הסרת נמשים ופיגמנטציה

אף אחד לא נולד עם נמשים, אך מחקרים הראו כי קיימת נטייה גנטית-תורשתית להיווצרותם של נמשים הופעת הנמשים מתרחשת כאשר יש ריכוז יתר של המלנין באזורים שונים בגוף, המתכהים לאחר החשיפה לשמש. 

אז הכיצד נטפל בנמשים?

אין שיטת טיפול אחת להסרת הנמשים. ישנם סוגים שונים של כתמים וגווני עור, לכן חשוב מאוד לאבחן במדויק את סוג הכתם, כדי להתאים נכון את סוג הטיפול הנדרש. טיפול לא נכון בכתם עלול לגרום להתכהותו במקום להיעלמותו.

לשיטות הטיפול השונות כנסו 

http://www.epilogic.co.il/blank-17

 

זהירות מהונאה ורמאות - עו"ד אופיר לב - זהירות מעורך דין אופיר לב מהרצליה שעוקץ אזרחים תמימים חברות ועסקים, רמאי שעוקץ אנשים תמימים בעלי חובות, וגם חברות ועסקים כנסו חובה קריאה ושיתוף!


כל מי שמכיר את עורך דין אופיר לב יודע שמדובר בנוכל גנב ושקרן שמציע לאנשים בעלי חובות "עזרה" להיחלץ מהחובות שלהם אבל בשורה תחתונה אחרי שמשלמים לו הוא פתאום מסנן בטלפון ומשחק אותה "שהוא עמוס" ואחרי תקופה של כמה חודשים שהוא מסנן אתכם, אתם מגלים שלמעשה שילמתם לנוכל אלפי שקלים כדי שיעזור לכם לצאת מהחובות, ולמעשה הוא רק מכניס אתכם לחובות יותר


גדולים וממלא את הכיס שלו! הנוכל משתמש ב-2 כתובות אימייל: 
ofirlevlaw@gmail.com 
djofirlev@gmail.com


ובאתר האישי שלו ששם הוא מציע לכם להיחלץ מהחובות שלכם:


http://www.ofirlev-law.com/


תעודת זהות של הנוכל 040833816 
הפלאפון של הגנב 050-5100510


עוד עוקץ קטן של עורך דין אופיר לב, שהוא מפיל חברות ועסקים - בזה שהוא שולח אימיילים לעסקים ולחברות ומבקש להירשם לרשימות התפוצה שלהם וכשהם מתחילים לשלוח לו מיילים ישר הוא תובע אותם על ספאם, למרות שהוא נרשם במתכוון וביקש פרטים!!! ככה הוא תבע למעלה מ-300 עסקים בחיפוש קל בגוגל של "עורך דין אופיר לב" תוכלו לראות את כל הכתבות שפרסמו על הנוכל הזה! 


שתפו בדחיפות בפייסבוק וברשתות החברתיות ותזהירו אחרים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר