קמתי באמצע הלילה ולא רציתי קולה אבל היו לי גזים, בעצם היו לי כאלה גזים שבוא נגיד ככה - עכשיו כבר אין לי ציפורים על העץ מול החלון שלי...

עכשיו השאלה שלי: מה עדיף - לקום באמצע הלילה כשבא לך קולה ואין גזים , או כשלא בא לך קולה, אבל יש גזים?

מוישלה הבין אותי

סטייק יא מויישה

לא קוראים לי מוישלה!!!

ליתר דיוק, רק אבא שלי קורה שלי קורה לי ככה, אבל לא נורא

חדשות באוטופיה.......תדליקו גלגל"צ -חזק חזק אני אומרת לכם

שמעו קטע...מי שיכנס לראש שלי (מה שלא רצוי על בסיס קבוע) ויבין סבבה מי שלא שיקשיב לחדשות בגלגלצ בשעה 8 ויבין מה אני מדברת הקריין מתחיל לדקלם את החדשות בקיצר הוא מגיע לכתבה על אוטובוס שתקוע בכביש 90 אוטובוס של ילדים מכל מיני מקומות בארץ הוא נתקע בגלל שהוא נקלע ביןשני נחלים (יש שםנחל בכלל? מה, לא מספיק להם הכנרת?) אז הוא מדבר מדבר ובסיום הכתב הוא אומר "לילדים: שלום" כאילו הוא רוצה לומר "תתכוננו אף אחד לא יצא עכשיו בקור הזה להציל אותכם אז או שתקפאו למוות או מרעב תטבעו או שבבוקר מישהו יקפוץ לאסוף אותכם" אני יודעת שזה נשמע מגעיל אבל ......מה לעזות....אתם צודקים זה מגעיל אבל הייתי צריכה לשחרר את פרץ ההתרגשות שבי LUQA

I'M BACK !!!!!!

מה קורה, ילדוד'ס? משוגעת - אני שמחה שאהבת את ההודעות והאנשים. יש כאן באמת אחלה אנשים, החל משרון (... אני מנסה לפצות על כל היבושים שלי אליו בזמן האחרון..). אגב, את נשמעת לי שרוטה לגמרי... אהבתי!! ועוד משהו, הסיבה שאת חושבת שאנשים ישנים פה היא בגלל שזה לא צ'ט כמו ששחר היקר שלנו אמר, זה פורום, אז אנשים יכולים להגיב אחרי דקה או אפילו אחרי שעתיים, קפיש? שחר - זה בדרך ממי (ברגע שאני אקלוט איך שולחים את זה במייל) שרון!!!!! - אהלן וסאהלן אחוקי... מה מצבנו בדרום? אגב, אני מבטיחה לך, פעם הבאה שאתה קורא לי ילדה... הקטטר לא יהיה הדבר היחיד שתזדקק לו לביצוע דברים מסוימים.. אם אתה מבין למה אני מתכוונת.. חוץ מזה, התגעגעתי אליך... קראת איך נהרס לי היום?

שלום לך :)

שנים, שנים שלא התראינו... שמח לפגוש אותך במצב רוח טוב, וקרבי במיוחד. (תקראי את התגובה שלי ל"פסימי" את מוזכרת שם). וסתם בלי קשר, חשבתי על זה, אפשר להגיד למישהי : ביי מותק, או היי ממי - בחיים האמיתיים, וזה נשמע סבבה, בהקשרים הנכונים. כשכותבים את זה נשמע אחרת... ביי מותק נשמע ... מתקתק מדי? מפתה ? מתחנף? לא יודע...

קראתי ואפילו הגבתי במייל....

שלום לך :)

שנים, שנים שלא התראינו... שמח לפגוש אותך במצב רוח טוב, וקרבי במיוחד. (תקראי את התגובה שלי ל"פסימי" את מוזכרת שם). וסתם בלי קשר, חשבתי על זה, אפשר להגיד למישהי : ביי מותק, או היי ממי - בחיים האמיתיים, וזה נשמע סבבה, בהקשרים הנכונים. כשכותבים את זה נשמע אחרת... ביי מותק נשמע ... מתקתק מדי? מפתה ? מתחנף? לא יודע...

אדון שחר היקר

אל תדאג, מעכשיו לא תשמע אותי כותבת לך שום ממי ושום מותק למיניהם.. זה היה בספונטניות, ואפילו לא שמתי לב למי כתבתי את זה.. רק עכשיו נזכרתי שלך... :-) התחשק לי לשים כרגע איקון מסוים אבל אז הרגשתי שזה יותר מדי... עזבו, אני מבינה את עצמי..

כ"כ לא התכוונתי אלייך - זאת הייתה סתם מחשבה ...

we come in peace!

למה ? זה יכול להיות ממש כיף

להסחף בזרם, לראות את איתני הטבע בפעולה, ולהתקע בבוץ מגעיל עד הצוואר, פשוט כיף חיים !
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר