לא לענות על מה ?

ובכן יקירתי, בשחר ימי ההיסטוריה, הפורום היה מדבר יבש, בו אנשים מלומדים ןמעניינים כצנון, התכנסו ל"פורום" ובו התדסקסו בנושאים כמו: מצב החסה בשטחים, פיזיקה גרעינית במאה ה-18, ציורי אומנות של ילדים בני 6 וכדומה. וכך בין הודעה להודעה היה בערך פסק זמן של חודש. בצ'ט, לעומת זאת, תמיד חיפשו דבר אחד. אהבה (בנות) ולעשות אותה (בנים). אנחנו, לעומת זאת, הפכנו את הפורום למקום סבבה ;) מקווה שהצלחתי להבהיר משהו, או לפחות להשתוות אלייך ברמת השגעון, אפילו שלא שמתי תמונה שלי (אני לא רוצה להבהיל את הקהל), ביי - שחר.

היי היי היי חזור לפה משיגנא (משוגע)

מה אתה רומז? שהתמונה שלי לא יפה? לפי דעתי התמונה מבליטה את צדדי היפים כאלו שלא רואים באור יום:)...או לפחות משתדלים שלא לראות.... ואני ממש לא מחפשת אהבה ולא לדבר עם מי שינסה להכנס לי לתחתונים......לא פה ולא בצ'ט (וזה שאני לא נכנסת לצ'ט זה פרט שולי) LUQA נ.ב בואו נקיים דיון על התפתחות המתמטיקה בשנים 1900-1900.5 פליז פליז פליזזזזזזזזזזזזזזזזז

i'll be back. (לקרוא במבטא אוסטרי כבד)

היי חומד.. לא רמזתי שא נ י מחפש חס וחלילה דבר כזה... אם היית מכירה אותי היית יודעת (נכון ורד?) וחוצמזה, דנו כבר בנושא המתמטיקה אתמול. תמצאי משהו יותר מעניין להיום. (רמז: כל דבר).

איזו פריווילגיה הילדה תפסה

אני אשאיר לך בנתיים לחפש נושאים והעיר ב-"מי לעזאזל נתן לאבריל לאווין לחדש את השיר של בוב דילן "נוקינג און הוואנז דור" כולה פעסוסה קטנה שהרסה את השיר מילא גאנס שרים את זה אפשר לקבל צמרמורת אבל היא הורסת את הבלדה ההיסטוריונית הזו דרך אגב - מצאתי נושא......בוב דילן מלידתו ועד הברית מילה.....טוב תבחר בין בוב דילן לדנה אינטרנשיונל LUQA

בוב המלך!

אין ספק. אם כי לשבת לשמוע אותו בבית זה קצת מוזר, לשבת בפאב שמשמיעים שם בוב דילן וחבורתו, סוף הדרך. התשובה, יקירתי, נישאת ברוח... (כמה פיוטי מצידי!) אגב, לפני שזה נהיה לא חוקי והמשטרה מגיעה לביתי, מותר לשאול בת כמה הנערה (המשוגעת?)

אני לא משוגעת.......אני מעדיפה להקרא מאותגרת שיכלית

אני??????????????????????? בעזרת השם, אריאל שרון החאמס ומייק אפ טוב אני אהיה בת 19 בעוד חודש בדיוק...מחר בדיוק יש לי יומהולדת בשלישי לינואר מזייל טוייב הידד הידד LUQA

תיקון: מאותגרת שפיותית

ברוכה הבאה

מזל טוב

אוקיי, אז זה היה חוקי. וחוצמה, לא ידעתי בת כמה היא, באמת, אדוני השופט. מחר גם אני "חוגג"... 3 חודשים מאז הפרידה... מי שבפורום יודע... :(

פשושייייייייייייייייייייייייי תתעודד ואם לא.....חכה חכה שאבא יגיע

למה אתה מסתכל על חצי הכוס הריקה? תסתכל על החצי המלא (בוויסקי לצורך העניין) אתה חי אתה בריא אתה מוקף באנשים שאוהבים אותך ושונאים אותך יותר מזה אתה יכול לבקש? חוץ ממני תנסה להתאפק עם הזמן האהבה בנינו תתפתח ואז אחותו של השכן שלי תתאהב בך ובמשך 120 פרקים של חיינו תנסה להפריד בנינו ואז המצב הכלכלי יתיש אותה והיא תתאבד ואנחנו נחיה באושר ואושר עד שיעשו חלק שני לסדרת חיינו LUQA

תיקון: מאותגרת שפיותית

ברוכה הבאה

אואזיסיישן

תודה רבה ילד למה השם שלך בולדינג(בולט).? ודרך אגב אואזיס בהקשר ללהקה לא הסם- שמעתי היום את השיר שלהם dont go away מהאלבום all around the world אני מתה על השיר הזה בגלל שהם מסוממים , לפחות באותה תקופה, הם מכניסים מלא רגשות ...מין אדישות מצמררת במקביל אתם רואים? אני לא שיטחית אני יכולה לומר משפטים עמוקים רואים??????????????? LUQA

תיקון 2 : dont go away לקוח מהאלבום BE HERE NOW

ואכן אואזיס באותה תקופה היו בשיא ההוללות והסמים....אבל זה עבר להם ועדין הם נותנים בראש לכולם

נכון, צודק סוכריה

באמת זה הדיסק בי היר נאוו היו שם שירים טובים כמו the girl with the dirty shirt בתור אני טועה בניסוח אבל אתה יודע לאיזה שיר אני מתכוונת my big mouth אני גם אוהבת אבל אין כמו dont go away damn my education i cant find the words to saya all the things cought in my mind שוב בטוח טעיתי אבל נחמד ולא ענית לי למה את המודגש?

כי אני מיוחד

וזה the girl in the dirty shirt

ערב טוב מטורפים מה קורה?????????????????

ציפתי לתגובה מאסיבית בפורומים על מצב האקלים והפקקים היום....וקיבלתי את זה אבל לא לשם כך התכנסנו פה היום.....אני בוחנת את הפורומים לראות מה מתאים עד עכשיו היו רק ילדים אני מקווה שזה לא ככה פה.........make me feel live i've arrived home sugar מה אני מי אני? סתם משועממת שאוהבת חורף ומשום מה לא הצליחה לעביר לכם הודעה דרך העבודה אלא רק דרך הבית love ya'll luqa

אני נראה יותר טוב ממנו

לא !!!!!!!!!!!!!! הוא שלי !!!! שליייייייייייייייייייי !!!

אני נראה יותר טוב ממנו

רוצה לסדר משהו?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר