ואיך לא?????? עכשיו תורי...

נשמה שלי, מי כמוני יודעת כמה ציפית ליום הזה... אבל תודי שההמתנה היתה שווה כל רגע... אני מאושרת בשבילכם הרבה יותר ממה שאת יכולה לתאר לעצמך, וכל כך שמחתי על שיחת הטלפון עם הבשורה המענגת הזו... אין לך מושג, אחות יקרה שלי... אני כל כך מתרגשת ומאחלת לשניכם את כל האושר והטוב שבעולם, שתהיה לכם זוגיות פורה ומוצלחת, ושנזכה לעוד המון בשורות טובות בעקבות הנישואין האלה. הנה - קרה הדבר שהיה צריך לקרות, וכמו כל דבר - עוד מעגל יסגר בעוד כמה חודשים ב"ה... אני כבר מצפה לחתונה... ואני יודעת שתהיי הכלה הכי יפה שאראה מעודי... שיהיה רק במזל טוב... את שאר האיחולים אשאיר לעוד כמה חודשים... אוהבת אותך, מתוקה שלי ....

וזה- מוקדש לך...

את האחת ביצוע: מושיק עפיה מילים ולחן: מעין כץ בכל שדה פרחים יש את הפרח בו הצוף הרבה יותר מתוק בין כל הדרכים יש את הדרך איתה אתה תלך הכי רחוק יש רגש שעוטף אותי בכל גופי נוגע והיום אני יודע את את האחת יש בך משהו אחר שאין לאף אחת את את האחת שלי את את האחת לעולם לא אוותר עלייך את יודעת את את הכל בשבילי אין סוף לכוכבים שבשמיים ורק אחד אליך מהבהב כל העולם עובר מול העיניים ורק אחת נוגעת לי בלב יש רגש שעוטף אותי...

חברים .. אני מתחתנת...

הצעת הנישואין הייתה לפני יומיים ואני פשוט לא מפסיקה להתרגש מאז ... קיבלתי טבעת וצמיד עם לב .. פשוט מהממים ... מדהימים .. אני בעננים ......... רק רציתי לשתף אתכם ... :-) שיהיה יום נעים ומאושר לכולםםם ...

אנשימיםםם ...

תודה לכולכם על האיחולים ... למי ששאל ? הטבעת מהממת והצמיד פשוט משגע .. מכסף ואבנים לבנות כאלה שמחליפות צבעים בשמש , פשוט פצצה ... איך הוא הציע ? הקדיש לי שני שירים , 1. רגב הוד - תלם אוהבים - שיר מדהים ו-2 - התנשאי לי של רגב הוד גם כן איך לא ? חחח ותוך כידי שהשיר מתנגן הוא הוציא את הטבעת ושאל את השאלה ... אני כמובן ישר התחלתי לבכות , והתבלבלתי כזה , לא ידעתי מה לעשות עם עצמי ... אימאאאא ... ואז קלטתי , זה הבן אדם שאני רוצה לכל החיים ,רוצה להקים איתו בית , להביא איתו המון ילדים לעולם ולהזדקן איתו .. זה האחד שלי .. וכמובןשאמרתי כן והתחבקנו מלאאא .. וזהו .. שוב תודה לכולכם על הפרגון והברכות ובקרוב אצל כולםםם ... להתחתן ב"ה ...

ואיך לא?????? עכשיו תורי...

נשמה שלי, מי כמוני יודעת כמה ציפית ליום הזה... אבל תודי שההמתנה היתה שווה כל רגע... אני מאושרת בשבילכם הרבה יותר ממה שאת יכולה לתאר לעצמך, וכל כך שמחתי על שיחת הטלפון עם הבשורה המענגת הזו... אין לך מושג, אחות יקרה שלי... אני כל כך מתרגשת ומאחלת לשניכם את כל האושר והטוב שבעולם, שתהיה לכם זוגיות פורה ומוצלחת, ושנזכה לעוד המון בשורות טובות בעקבות הנישואין האלה. הנה - קרה הדבר שהיה צריך לקרות, וכמו כל דבר - עוד מעגל יסגר בעוד כמה חודשים ב"ה... אני כבר מצפה לחתונה... ואני יודעת שתהיי הכלה הכי יפה שאראה מעודי... שיהיה רק במזל טוב... את שאר האיחולים אשאיר לעוד כמה חודשים... אוהבת אותך, מתוקה שלי ....

נשמהההה שליייי

אין , אני פשוט גאה להיות חברה שלך , את מקסימה ברמות .. אני מודה לך באופן אישי על הכל ... התרגשת יותר ממני חחחח אני מתה עלייך ומאחלת לך את כל האושר שבעולםםםם ... כי הכי מגיע לך ... הכי הכי .. חברה מושלמת ממך אי אפשר לקבל , אני מתה עלייך ... תודה לך על הכללל ... ואל תשכחי שאני רוצה אותך שם .... ותודה על השיר ... אין עלייך ..... תודה תודה תודה........ אלפי תודות לך ....

מתוקה שלי...

את מקסימה! ואני שמחה להיות לצידך תמיד! כל היחס שאת מקבלת ממני- מגיע לך! את החברה הכי הכי שלי! ממש אחותי בנפש! התרגשתי, כי חיכיתי לזה בערך כמוך, וזה הגיע סופסוף, וכמו שצריך! אין בעד מה על השיר, מקווה שקלעתי... את שאר הדברים שיש לי לומר לך- אומר לך אישית... אבל באמת שאני עושה מה שאני יכולה מכל הלב ובאהבה! ואת לא צריכה להודות לי... שיהיה לך יום קסום ושבוע של אושר...

חברים .. אני מתחתנת...

הצעת הנישואין הייתה לפני יומיים ואני פשוט לא מפסיקה להתרגש מאז ... קיבלתי טבעת וצמיד עם לב .. פשוט מהממים ... מדהימים .. אני בעננים ......... רק רציתי לשתף אתכם ... :-) שיהיה יום נעים ומאושר לכולםםם ...

אללה יסטור...

רק בשביל הודעה כזו היה שווה לצאת מהשריון..!!! שיייאווו מותק הרבה הרבה בהצלחה לך שיהיה לך רק אושר ועושר עם הנבחר.. את כל מה זרציתי לומר כבר אמרו,אבל באמת-בקרוב אצלנו! :) הרבה בהצלחה,שמחה,עושר אושר ובריאות לך יקירתי.. ומזל טוב!! :) (אני רוצה מינימום 3 ילד,כן? ;) )
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר