הצחקת אותי לטובה כמובן למקרה שלא הבנת. אתה חמוד :)

מעניין יפה ודי ארוך....

2. גיל:23 3. השכלה: תיכונית 3א. גובה:185 4א. זכר/נקבה:זכר 4. מיקום בארץ: חולון 5. תאריך הלידה: 25-4-83 6. כינוי חיבה: מוש 7. יש חבר/ה ?? לא כרגע 8. רישיון נהיגה ? אופנוע 500 ואוטו 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): 3 קעקועים משגעיים 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? שחום קליל 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילוני 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? סבבה טעים 18. מים ? עדיף מקולה 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: בירה גינס 20. על האש ? מצויין 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? שניהם יחד 23. יש לך בע"ח ? כן. איגואנה דגים ומה לא היה.... 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: PINK FLOYD 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? יום וחצי 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? JUNO REACTOR 27. סנפלינג: אנסה בעתיד 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? לא לאינטרנט איך היה ? שכרון חושיים מטורף 29. הצבע השולט בארון שלך: קוניאק 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? יש כמה......MADONA 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? ג'ורג קלוני 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? בראד פיט, גילה אלמגור 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? סמים אור אדום 34. גנבת פעם ? כן כשהייתי בן 6 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? קופסא ל- 3 יום 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? פעם בשבועיים 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? די מרוצה אבל יש מקום לשיפור 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? שינים 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? כמעט הכל 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? שריפה 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? סוציומאט 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? שקרים וצבועיים 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כן וזה חרא 44. נישקת בחורה ? כן 45. נישקת בחור ? כן 46. אתה סטרייט/ית ? לגמרי 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כןכמה פעמים ? פעמיים 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? לוקח את הזמן 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אמא 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? לא נראה לי 53. בגדו בך? זה מורכב יותר אולי אכזבו 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? חד פעמי 55. מה היו התוצאות ? שיט 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ?יש מכרים אבל חבר טוב אחד 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? פה ושם זה בא והולך 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 8 59. וחזק פיזית ? 8 60. וחזק נפשית ? 9 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? ברור 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? ברמה מסוימת כן 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) מנשנש טוב טוב את הקצפת, משתדל לאכול גם מהשוקו וגם מהצפת בו זמנית. ובסוף משתדל לראות את הקופסא שקופה שקופה...חחח

here it comes

שם: אלין 2. גיל:26 3. השכלה אקדמאית חלקית 3א. גובה 1.60 4א. זכר/נקבה: אנדרוגינוס.. 4. מיקום בארץ:שפלה 5. תאריך הלידה: 25/4/80 6. כינוי חיבה:אלינקוש ,אלי , אלישון 7. יש חבר/ה ?? כרגע לא ברור 8. רישיון נהיגה ? לא הייתי צריכה ועכשיו אמרתי יאללה 9. קעקועים/פירסינג - לא אוהבת. אהה רגע, יש לי חור בכל אוזן! 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? משתנה לפי מצבי רוח 11. מה צבע העיניים שלך ? כנ"ל כמו השיער 12. מה צבע העור שלך ? שנהב בחורף , הבנה בקיץ 13. יש לך אח/ות בצבא ? כן- יוסף, חתיך עולמי, משתחרר בנוב' 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: חילונית עם זיקה למסורת 15. אתה צמחוני/ת ? לא אוכלת בקר בכלל, עופות משתדלת כמה שפחות 16. אתה טבעוני/ת ? באידיאל הייתי רוצה, קשה להיכנס למסגרת כזו לבד 17. קולה ? רק באירועים, מעדיפה מקס, עם לימון וקרח. 18. מים ? שותה מעט, אבל אם לשתות - רק מים 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: כל מה שמכיל שמנת או פירות טרופיים 20. על האש ? דגים!!! 21. צמחוני/ת ? לא הייתה כבר שאלה כזו? מנסים להתקיל, אה? 22. חתולים או כלבים ? חתולים! ...וכלבים 23. יש לך בע"ח ? אצל ההורים 2 כלבים שחור- לבן וחתולה מלכה 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: כל דבר כמעט חוץ מפופ מסחרי והיפ הופ ומזרחי 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?ג'ז בקיסריה לפני שבועיים 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? משהו של דין דין אביב 27. סנפלינג: טיול במדבר יהודה כיתה י'-הכי כיף שהיה 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? להיוולד- וזה היה מזעזע 29. הצבע השולט בארון שלך: צבעי אדמה וכחולים 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?ליב טיילר. אני מתה על מראה השלגייה. 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ?אין בעיניי גבר הכי יפה בעולם- זה עניין של כריזמה. 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? קשה לומר- לא עולה אף אחד בראש בתקופות טרופות אלו. 33. עברת פעם על החוק?כן, גנבתי דברים מחנויות 34. גנבת פעם ? זה ייקח יותר מדיי זמן לפרט 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? פעם 2 בגיל 18, קיבלתי בחילת מוות ולא מעשנת יותר, אני אפילו לא יכולה להריח סיגריות. 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? יין טוב או בירה עם ספרייט במפגשים חברתיים 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? בכללי כן, אבל הייתי רוצה להיות יותר גבוהה. 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ?גובה 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?עיניים 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מהסוף 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ?עקשנות עקשנות עקשנות 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?גסות- רוח 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?כן 44. נישקת בחורה ? כמעט 45. נישקת בחור ?כן 46. אתה סטרייט/ית ?כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? כן - לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? תלוי כמה זה גרוע 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אף- אחד (אבל יותר אבא) 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כן 53. בגדו בך? חברות 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ? חברה הפסיקה לדבר איתי 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? אין 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? "נשים שלא רוצות ילדים" 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? יש תקופות שזה 10 ויש תקופות שזה שואף ל-0 59. וחזק פיזית ? 6 60. וחזק נפשית ? 8-9 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? נראה לי שכן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? נראה לי שלא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? מישהו בעבודה, אבל זה באון אנד אוף 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? כן, ראש פשע ברמה עולמית! 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) כשהייתי קטנה הייתי אוכלת 2: אחד מערבבת ושני בנפרד היום אני אוכלת קצפת בנפרד

עד כמה את עקשנית מ 1 עד 10

תמיר כנס למייל!

כן המפקד!

עד כמה את עקשנית מ 1 עד 10

מופנה אליי?

אוקיי ..אז ככה ..הסקר הגדול עולה לאוויר

לאחר וקיבלתי את אישורו של אמיר.. הסקר נכנס לשורה הראשונה של הפורום.. כולם מתבקשים לענות אפילו אם כבר עניתם .. מוכנים??. .יאל יוצאים לדרך... בהצלחה לכולם!! הסקר הגדול..!!!! . שם: 2. גיל: 3. השכלה 3א. גובה 4א. זכר/נקבה: 4. מיקום בארץ: 5. תאריך הלידה: 6. כינוי חיבה: 7. יש חבר/ה ?? 8. רישיון נהיגה ? 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? 11. מה צבע העיניים שלך ? 12. מה צבע העור שלך ? 13. יש לך אח/ות בצבא ? 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? 15. אתה צמחוני/ת ? 16. אתה טבעוני/ת ? 17. קולה ? 18. מים ? 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: 20. על האש ? 21. צמחוני/ת ? 22. חתולים או כלבים ? 23. יש לך בע"ח ? 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? 27. סנפלינג: 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? 29. הצבע השולט בארון שלך: 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? 34. גנבת פעם ? 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? 44. נישקת בחורה ? 45. נישקת בחור ? 46. אתה סטרייט/ית ? 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? 51. שברו לך פעם את הלב ? 52. שברת למישהו פעם את הלב ? 53. בגדו בך? 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 59. וחזק פיזית ? 60. וחזק נפשית ? 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר)

:-)

אני יודעת שרובכם לא מכירים אותי אבל אני תמיד פה. . שם: דקלה 2. גיל: 24 3. השכלה: על תיכונית (רפואה משלימה) 3א. גובה: 165 4א. זכר/נקבה: נקבה 4. מיקום בארץ:שרון 5. תאריך הלידה:04/07/82 6. כינוי חיבה:דקל , דיקלי 7. יש חבר/ה ??: לא 8. רישיון נהיגה ? 6 שנים 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון):4 קעקועים ועוד אחד בתכנון ונזם 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?: חלק 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? שזוף 13. יש לך אח/ות בצבא ? הכי קטנה בבית 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?: חילונית 15. אתה צמחוני/ת ?: לא 16. אתה טבעוני/ת ?: לא 17. קולה ?: לעיתים 18. מים ?:לא כמו שצריך 19. אלכוהול שאני אוהב/ת:ייגר 20. על האש ?: צלעות 21. צמחוני/ת ?: לא שאלנו את זה מקודם? 22. חתולים או כלבים ?כלב 23. יש לך בע"ח ?ראה שאלה למעלה 24. להקה שאת/ה אוהב/ת:Morceeba ועוד המון המון אחרים 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?: לפני חודשיים (באוסטרליה) ומחר ברוג'ר ווטרס 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?:עוד לילה (דורבנים 27. סנפלינג: לא 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ?קניתי כרטיס טיסה להודו יומיים לפני הטיסה , איך היה? מדהים 29. הצבע השולט בארון שלך:צבעים רכים ובהירים 30. מי האשה הכי יפה בעולם? יש המון 31. מי הגבר הכי יפה בעולם? גם יש המון 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? ברוס וויליס 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ?לא (אמא שוטרת) 34. גנבת פעם ? נראה לצי שכמו רובנו , מסטיק בתור ילדה. 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? כן , פחות מקופסא ביום. 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? סתם שיוצאים. 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? מאוד 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? כלום 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?הכל 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? חושך ולבד 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ?נאיביות 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?שקרנות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?כן 44. נישקת בחורה ?כן 45. נישקת בחור ?כן 46. אתה סטרייט/ית ?כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ?כן ולא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?לא 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ?לא לוקחת כדורים 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ?אבא 51. שברו לך פעם את הלב ?כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ?כן 53. בגדו בך?לא שאני יודעת 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? כן 55. מה היו התוצאות ?לא הרסניות כמו שחשבו 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ?6 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? - 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?8.5 59. וחזק פיזית ? 5 60. וחזק נפשית ?9 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ?לא 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?בטח 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? ראש מועצה והוא דיי בסדר 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ?פרטי ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר):מוציאה את הקצפת ומתנפלת על השוקולד.

מופנה אליי?

כן ,בהחלט ...

אני די עקשנית כשאני מרגישה שזה הדבר הנכון לעשות - אבל לעיתים זה עלול להיגרר

למריבות קטנוניות על שטויות.

לאחר וקיבלתי את אישורו של אמיר.. הסקר נכנס לשורה הראשונה של הפורום.. כולם מתבקשים לענות אפילו אם כבר עניתם .. מוכנים??. .יאל יוצאים לדרך... בהצלחה לכולם!! הסקר הגדול..!!!! . שם: 2. גיל: 3. השכלה 3א. גובה 4א. זכר/נקבה: 4. מיקום בארץ: 5. תאריך הלידה: 6. כינוי חיבה: 7. יש חבר/ה ?? 8. רישיון נהיגה ? 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? 11. מה צבע העיניים שלך ? 12. מה צבע העור שלך ? 13. יש לך אח/ות בצבא ? 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? 15. אתה צמחוני/ת ? 16. אתה טבעוני/ת ? 17. קולה ? 18. מים ? 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: 20. על האש ? 21. צמחוני/ת ? 22. חתולים או כלבים ? 23. יש לך בע"ח ? 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? 27. סנפלינג: 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? 29. הצבע השולט בארון שלך: 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? 34. גנבת פעם ? 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? 44. נישקת בחורה ? 45. נישקת בחור ? 46. אתה סטרייט/ית ? 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? 51. שברו לך פעם את הלב ? 52. שברת למישהו פעם את הלב ? 53. בגדו בך? 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 59. וחזק פיזית ? 60. וחזק נפשית ? 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר)

עכשיו אני...

1. שם: שקד 2. גיל: 24 וחצי (עוד שבוע..) 3. השכלה שנה א' תואר ראשון 3א. גובה 1.68 4א. זכר/נקבה: נקבה גאה... 4. מיקום בארץ: מושבניקית...בשלבי נדידה.. 5. תאריך הלידה: 29.12.81 6. כינוי חיבה: שקדי, שקדיה, 7. יש חבר/ה ?? לא... 8. רישיון נהיגה ? בוודאי 9. קעקועים/פירסינג? 2 קעקועים מדהימים... 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק.. 11. מה צבע העיניים שלך ? חום דבש 12. מה צבע העור שלך ? מוקה (חצי הונגריה חצי מרוקאית...) 13. יש לך אח/ות בצבא ? כן, אח מ"כ חתיך! 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? מסורתית פחות או יותר.. 15. אתה צמחוני/ת ? דווקא כן! 16. אתה טבעוני/ת ? לא... 17. קולה ? טעים ביום שישי בארוחת ערב... 18. מים ? תזכירו לי מה זה?... 19. אלכוהול שאני אוהב/ת:רד בול וודקה, הייניקן 20. על האש ? איכססס בשר 21. צמחוני/ת ? כן כן! (היחידה שלא מתעצבנת מהשאלה הזו..) 22. חתולים או כלבים ? כלבה יפה ומסטולה.. 23. יש לך בע"ח ? כלבה.. כבר אמרתי... 24. להקה שאת/ה אוהב/ת:יהודים, יציאת חרום 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? חצי שנה, אביב גפן ודניאל סלומון, מרגש את דמעות... 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?אין לי קליטה במשרד, הטלפון של העבודה לא מפסיק לצלצל... 27. סנפלינג: בחיים לא! שתי רגליים על הקרקע.. 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ?מממ...לרדוף אחרי שני גנבים ב-2 בלילה, איך היה? אדרנלין בשמיים.. 29. הצבע השולט בארון שלך: תכלת וורוד! 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? ליב טיילור 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? בראד פיט 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? וואו... זאת מריקוד צמוד שרוקדת עם הכושי.. ג'סיקה משהו.. 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? טרקטורון מגיל 14 נחשב...? 34. גנבת פעם ? חס וחלילה.. 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? לצערי כן, קופסה.. 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? בסופשבוע, בין כוס לשתיים, תלוי בנסיבות.. 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? כמעט לגמריי.. הייתי עושה כמה שיפוצים קטנים.. 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? שיער.. 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? עצמות לחיים, עור חלק.. 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? שיקיריי ילכו לעולמם... 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? פרפקציוניסטית, רגישה.. 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? חוסר פרגון, חוסר אנושיות 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? דווקא כן... 44. נישקת בחורה ? לא... 45. נישקת בחור ? כן כן... 46. אתה סטרייט/ית ? לחלוטין 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? אולי במקרה, בטוח לא נהנתי.. 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? חס וחלילה! נגד בגידות! 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? לוקחת כדור.. אין לי כוח סבל... 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? לא ולא... 51. שברו לך פעם את הלב ? כן, ריסקו לחתיכות קטנות... 52. שברת למישהו פעם את הלב ? אולי... אם כן... לא התכוונתי... 53. בגדו בך? לא נראה לי, מקווה שלא.. 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא זכור לי.. ואם כן למטרה טובה.. 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? 4 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? סודות ווידויים, אהבה ורומנטיקה... 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 9 59. וחזק פיזית ? 6 60. וחזק נפשית ? 4... 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? בוודאי 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא... 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?מממ..נגיד שכן...פנטזיה... 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? לא משהו... 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? מושב, פרטי... ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) ממ.. טעים.. שנים לא אכלתי מילקי, מנסה לעמוד בפיתוי, אבל בילדותי... קודם הקצפת, מתענגת מכל ביס ולא רוצה שיגמר.. ואז כל השאר.

נעים להכיר שקד .ברוכה הבאה

קצת ארוך אבל מרתק...

. שם: עומר 2. גיל:23 3. השכלה: סטודנט 3א. גובה: 1.85 4א. זכר/נקבה: ז 4. מיקום בארץ: חולון 5. תאריך הלידה: 25.4.83 6. כינוי חיבה: מוש 7. יש חבר/ה ?? לא 8. רישיון נהיגה ? אופנ' 500 , אוטו 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון): 3 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ? חלק נוטה למתולתל 11. מה צבע העיניים שלך ? חום 12. מה צבע העור שלך ? שחום קליל 13. יש לך אח/ות בצבא ? לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ? חילוני 15. אתה צמחוני/ת ? לא 16. אתה טבעוני/ת ? לא 17. קולה ? סבבה 18. מים ? עדיף מקולה 19. אלכוהול שאני אוהב/ת: בירה גינס 20. על האש ? מפוצץ 21. צמחוני/ת ? לא 22. חתולים או כלבים ? שניהם יחד 23. יש לך בע"ח ? מה לא היה חוץ מנחש... 24. להקה שאת/ה אוהב/ת: ביטלס 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ? שבוע וחצי 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ? oasis 27. סנפלינג: בעתיד 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ? דברים הזויים בלילה לבן 29. הצבע השולט בארון שלך: קוניאק 30. מי האשה הכי יפה בעולם ? מדונה 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? ג'ורג קלוני 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? גילה אלמגור 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ? אור אדום, מריחואנה, ,,, 34. גנבת פעם ? כן 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ? בדרך להיגמל 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ? פעם בשבוע 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ? יחסית לשאר העולם כן 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ? אולי קצת את הנחירים 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ? העין השמאלית 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? ערבי מוסלמי חמוש 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ? סוצימטיות 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ? שקרנים, מתנשאים 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ? כן לצערי 44. נישקת בחורה ? כן 45. נישקת בחור ? כי הייתי חייב 46. אתה סטרייט/ית ? לחלוטין 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ? לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ? כן פעמיים 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ? מעשן ג'וינט 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ? אמא 51. שברו לך פעם את הלב ? כן 52. שברת למישהו פעם את הלב ? כן 53. בגדו בך? נראה לי שכן אבל זה היה צפוי 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא 55. מה היו התוצאות ? ---- 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ? הרבה מכרים אבל חבר אחד 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? זה בא והולך 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ? 9 59. וחזק פיזית ? 9 60. וחזק נפשית ? 8 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ? כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ? לא נראה לי שזה יחזור 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ? ברור 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? כמה שאפשר 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? קומות ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר) זה מתחיל בליקוק הקצפת....אח"כ שוקולד וקצפת יחד.... ואחורי זה להתומגג על השוקולד קפיש ?

נעים להכיר שקד .ברוכה הבאה

תודה...(למרות שאני לא פעם ראשונה פה..) יום נעים, שקד.

וגם אני...

. שם: אני אני 2. גיל:31 3. השכלה -תואר ראשון בתקשורת 3א. גובה-176 4א. זכר/נקבה:נקבה 4. מיקום בארץ:מרכז 5. תאריך הלידה: 6. כינוי חיבה:אני 7. יש חבר/ה ??לא 8. רישיון נהיגה ?בהחלט 9. קעקועים/פירסינג (שיש עליכם או כאלו שבתכנון):יש קעקוע בכתף הימנית 10. השיער שלך חלק/ מתולתל/ גלי ?גלי ארוך 11. מה צבע העיניים שלך ? ירוק 12. מה צבע העור שלך ?כשאני משתזפת? 13. יש לך אח/ות בצבא ?לא 14. כיצד את/ה מגדיר/ה את עצמך: דתי/ה ? מסורתי/ת ? חילוני/ת ?חילונית 15. אתה צמחוני/ת ?ממש לא! 16. אתה טבעוני/ת ?לא 17. קולה ?מדי פעם 18. מים ?איכס 19. אלכוהול שאני אוהב/ת:הרבה...ובראש טוב 20. על האש ?טעם החיים 21. צמחוני/ת ?לא 22. חתולים או כלבים ?כלבים 23. יש לך בע"ח ? כלב 24. להקה שאת/ה אוהב/ת:דפש מוד 25. מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה ?לפני שבוע/ריטה 26. איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע ?דיידו 27. סנפלינג: אוי ואבוי לי 28. מה הדבר הכי מטורף שעשית ? איך היה ?יש הרבה.. 29. הצבע השולט בארון שלך:כל הצבעים 30. מי האשה הכי יפה בעולם ?סבתא שלי 31. מי הגבר הכי יפה בעולם ? בראד פיט 32. שחקנ/ית הכי מוכשר/ת ? 33. עברת פעם על החוק? אם כן אז איך ?נהגתי בלי רישיון 34. גנבת פעם ?לא 35. את/ה נוהג/ת לעשן סיגריות ? כמה ?מדי פעם,כמה.. 36. את/ה נוהג/ת לשתות? כמה ?לא רציני...כמה כוסיות 37. את/ה מרוצה מאיך שאת/ה נראה ?מאוד 38. מה היית משנה בחיצוניות שלך אם בכלל ?לא משנה כלום 39. מה את/ה הכי אוהב/ת בחיצוניות שלך ?עיניים 40. ממה את/ה הכי מפחד/ת? מהמוות 41. מה התכונה הגרועה ביותר שלך ?חשדנות 42. מה תכונה שאתה שונא אצל אחרים ?קמצנות,שקרנים 43. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל ?כן 44. נישקת בחורה ?לא 45. נישקת בחור ?כן..וגם קצת יותר מנשיקה 46. אתה סטרייט/ית ?כן 47. אי פעם שיחקת ברגשותיו של מישהו אחר ?! נהנת מזה ?לא 48. אי פעם בגדת בבן/בת זוג? כמה פעמים ?לא!!!!! 49. כשכואב לך הראש אתה לוקח כדור או מחכה שיעבור ?מחכה שיעבור 50. את/ה ילד/ה של אבא או אמא ?ילדה של העולם 51. שברו לך פעם את הלב ?בטח 52. שברת למישהו פעם את הלב ?מקווה שלא 53. בגדו בך?כן 54. סיפרת משהו שהבטחת לא לספר ? לא 55. מה היו התוצאות ? 56. מכל החברים שיש לך, כמה היית מגדיר/ה כהכי הכי טובים ?כולם.לכן הם נקראים חברים 57. באיזה עוד פורומים כתבת או שאת/ה עדיין כותב/ת ? סודי 58. מ- 1 עד 10, עד כמה היית אומר שאתה בעל כח רצון ?9 59. וחזק פיזית ? 8 60. וחזק נפשית ?10 61. אי פעם אהבת מישהו אהבה אמיתית, בצורה לא אפלטונית ?כן 62. כרגע אתה אוהב מישהו/י בצורה לא אפלטונית ?כן 63. יש מישהו/י (מציאותי, לא מפורסם, ושאתה מכיר אישית) שאת/ה פשוט מת/ה לז*** ?כן 64. את/ה מרוצה מראש העיר שלך ? כן 65. את/ה מתגורר/ת בבית קומות או בבית פרטי ? ואחרונה חביבה - שאלת מיליון הדולר 66. כיצד את/ה אוכל/ת את המילקי שלך ? (תאר, פרט, נמק והסבר)
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר