הארה קטנה על פגישות עיוורות

חברה, רק דבר קטן אני רוצה להגיד לכם על פגישות עיוורות, אתם לא מבינים אפילו כמה טוב יכול לצאת מזה, חברה של אמא שלי הכירה לי מישהו, ואני הייתי הכי סקפטית, בייחוד שלא הייתה לי אף פעם בעיה עם בנים, והייתי בדיוק אחרי פרידה מחברות ארוכה, ואני בפה מלא יכולה להגיד שפגשתי את גבר חלומותיי!!!! אל תהיו סקפטיים, תצאו ואולי גם תמצאו את האחד/אחת!!

לטלי

קודם כל אני שמח לשמוע שמצאת את האושר שלך..מי יתן וזה ימשיך לעד.. שנית תמיד טוב לנסות דברים חדשים אין מה להפסיד...מה כבר יכול להיות מקסימום לא נראה לא קרה שום דבר חותכים וזהו.. ואם כן קרה משהו אז אחלה אין מאושרים ממכם.. שיהיה לך המון בהצלחה ... מקווה שתעדכני אותנו

כל כך נכון !!!

לפני יומיים... גיליתי כמה את צודקת!! הכרתי גם את גבר חלומותיי... וכן... מפגישה עיוורת! היתכן שזה אפשרי? מסתבר שכן! הוא מ ו ש ל ם סופשבוע מדהים לכולם, שקד.

שקד..מה דעתך לתת פרטים

חברה, רק דבר קטן אני רוצה להגיד לכם על פגישות עיוורות, אתם לא מבינים אפילו כמה טוב יכול לצאת מזה, חברה של אמא שלי הכירה לי מישהו, ואני הייתי הכי סקפטית, בייחוד שלא הייתה לי אף פעם בעיה עם בנים, והייתי בדיוק אחרי פרידה מחברות ארוכה, ואני בפה מלא יכולה להגיד שפגשתי את גבר חלומותיי!!!! אל תהיו סקפטיים, תצאו ואולי גם תמצאו את האחד/אחת!!

כיף לך!

אבל אני מקווה שבחיים, אבל בחיים, אני לא אצא שום לפגישה עיוורת. פעם אחת הספיקה לי... קודם כל שיסדרו לי תמונה, זה לא כל כך קשה.

כל כך נכון !!!

לפני יומיים... גיליתי כמה את צודקת!! הכרתי גם את גבר חלומותיי... וכן... מפגישה עיוורת! היתכן שזה אפשרי? מסתבר שכן! הוא מ ו ש ל ם סופשבוע מדהים לכולם, שקד.

בוקר טוב מתוקה .....

אולי תשתפי אותנו ?

איזה יופי!

יש מקרים שזה מסתדר ויש מקרים שלא. אי אפשר להכליל שפגישות עיוורות זה דבר רע ולהיפך... לי יצא להיות פעם אחת ויחידה בפגישה עיוורת... ויצא משהו אבל לא לאורך זמן... אבל זה לא משנה כי את אהבת חיי כבר זכיתי להכיר! אני מאחלת לך המון המון בהצלחה! הלוואי ותהיו מאושרים!

נכון . גם אנ י

הרי אי אפשר לדעת איפה המזל יחכה . למשל אני יצאתי עם מישהו לפני שנה מהאינטרנט , יצאנו חצי שנה וכמעט אפילו התחתנו . וגם היום חבר שלי הוא גם מהאינטרנט . למרות שבדרך וואי איזה חלאות פגשתי .והמון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר