מחפשת חברים וחברות ליציאות....

אני בבעיה.. כל החברות שלי נשואות עם ילדים או פשוט "כבדות" ואני רוצה לצאת ולהנות מהחיים. גם חבר שלי "כבד" ביותר.. מחפשת אנשים כמוני שרוצים להנות ולעשות דברים ביחד מידי פעם ללא התחיבויות מיוחדות או קשרי אהבה.. ומי יודע אולי בסוף נהיה חברים טובים... אז מי שמעוניין שיפנה אליי או שיכתוב שרוצה ונצור קשר

מי שרוצה להתארגן למטרת יציאות...

שישלח לי מייל אבל יציין בנושא הודעה כי אחרת אני לא אקרא yaldonet25483@walla.com

אני בבעיה.. כל החברות שלי נשואות עם ילדים או פשוט "כבדות" ואני רוצה לצאת ולהנות מהחיים. גם חבר שלי "כבד" ביותר.. מחפשת אנשים כמוני שרוצים להנות ולעשות דברים ביחד מידי פעם ללא התחיבויות מיוחדות או קשרי אהבה.. ומי יודע אולי בסוף נהיה חברים טובים... אז מי שמעוניין שיפנה אליי או שיכתוב שרוצה ונצור קשר

היי רונית

היי רונית גם אצלי המצב כך חברים נשואים או כבדים אשמח להכיר

מחפש חברים בני 20 קי כולם כבר זקנים נשואים

צחפש חברים בגיל 30 ליציאות או לחברות למשהו מעניין גם בנים וגם בנותה הפלא שלי 0525005868

אני רוצה

חברים ליציאות

היי דנה, פרסמתי את האימייל שלי- yaldonet25483@walla.com צרי איתי קשר ונדבר...

גם אצלי המצב דומה אשמח לצאת איתך ולקרוע את העיר :)

תחזרי אליי במייל שפרסמתי פה..

כולם מפרסמים בפורום ולא באמת יוצרים קשר איתי. אז תחזרי אליי במייל ונדבר.. רונית.

היי מה המצב

גם אני די במצב כמו שלך אם את מעונינת לצאת ולבלות ואולי להיות חברות אשמח

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר