ערב טוב מטורפים מה קורה?????????????????

ציפתי לתגובה מאסיבית בפורומים על מצב האקלים והפקקים היום....וקיבלתי את זה אבל לא לשם כך התכנסנו פה היום.....אני בוחנת את הפורומים לראות מה מתאים עד עכשיו היו רק ילדים אני מקווה שזה לא ככה פה.........make me feel live i've arrived home sugar מה אני מי אני? סתם משועממת שאוהבת חורף ומשום מה לא הצליחה לעביר לכם הודעה דרך העבודה אלא רק דרך הבית love ya'll luqa

ברוכה הבאה!

איזה מרץ יש לך... איזה כיף לך!!!

אשליה אופטית ...............בלגניישן בפורומיישן אנשיישן

אני ממש חסרת כוחות אני מהבוקר מתכננת לחזור הביתה ולישון אבל כשמגיעים הביתה...איזה לישוןןןןןן איפה אני ואיפה לישון הכי קרוב לעצימת עיניים אצלי בשעות הקרובות זה מיצמוץ.... יש ללמוד וללמוד וללמוד ואחר כך?...............................ללמוד luqa

מכירה את זה

גם אני התמוטטתי כמעט אתמול כשהתבשרתי על כל העבודות שיש לי להגיש ועל כל המרכזי למידה שיש לי להכין (אני לומדת הוראה) לכבוד חג החנוכה. ואני עוד נוסעת בסוף שבוע!!! אבל זה יעבור. בלי לחץ. תהיי קולית ותני להכל לעבור מעליך...

ערב טוב מטורפים מה קורה?????????????????

ציפתי לתגובה מאסיבית בפורומים על מצב האקלים והפקקים היום....וקיבלתי את זה אבל לא לשם כך התכנסנו פה היום.....אני בוחנת את הפורומים לראות מה מתאים עד עכשיו היו רק ילדים אני מקווה שזה לא ככה פה.........make me feel live i've arrived home sugar מה אני מי אני? סתם משועממת שאוהבת חורף ומשום מה לא הצליחה לעביר לכם הודעה דרך העבודה אלא רק דרך הבית love ya'll luqa

ברוכה הבאה, משוגעת..

מה שלומך? באמת יש מלא ילדים בשאר הפורומים... אבל פה יש רק אנשים בוגרים ומבוגרים (אפילו גילאי 28 וחצי תמצאי פה.. :-) איך שאני רואה את זה, כשתתרגלי לפורום הזה את לא תעזבי.. מבטיחה לך.

אגב, יצאת מעולה בתמונה..

מכירה את זה

גם אני התמוטטתי כמעט אתמול כשהתבשרתי על כל העבודות שיש לי להגיש ועל כל המרכזי למידה שיש לי להכין (אני לומדת הוראה) לכבוד חג החנוכה. ואני עוד נוסעת בסוף שבוע!!! אבל זה יעבור. בלי לחץ. תהיי קולית ותני להכל לעבור מעליך...

אני רואה לך בעיניים אני רואה את הכל, היית סוגר אותי אם היית יכול (אתה יכול מסתבר)

אוי קראתי מה שכתבת ואני לא כל כך סגורה על מה שהבנתי משם אבל שיהיה לכם את הסופשבוע הכי מטורף שיכול להיות שתחזרי עם חיוך ותהני גם בשבילי:( הלוואי ויכלתי לצאת לזרוק את הזבל! אני לא יכולה לדרוך מחוץ לבית עכשיו חוץ מהעבודה ובענייני סקס אל תשמעי לגברים יש להם כל מיני רעיונות תקשיבי רק לצרכים של הגבר שלך. LUQA

ברוכה הבאה, משוגעת..

מה שלומך? באמת יש מלא ילדים בשאר הפורומים... אבל פה יש רק אנשים בוגרים ומבוגרים (אפילו גילאי 28 וחצי תמצאי פה.. :-) איך שאני רואה את זה, כשתתרגלי לפורום הזה את לא תעזבי.. מבטיחה לך.

היי לכולם, crazy are always welcome

מה המצב? עקב עומס בעבודה (=צבא ההגנה) וכל מיני לא ביקרתי בפורום יותר מדי לאחרונה, ואני רואה פה שיחות שמזכירות יותר צ'טים מאשר פורום... סבבה. אז מה קורה איתכם, ורד? ריינבו? oasis? liora? כולם? שיהיה ערב טוב...

אגב, יצאת מעולה בתמונה..

תודה בובה אני פוטוגנית נורא...יצאתי טוב בתמונה.... :) ובהקשר אחר....

כן יצא לי להעביר כמה מסג'ים פה וכולם ילדים ובנתיים את ועוד אחת יצא לי לדבר איתכן וקראתי קצת את השיחות שלכם כולכם אתם ממש חמודות (נו טוב גם חמודים אין העדפות מיניות....אני מקווה)......אבל משום מה הכל נראה רדום פה קצת....בטח כולם מתעוררים בלילה.....חחחחחח LUQA

מאוד פוטוגנית... (לפחות היא שלחה תמונה....)

היי לכולם, crazy are always welcome

מה המצב? עקב עומס בעבודה (=צבא ההגנה) וכל מיני לא ביקרתי בפורום יותר מדי לאחרונה, ואני רואה פה שיחות שמזכירות יותר צ'טים מאשר פורום... סבבה. אז מה קורה איתכם, ורד? ריינבו? oasis? liora? כולם? שיהיה ערב טוב...

ומה אני? עז?.....(אל תענה על זה)

תגדיר מה ההבדל בין שיחות צ'ט לשיחות פורום במטוטה ממך LUQA

תודה בובה אני פוטוגנית נורא...יצאתי טוב בתמונה.... :) ובהקשר אחר....

כן יצא לי להעביר כמה מסג'ים פה וכולם ילדים ובנתיים את ועוד אחת יצא לי לדבר איתכן וקראתי קצת את השיחות שלכם כולכם אתם ממש חמודות (נו טוב גם חמודים אין העדפות מיניות....אני מקווה)......אבל משום מה הכל נראה רדום פה קצת....בטח כולם מתעוררים בלילה.....חחחחחח LUQA

זו הבעיה של הילדים היום ....

(במיוחד הילדודה הזו ... ורד ...) כל היום אני מחפש אותם, והם מתעוררים לי כשאני צריך כבר ללכת לישון ... שרון- ההוא בן ה- 28 וחצי ...

לא לענות על מה ?

ובכן יקירתי, בשחר ימי ההיסטוריה, הפורום היה מדבר יבש, בו אנשים מלומדים ןמעניינים כצנון, התכנסו ל"פורום" ובו התדסקסו בנושאים כמו: מצב החסה בשטחים, פיזיקה גרעינית במאה ה-18, ציורי אומנות של ילדים בני 6 וכדומה. וכך בין הודעה להודעה היה בערך פסק זמן של חודש. בצ'ט, לעומת זאת, תמיד חיפשו דבר אחד. אהבה (בנות) ולעשות אותה (בנים). אנחנו, לעומת זאת, הפכנו את הפורום למקום סבבה ;) מקווה שהצלחתי להבהיר משהו, או לפחות להשתוות אלייך ברמת השגעון, אפילו שלא שמתי תמונה שלי (אני לא רוצה להבהיל את הקהל), ביי - שחר.

זו הבעיה של הילדים היום ....

(במיוחד הילדודה הזו ... ורד ...) כל היום אני מחפש אותם, והם מתעוררים לי כשאני צריך כבר ללכת לישון ... שרון- ההוא בן ה- 28 וחצי ...

שלומלום 28 :)

אז.....אתה בן 28 וחצי אה?.....אני רואה משפוחה יש לנו פה חחחחח כן ראיתי רת הנוכחית המאסיבית שלך בכמה מהשרשורים פה....חמוד חחחחחחח אהבתי ..."שרון- ההוא בן 28 וחצי" הערת המערכת: בימים אלו אני תחת השפעת אנטיביוטיקה (ותחת הפוך...אבל זה לא מתקשר כל כך כרגע) לכןאין לקחת אותי ביתר רצינות במידה וכן יש לגשת למיון על ההודעה. אם את/ה קוראת עם משקפיים יש להרכיב אותם לפני נטילת ההודעה. במידה ואת(/ה) בהריון נא פנו אליי להתייעצות לפני הקריאה...... LUQA
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר