השמח לתגובות על שאלתי, בעיקר מהבנות כאן !

מה לדעתכן צריך גבר להגיד לבחורה כשהו פוגש ברחוב למשל, בשביל לקבל מימנה מספר טלפון ? תודה מראש על התגובות,ושבוע טוב!!!

לי יש חבר אבל

לא הייתי מעוניינת שגבר יתחיל איתי ברחוב,אם לא היה לי חבר.ככה זו אני ויש כאלה שלא איכפת להן איפה יתחילו איתן.בעיקרון מי שמתחיל עם בחורה צריך להיות נחמד ולהיות הוא עצמו,אם הוא נוגע בה יותר מדי,הרושם המתקבל הוא שהגבר מעוניין רק בסקס ובחורה שרוצה מישהו רציני לא תלך על אחד כזה.אפשר להתחיל שיחה קצרה ולהציג את עצמך,להציע ללכת לשתות משהו.

יש כמה דרכים...

שבוע טוב. יש כמה דרכים . אחת מהן - היא לקרוא לה בשם שיעלה בראשך באותו רגע.. ולהתעקש עד שהיא תענה (כאילו שהיא מוכרת לך ) , להגיע עד אליה ולהגיד לה .. "וואוו חשבתי שאת מישהי שלמדה איתי ..ובעצם עכשיו כשאני מביט בפנייך את בהרבה יותר יפה ועדינה ממנה .." מכאן כבר נוצרה שיחה . תאפשר לה להגיב .. היא לבטח תאמר :"תודה על המחמאה". ואתה תענה לה: "מה רק תודה??" מה עם קפה ועוגה? אני לא מחלק מחמאות כך סתם לכל אחת..." מכאן תדע להמשיך?

תני לו את כל התסריט-עד שהם מגיעים למיטה

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

השמח לתגובות על שאלתי, בעיקר מהבנות כאן !

מה לדעתכן צריך גבר להגיד לבחורה כשהו פוגש ברחוב למשל, בשביל לקבל מימנה מספר טלפון ? תודה מראש על התגובות,ושבוע טוב!!!

כשתגדל....

למה לחשוב על יותר מידיי משפטים?

פשוט תלך לבחורה...תגיד שהיא מוצאת חן בעייניך ותבקש את הטלפון שלה אם אפשר... זה יזכה להרבה יותר כבוד מאשר לתקוע לה כמה משפטים שיגרמו לה לחשוב שאתה חושב שהיא בלונדינית שאפשר לשחק איתה... מיותר. תיהיה ישיר ואמיתי .... ומה שצריך לקרות..יקרה.

מקסימום יקבל סטירה

או, נשיקה.. מה יכול להיות גרוע יותר :-) קיקטון מזל טוב שחזרת

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

שמח מאוד לחזור....

לי יש חבר אבל

לא הייתי מעוניינת שגבר יתחיל איתי ברחוב,אם לא היה לי חבר.ככה זו אני ויש כאלה שלא איכפת להן איפה יתחילו איתן.בעיקרון מי שמתחיל עם בחורה צריך להיות נחמד ולהיות הוא עצמו,אם הוא נוגע בה יותר מדי,הרושם המתקבל הוא שהגבר מעוניין רק בסקס ובחורה שרוצה מישהו רציני לא תלך על אחד כזה.אפשר להתחיל שיחה קצרה ולהציג את עצמך,להציע ללכת לשתות משהו.

יש אנשים שמדברים עם הידיים וזה לא קשור לסקס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר