החלטתי הפעם להעביר את התחושה הנוראית שאני מרגיש מהלב ליד

איך איך זה יכול להיות ? איך בן אדם יכול להיות כל כך אטום לילד שלו ? לבשר מבשרו ? איך זה יכול להיות שאבא מוכן לשים את העתיד של הילד שלו , את הזוגיות של הבן שלו , ואת החיים של הבן שלו על כף המאזניים מצד אחד ואת דעת החברים שלו על כף המאזניים השני ולהכריע לטובת דעת הקהל הכל כך לא רלוונטית ?!?!!? איך זה יכול להיות שהילד הזה פיתח זוגיות יציבה של שנתיים , מבוססת על שיתוף, על אהבה , על פרגון , על כבוד ואתה הרסת לו את זה ? אתה , שעושה מעצמך דתי , חטאת בחטא שאין עליו מחילה . אתה בידיים שלך גרמת לפירוד מיותר ,לא הכרחי , פירוד נפשע בין בני זוג שאהבו אחד את השניה . אתה בידיים שלך , אחרי שאמרת לילד שלך משפט כמו "אכפת לי מה החברים שלי חושבים ולא מה שאתה חושב " ביצעת פשע נורא , מתועב , מגעיל ,דוחה , והכי חשוב גרמת בידיים שלך לקרע בלתי ניתן לאיחוי בינך לבין הבן שלך . אני מתעב אותך כל כך , כל כך שונא אותך , כל כך כועס עליך על זה שלא השכלת להבין את המעמד שניתן לך , את האופציה החד פעמית הזו שניתנה לך - ללחוץ את ידו של הבן שלך , לחבק אותו , לתת לו נשיקה ולאחל לו את כל הטוב שבעולם . ובמקום זה פשעת פשע נורא , ניצלת את המעמד שניתן לך על מנת להרחיק אותו ממך ומשאר המשפחה , הוצאת אותו מהבית חסר כל !!! , גרמת לו לאבד זוגיות מקודשת שהוא בנה לבד , שינית את עתידו ואת חייו בהווה לאין ערוך , וכל זה בשביל מה ?!?!?! כדי שדעת חבריך הצדיקים תהיה כפי שאתה בחרת שהיא תהיה עבור הבן שלך ! כדי שלא תתבייש בבן שלך . ובכן יש לי חדשות בשבילך , גרמת בכך שהוא יתבייש בך! ואם לומר את האמת , גם אני מתבייש בך . מאד . פשעת פשע נורא , פשע בלתי נסלח . גרמת נזק בלתי ניתן לתיקון , אני מקווה שהמשמעויות שיהיו לפשע הזה כלפיך,יהיו חזקות מספיק כדי שתשכיל להבין את טפשותך,כדי שלפחות יהיה לך מספיק שכל להתנצל התנצלות מעמקי ליבך בעתיד ,בתקווה שהבן שלך יהיה מספיק רחום כלפיך , שעה שתיזקק לו ויתיר לך לראות את הנכדים שלך , שיבוא לטפל בך כשהתהיה סיעודי , ושיהיה מי שיקבור אותך כשתמות . אם אתה שואל אותי , לא אתפלא אם לא יהיה לו אכפת אם תהיה קבור או סתם זרוק על הרצפה כדי שהעורבים והנמלים יאכלו אותך. פשעת פשע נוראי . צפה לעונש בהתאם . אתה זבל של בן אדם , אתה לא ראוי להיקרא בן אדם , ומעל לכל , אתה לא ראוי להיות אבא !

אבי,רק ריפרפתי לדברים הקשים שכתבת

מאחר ואיני חשה בטוב,נבצר ממני להגיב לך כעת אגב כך,מציעה לך להעלות את הדברים,בפורום "מתן תמיכה נפשית" כתבת בהרבה כאב... שמור על עצמך

הבהרה קטנה

מה שכתבתי ממש לא מתייחס למערכת היחסים שלי עם אבא שלי . מדובר בחבר טוב שסיפר לי על המעללים האלה . אבי

מרגישים את הכאב דרך הכתיבה

שלך וחוץ מזה אתה כותב מדהים!! מי שזה לא יהיה אני מאחלת לו חיים טובים יותר ושימשיך הלאה..אין ברירה אחרת..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר