בחור מהעבודה נישק אותי אתמול בהפתעה ואני בהלם

אני לא יודעת מה לעשות עכשיו,התחרפנתי לגמרי.. אין לי רגשות רומנטיים לבחור ואני לא יודעת למה אבל נעניתי לנשיקה שלו, ועכשיו אני מרגישה נורא, כאילו משהו השתלט עליי.אני כועסת על עצמי שנתתי לו לנשק אותי,איזו מפגרת..

סוף העולם???????

דווקא נשמע שנהנית...

אז מה הבעיה? למה את מרגישה רע עם עצמך?

מה פה קורה פה ?

אז, התנשקתם... "ביג-דיל" !!! מה קרה?! זה לא שמחר יהיה לך ילד ממנו... לפי דעתי, אם 'בחור מהעבודה' נישק אותך, זה לא הוא נישק אותך.. אלא, התנשקתם! יש הבדל גדול בין השניים [תשאלי את משה קצב ובני סלע... ] בכל אופן, אני אתן לך עצה.. אם ה'בחור מהעבודה' הוא במקרה אחראי \ מנהל שלך, אז את גם רצית להתנשק כי ככה זה בחיים, בנות אוהבות גברים שיש להם השפעה עליכם. (למשל: אני משוכנע שכמה מהמפקדים שלך מהצבא היו כאלה חתיכים שהיית מוכנה לעשות להם טובה... לא?! ) ואם הוא סתם חבר מהעבודה, ונוצר בינכם איזשהו אקט כזה... אז מזל-טוב !

נראה לי שאם זה היה הבוס שלה

או איזשהו אחראי, אז היא היתה מדברת קצת אחרת על כל הנושא. ואגב, לגבי ממונים עלינו- זה לא נכון להגיד שזה מה שעושה לנו את זה. זה כבר תלוי בבחורה ואתה נורא מכליל פה...

אני לא יודעת מה לעשות עכשיו,התחרפנתי לגמרי.. אין לי רגשות רומנטיים לבחור ואני לא יודעת למה אבל נעניתי לנשיקה שלו, ועכשיו אני מרגישה נורא, כאילו משהו השתלט עליי.אני כועסת על עצמי שנתתי לו לנשק אותי,איזו מפגרת..

תגובה לנשיקה ...

את לא צריכה להרגיש טיפה או מטומטמת ... את צריכה לדעת שאת לא אשמה את היית בסדר ואפילו יותר מזה תדעי שנפלת ככקורבן להטרדה מינית במקום העבודה ...למרות שבמידה זו או אחרת לא התנגדת אך לא היית גם הסכמה מלאה למעשה וזה ..הטרדה מינית לכל דבר בהתאם לתקנון הטרדה במקום העבודה . את יכולה פשוט להזניח את זה כדבר שהיה ולהבא להציב גבולות ברורים ולהיות קשה בעניין ..או להרגיש קורבן וללכת להיחלם על זכויותייך (בדומה למתלוננת א' על קצב ..)אך הכי חשוב שאלתפילי את רגשות האשם על המעשה על עצמך מה שקורבנות רבים נוטים לעשות ולכן המעגל של העניין לא נסגר ...תאבקי בעצמך ומחשובתייך כי אתלא לא לא אשמה ותאבקי על זכותך ל"כבוד"האדם במקום העבודה ...

לא צריך להגזים...

כל זה היה נכון אם הבחורה היתה מרגישה שזה משהו שנעשה בכפייה וזה לא נראה ככה. נראה שהיא לוקחת את זה כאירוע מפתיע שקרה, ועוד יותר מפתיע אותה שהיא שיתפה פעולה... לפעמים מתחילים קשרים בעבודה, לא כל דבר זה הטרדה מינית ואונס...

לי נראה דווקא שאת מתלהבת מהרעיון ...

כולך צוחקת ומחייכת...לא נראה שאת כועסת... לי נראה שאת כועסת על עצמך שלא לקחת את הטלפון שלו..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר