אנשים- התחתנתי!

אנשים- התחתנתי!

ומזה שבוע שאני אישה נשואה למהדרין! היתה חתונה מדהימה, הרבה שמחה וכיף! עכשיו אני ממש מרגישה שאני סוגרת מעגל על גבי הפורום הזה... (למי שלא מכיר/זוכר- הגעתי לפורום בגלל לב שבור אחרי ביטול חתונה עם האקס, והיום, שנתיים אחרי, אני נשואה באושר גדול לאהבת חיי ומודה לאלוהים שלא עשיתי את טעות חיי... גורל או לא גורל???) בהזדמנות זו אני מאחלת לכולכם שנה טובה, שנה של אושר, בריאות ובעיקר אהבה!

שיהיה במזל והרבה הרבה אושר

כפרות, מה עניינים ?!

התגעגענו אלייך.. מזל טוב !!!!!! קשה לי לבטא עד כמה אני מאחלת לך אושר והצלחה..

קחי נשיקה ענקית בינתיים...

אנשים- התחתנתי!

ומזה שבוע שאני אישה נשואה למהדרין! היתה חתונה מדהימה, הרבה שמחה וכיף! עכשיו אני ממש מרגישה שאני סוגרת מעגל על גבי הפורום הזה... (למי שלא מכיר/זוכר- הגעתי לפורום בגלל לב שבור אחרי ביטול חתונה עם האקס, והיום, שנתיים אחרי, אני נשואה באושר גדול לאהבת חיי ומודה לאלוהים שלא עשיתי את טעות חיי... גורל או לא גורל???) בהזדמנות זו אני מאחלת לכולכם שנה טובה, שנה של אושר, בריאות ובעיקר אהבה!

מזל טוב גל-גל

כן אני זוכר את תחילת המעגל.. תודה לאל שעשית את הצעד הנכון. או הגורל... בקצב הזה לא יישארו רווקות בפורום חחח .. אז שוב מזל טוב ענקי, וכל האושר בעולם[גם עושר לא יזיק],ובנוסף אני מאחל לכל הרווקות שימצאו את בחיר-לבם אמן.

ומה נשאר לאחל?

הרבה אושר!!!

מי אמר שלא יכולים לרקוד על שתי חתונות....

מזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזל טווווווווווווווווווווב גלינקה מה אומר? אני שמח ומאושר לראות שהמעגל נסגר ונסגר כמו שצריך . אני רוצה לאחל לך מכל הלב , שתראי אושר בו ובך ובכם ! ואינשאללה כמו שהמעגל הזה נסגר אצלך , שכך ייסגרו לטובה כל המעגלים שתפתחי ושתפתחו ביחד. המון המון מזל טוב גלגל יקרה. שתהיה שנה טובה. אברום

פשששש יש וירוס חדש באויר

שלא שמעתי עליו?! (כדאי שאני אברח..) ולך גל גל שתמצאו ביחד את הדרך שלכם אל האושר!

שמחה לשמוע.

באמת גורל וגם מאמת את המשפט כל מה שקורה הכל לטובה. שיהיה לכם המון מזל טוב וחיי נישואים ארוכים ומאושרים.

מזל טופ מותק!!!

איזה כיף לשמוע. אכן, גורל. אל תעלמי עכשיו שטוב לך שומעת? (אפילו שלאחרונה לא היית פה אבל נסלח לך על ההכנות ליום הגדול וכאלה...) מי יתן ובקרוב תספרי על ההריון...(?!)

מזל טוב, גל גל...

אני כל כך שמחה לשמוע שאת מאושרת... זה אירוע ממש מרגש... איך שאט אט כולם, אחד אחת, מתחתנים סביבי... שיהיה לכם רק טוב, אהבה ואושר תמיד תמיד... מורן

וואוווווווווווו ....

מזל טוב נשמה ... המון אושר והצלחה וזוגיות פוריה , מי ייתן ותהיו הכי מאושרים שיש .. מזל"ט מזל טוב מזל טוב מזל טוב !!!

אוףף..

אני לא נמצא פה 3 שבועות וכולם נשואים פה!??! מה הולך פה?? (שרון,רמז רמז..וגם לך,מיטל!!) הרבה אושר עושה שמחה והרבה אהבה וצאצאים יקירתי :) איחולים וברכות מתן.

החתן הוא אחד מהפורום ??

אוףף..

אני לא נמצא פה 3 שבועות וכולם נשואים פה!??! מה הולך פה?? (שרון,רמז רמז..וגם לך,מיטל!!) הרבה אושר עושה שמחה והרבה אהבה וצאצאים יקירתי :) איחולים וברכות מתן.

תעלם ל יותר ויתחתנו יותר

אולי זה סגולה לחתונות.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר