נכון שמותו עצוב מאוד אבל

מותו של דודו טופז הוא טראגי. יחד עם זאת אל תשכחו שהוא עשה עבירות פליליות קשות מאוד. מה היה אם אחד מקורבנותיו היה מוצא את מותו באחת התקיפות שלו? שירה מרגלית או אבי ניר. אני לא בטוחה שהציבור היה מגיב באהדה ואמפתיה כלפי דודו טופז. נכון שהוא היה כוכב פופולרי. בזמן כלשהו הוא הפסיק להיות מבוקש והרבה פחות פופולרי. זה תסכל אותו והעציב אותו מאוד, אבל האם זו סיבה שמותר לו להגיב בכל צורה שיבחר. איפה נשמע כזה דבר? איך החברה שלנו מקלה עליו ומגלה כלפיו אמפתיה למרות המעשים שעשה.תוציאו רגע את דודו טופז מהסצינה הזו ונניח שהיה זה אזרח מן השורה והמעסיק שלו היה מפטר אותו או פוגע לו באגו בצורה כזו או אחרת. אותו אזרח מן השורה היה נפגע מאוד ומחליט לפרוע חשבון עם המעסיק הזה. הוא היה מגיע אליו הביתה. מכה את אשתו והילדים שלו. האם הייתם מתייחסים לזה אותו דבר. בסופו של דבר אני מרחמת על הילדים שלו. אנחנו מנסים לקבע מצב מסוכן מאוד - פושע הוא פושע ולא חשוב מאיזה מגזר הוא מגיע.

את צודקת אבל...

אל תשכחי שהוא היה חולה, במצב נפשי לא טוב גם ככה.. אז בנוסף לכל המחלה שהייתה לו, זה נכון להוסיף לזה גם את המעמסה של התקשורת ולעשות מזה סיפור כזה גדול ופרסום כזה גדול שתהרוג בסוף בן-אדם? המעשים שהוא עשה זה גרוע, זאת טעות שצריך לשלם עליה,ובצדק... אבל לא צריך להכניס את אותו פושע לדיכאון ולהכניס אותו למצב שכל המדינה עוקבת אחריו ושהתקשורת סביבו 24 שעות. זה הורג בן אדם...

אני מסכימה עם טל

אדם לא יכול לבחור מתי התקשורת טובה לו ומתי לו. נכון שלעתים התקשורת הגזימה בסיקור. לפני זמן מה ספרתי 15 עמודים. לא פחות מזה. 15 עמודים רצופים. הוא חי מהתקשורת והוא לא יכול לפגוע בה כשהיא לא טובה לו. לבדרן יש אורך חיים מסוים והוא צריך היה להכין לו קריירה או אלטרנטיבה אחרת לקריירה.

מילי...

את צודקת שהוא בנה לעצמו חיים עם תקשורת, אבל יש דבר כזה שנקרא "כיבוד אדם". עם כל הכבוד שהוא היה איש תקשורת, אבל יש גם קוים אדומים שצריך לעצור בהם... תקשורת זה לא מילה נרדפת ל -רצח! וכן, אני מדמה את מה שעשו לו לרצח, כי בתור איש תקשורת ומפורסם היה צריך לפרסם רק את מה שהוא עשה ואת העונש שהביאו לו - בתור בנאדם מפורסם (בנאדם רגיל לא היו מתייחסים אליו בכלל...) אבל זה שהוא איש תקשורת לא אומר שצריך לרדוף אותו ולהכנס לו לורידים, היו סביבו 24 שעות בלי הפסקה!!! שימי את עצמך, ואת עוד במצב שפוי, היית שורדת את המצב הזה שכל שניה מצלמים אותך ורודפים אחרייך ומפיצים עלייך שמועות?! בתור מדינה שמכבדת את "כבוד האדם" לא היו צריכים להתנהג ככה...לדעתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר