חברים .. אני מתחתנת...

הצעת הנישואין הייתה לפני יומיים ואני פשוט לא מפסיקה להתרגש מאז ... קיבלתי טבעת וצמיד עם לב .. פשוט מהממים ... מדהימים .. אני בעננים ......... רק רציתי לשתף אתכם ... :-) שיהיה יום נעים ומאושר לכולםםם ...

יו!!! מזל טוב!!!

יו אני מופתע בשעה טובה, ומזל טוב!!!

אני מתרגש זו הידיעה הכי שמחה שקבלתי .... אני רוצה לאחל לך, ולבן זוגך את האושר העילאי, והמון מזל טוב..... ממני, בידידות, תמיר.

יוווו מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבב

מתי החתונה ? אנחנו צריכים לארגן לך הפתעה. אולי שיירת אופנעי משטרה לפני המכונית המקושטת. תכתבי לנו מה חסר . וננסה לארגן משהו יפה

המון מזל טוב

אני מאחלת לך המון מזל טוב זוגיות טובה והרבה אושר איתו ....

מזל-טוב.....

שתהיה לכם זוגיות נפלאה,הבנה ואהבה צחוק וחיוכים יהיו תמיד... הצליחו יחדיו. מאחלת:לינוי

מזלטטטטטטטטטטטטטט

"כמה מפתיע" ...... באמת הגיע הזמן יעריתינקה. יופי. קדימה ספרי פרטים ,איפה הוא הציע , איך , איך נראית הטבעת , וכוכוכוכו פרטים אחותי פרטים.... בכל אופן שיהיה הכי הרבה מזל שבעולם , כיף לשמוע - כמובן שנרצה תמונות מהחתונה. אבי

שיהיה בהצלחה!!!

נתת לי סיבה מצויינת להוציא את האף מהמחבוא...

(למרות שיש לי עוד סיבה בגללה בכלל נכנסתי אבל על כך הודעה נפרדת...) יקירתי, אני כל כך שמחה בשבילך! נמרח לי חיוך ענק על הפרצוף כשקראתי את ההודעה. שיהיה המון המון המון מזל טוב, הרבה אושר, עושר ובריאות. מכל הלב!!! אולי תשתפי איך הוא עשה את זה???

אחותי, מזל טוב !!

איזה יופי... כמו שאבי אמר, זה היה די ברור. רק עניין של זמן. אירוסים מתוקים שיהיו.. מתארת לעצמי שאת בעננים. **************** מה קורה בזמן האחרון כולם מתחתנים? שמא אשאר הרווקה הזקנה היחידה בעולם הזה?

מזל טוב!!!

נכון שאני, כמנהל הפורום, אקבל הזמנה???? אני מבטיח לספר לכולם איך היה...

גם אני מוציאה את האף....

יערית'וש.. מה נשאר לי לאמר? הכל כבר נאמר כאן. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, שתהיי מאושרת לנצח ושהאהבה כמו יין רק תשתבחי עם השנים. אוהבת המון מיטל

מזל טוב!!!!!

המון אושר ושמחה מאושרים בשבילך שתזכו שתיכם להצחלחה אושר וחיי נישואים ארוכים

יפה שלי!!!!

מזל טוב! אני כל כך שמחה בשבילך שלא מוצאת מילים... המון בהצלחה, שתהיה החתונה הכי יפה בעולם, ושתתחילו חיים חדשים ומאושרים יחד... וואו!!! איך כיף לי לשמוע!!! נשיקות!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר