תגדירו טמטום ...

תגדירו טמטום ...

הקדמה קצרה : מה שאני כותב פה , הוא ממש לא קמפיין בחירות , ואין לו שום קשר לפוליטיקה , זוהי דעתי האישית והיא מחייבת רק אותי ! ובכן הנה עומד לו בפתח שבוע שכל כולו טמטום : לכרות אלפי עצים כדי לעשות מהם פתקאות הצבעה שבסופו של דבר ימצאו עצמם על הרצפה מטנפים את המדינה . לשלם מאות אלפי שקלים על עשרות מדגמים , וסקרים מקדימים מיותרים שלא מעניינים אף אחד ושלא קובעים שום דבר עד לתוצאות האמת . חודש שלם של פרסומות לבחירות כשכל אחת עולה עשרות אלפי שקלים ,בזמן כשכל אחד מהמלוכלים מנסה ללכלך על השני ומבזבזים לנו את הזמן של התכניות שאנחנו ממילא לא אוהבים לראות בטלוויזיה המחורבנת שלנו . לשלם לעובדים יום חופש שלם , שמצטבר למאות אלפי שקלים מבלי שהעובדים טורחים ללכת להצביע בכלל . ללכת להצביע לראש ממשלה אימפוטנט שלא יועיל ולא יזיז לכלכלה הכושלת שלנו , לחינוך המחורבן שלנו , לפשע המשתלם שלנו , לצבא הנרפה שלנו , לרפואה הביזיונית שלנו , ליחס הנפשע שאנחנו נותנים לזקנים , לסל התרופות הריק שלנו , לנהיגה המצוינת שלנו על הכבישים , לתיירות האפסית שלנו , או לסטיגמה העולמית שיש כלפי המדינה הזו . ואחרי שכבר בזבזנו את כל זה , ובחרנו ראש ממשלה כושל , וכנסת מופקרת , נצטרך גם 100 יום של חסד לתת לו כדי שהוא יוכל לזרוק את כספי הציבור בדיוק על הדברים שאותם במצע שלו הוא אמר שלעולם הוא לא יעניק ולו שקל אחד ... זה בזבוז של כסף , של זמן , של משאבים ובשביל מה ? כדי ששוב יזיינו לנו את השכל על ההישגים הוירטואליים שהם השיגו ?! זה עם שלא מבין שמזיינים אותו , שצוחקים עליו , שדרוכים עליו , שעושים ממנו אדיוט ! זה עם שלא מבין את הדבר הפשוט כל כך להבנה - הכח אצלנו ולא אצל אותם 120 אימפוטנטים שיושבים שם ומגדלים את הכרס שלהם ואת הכיס שלהם עם המיסים שאנחנו משלמים . אישית , כדי להביע את "תמיכתי" בבזבוז הכספים הללו , אני אצביע באמצעות האצבעות של הרגליים שלי ! . מי שמעוניין למצוא אותי ביום שלישי , מוזמן לבוא לגני התערוכה ... יהיו קבבים , סטיקים , שישליקים , פרגיות , כנפיים , מכל טוב הארץ יהיה . פתקי ההצבעה יהיו אחלה גחלים .... אחחח נו טוב , כבר מזמן אמרו את המשפט החכם ... כשאין שכל , אין דאגות . שיהיה לנו שבוע סביר ...( אני אסתפק גם בסביר ....כי טוב לא יהיה פה כנראה ) . אבי

טימטום- זה לסיים לעבוד ב00:00 -להתחיל למחרת ב-4:00 ולא לישון בין לבין...כמוני.

לא, במקרה שלך הטמטום הוא בכלל לבחור בעבודה כזאת כשיש לך את כל האפשרויות הטובות ביותר...

אני אוהבת, מרוצה, נהנית מהעבודה שלי .. למרות השעות.

זה לא טמטום

ללכת לישון פחות מ 4 שעות, את פשוט תהיי יותר עייפה אחרי לגבי לעשות על האש בפארק הירקון - לא שמעת שדיברו על גשם... ולגבי הבחירות, הטמטום הוא בשיטה (צריך לעלות את אחוז החסימה) מה לעשות שראש ממשלה נבחר אצלנו צריך עוד 20 מפלגות בשביל להקים קואליציה של 61 חברים. ויש 20 מפלגות אז יש 30 דרישות כאשר חצי מהן מנוגדות אחת לשניה אז במקום לבכות ולייבב תצביע למפלגה גדולה. תן לה את הכוח ליציבות. וכשאתה לא מסכים עם משהו ויש הפגנה, תיקח בה חלק תראה מעורבות ואולי יתחילו במדינה שלנו להקשיב לאיש הקטן כי על איש קטן אחד שיושב ומתלונן בבית כולם ישתינו. אבל לקבוצה גדולה של אנשים קטנים שיעשו רעש וימשכו תשומת לב - בסוף כולם יתייחסו, מראש הממשלה ועד אחרון הפקידים בממשל

בקיצור אצלך הכל דבש בכמות גדולה שימשיך לך רק כך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר