שאלת סקר-

שאלת סקר-

השאלה מנוסחת בלשון זכר רק מטעמי נוחיות. איזה זמר\ ת אתם מעריצים, ולא רק מעריצים אלא כשאתם שומעים אותו הוא גורם לכם צמרמורת....

אחלה שאלה

תראה זה קצת בעיה כי יש כמה סוגים של מוסיקה ולכל אחד מהם יש את הזמר שלהם למשל במוסיקה העיברית הזמר שהכי נעים לי לשמוע זה אביהו מדינה ..יש לו קול מדהים לפי דעתי .. יש גם את המוסיקה הערבית ששם זה ממש מעורב כי גם המוסיקה עושה צמרמורות (מי שמכיר יבין אותי ).. והזמר שהכי מצמרר זה פאריד למי מכיר ..ותאמינו לי זאת חוויה למי שאוהב מוסיקה לשמוע את הניגונים של המוסיקה הערבית ..לא בהכרח את המילים המוסיקה שם פשוט עושה צמרמורות מה איתך ??? מה מצמרר אותך

שיר הכי טוב לדעתי.....

לכל מי שמכיר, אמנם שי צרפתי אבל מרגש כל פעם מחדש... parole parole של Dalida

אני מכיר, היא שרה דואט עם עוד זמר...

זוכרת?

אחלה שאלה

תראה זה קצת בעיה כי יש כמה סוגים של מוסיקה ולכל אחד מהם יש את הזמר שלהם למשל במוסיקה העיברית הזמר שהכי נעים לי לשמוע זה אביהו מדינה ..יש לו קול מדהים לפי דעתי .. יש גם את המוסיקה הערבית ששם זה ממש מעורב כי גם המוסיקה עושה צמרמורות (מי שמכיר יבין אותי ).. והזמר שהכי מצמרר זה פאריד למי מכיר ..ותאמינו לי זאת חוויה למי שאוהב מוסיקה לשמוע את הניגונים של המוסיקה הערבית ..לא בהכרח את המילים המוסיקה שם פשוט עושה צמרמורות מה איתך ??? מה מצמרר אותך

אותי

ריי צ'ראלס מלך הבלוז..שיר אחד שקורע אותי "ג'ורג'יה"

שאלת סקר-

השאלה מנוסחת בלשון זכר רק מטעמי נוחיות. איזה זמר\ ת אתם מעריצים, ולא רק מעריצים אלא כשאתם שומעים אותו הוא גורם לכם צמרמורת....

לי אין זמר ספציפי שגורם לצמרמורת...

אבל יש כמה שירים שגורמים לי לזה. חלק בגלל זכרונות שיש לי מהם והחלק בגלל שהמילים או הלחן מרגשים אותי. אז הנה כמה דוגמאות: Alan Parsons Project - Old and Wise (זכרונות בטקס סיום לימודים) Enigma - Gravity Of Love Evanescence – Missing (זה לא שיר מוכר אבל מקסים) Queen - The Show Must Go On U2 - With or Without You (אחד המדהימים לדעתי) ברי סחרוף - הכל או כלום זה מה שעלה לי לראש עכשיו. אבל בטח יש עוד...

קצת בנאלי,המון ישראלי

מי שגורמים לי צמרמורת בכל מילה הם אביב גפן וארכדי דוכין לא פחות ולא יותר. בעיקר עכשיו השיר שאביב גפן עשה לו כאבר-שיר צרפתי במקור "הכול זמני"

קודם כל

תמיר... אחלה שאלה... באמת! (חבל ששי לא חושב על שאלות כאלה ) ולגבי הזמר? אני אישית לא יכולה לענות... פשוט כי יש הרבה! אני מ-ת-ה על מוזיקה! אוהבת כ"כ הרבה סגנונות... כ"כ הרבה שירים... זה הרבה תלוי במצברוח. אבל אני תמיד תמיד אוהבת רובי וויליאמס אוהבת ברי סחרוף קווין זה ה להקה (בה' הידיעה!) וכל מה שגואה טראנס אבל אני אוהבת כ"כ הרבה... שאפשר פשוט להגיד ששירים עושים לי צמרמורת! (כרגע אני דווקא בקטע של קצת רוק... הרבה מטאל כנראה לשחרר כעסים...) חחח השארתי מישהו בחוץ? אאאההה כן שכחתי.. אני לא שומעת יו טו מאז שאמרו לי שהם אנטישמיים... לא אוהבת בכלל מוזיקה ערבית וזהו

U2 אנטישמיים?

אני ממש בספק...

זה מה ששמעתי

ואני ממש אשמח להתבדות.... כי מאז אני פשוט לא שומעת אותם.. ודווקא אוהבת

קודם כל

תמיר... אחלה שאלה... באמת! (חבל ששי לא חושב על שאלות כאלה ) ולגבי הזמר? אני אישית לא יכולה לענות... פשוט כי יש הרבה! אני מ-ת-ה על מוזיקה! אוהבת כ"כ הרבה סגנונות... כ"כ הרבה שירים... זה הרבה תלוי במצברוח. אבל אני תמיד תמיד אוהבת רובי וויליאמס אוהבת ברי סחרוף קווין זה ה להקה (בה' הידיעה!) וכל מה שגואה טראנס אבל אני אוהבת כ"כ הרבה... שאפשר פשוט להגיד ששירים עושים לי צמרמורת! (כרגע אני דווקא בקטע של קצת רוק... הרבה מטאל כנראה לשחרר כעסים...) חחח השארתי מישהו בחוץ? אאאההה כן שכחתי.. אני לא שומעת יו טו מאז שאמרו לי שהם אנטישמיים... לא אוהבת בכלל מוזיקה ערבית וזהו

אני מכיר, היא שרה דואט עם עוד זמר...

זוכרת?

כן, זוכרת

עם אלן דה לון השחקן,איזה קול יש לו, אהה? ומידע נוסף, דלידה התאבדה בגלל אהבה נכזבת. אם אני שומעת את השיר הזה על הבוקר סתם במקרה ברדיו, יהיה לי יום ממש טוב, פשוט עושה לי את זה

לא ידעתי שזה אלן דילון

כל הכבוד! ואם מדברים על צרפתים יש שיר שממש מחרמן גם דואט נדמה לי שקוראים לו ג'אטם מונמי[מעט טקסט, הרוב הנחות] ...הוי! הצרפתים האלה :)

שאלת סקר-

סקר

אין ספק שכרגע התשובה היא קולדפליי וחבל שהם מתפרקים
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר