זוכרים אותי?

זוכרים אותי?

שלום לכולם, מקווה שהותיקים זוכרים אותי ואת הבונבון... רציתי לחלוק ולספר ש... אנחנו מתחתנים! אז שנתיים בדיוק לאחר החתונה שלא יצאה אל הפועל ושנה וחצי לאחר שהכרתי את הבונבון המדהים שלי, החלטנו למסד את הקשר, והפעם זה אמיתי!!! כבר יש טבעות ושמלה וקייטרינג וה-כ-ל... האירוע המרגש והמשמח יערך כבר בספטמבר הקרוב. המסקנה שלי מכל הסיפור היא שאסור להתפשר!!! וכשזה נכון- אז מרגישים את זה! סגרתי מעגל עכשיו ואני חוזרת להתחבא בפינה שלי... נ.ב. אבי גולדשטיין יקירי, אתה לא עונה לי...

איך אפשר לשכוח..?

מזל טוב מותק!! ותקפצי לבקר...

איך לא...

קודם כל מזל טוב לך ולבונבון ולמה נעלמת..התגעגעתי, ושלחתי גם מייל מודאג, ברצינות ...

מזל טוב!

שמחה שמצאתם אחד את השני ואולי תמצאו פה אפילו שיר בדרך לחופה!

גלגל יקרה ...

כדאי שתבדקי שוב את המייל שלך יקירתי , כי מחכה לך שם מייל מהבוקר......

מזל טוב, גל גל...

שיהיה בשעה טובה ומוצלחת, כיף לשמוע כאלה דברים... אבל למה את חוזרת להתחבא??

מזל טוב

אמנם אנחנו לא מכירות אבל אני שמחה לשמוע... העיקר שמצאת את האחד שהכי מתאים בשבילך בהצלחה

אני כל כך שמחה בשבילך!!!

מזל טופ יקירתי, שתבנו לכם את החיים ממש כמו שתדמיינת בחלומות הכי מתוקים שלך...:) אור ואהבה, קארה:)

יאאאא מזל טוב בובה!

האמת שהשם שלך היה חסר פה... אני שמח שהכל הסתדר והאושר מציף אותך כמו שצריך... אני אעביר לך כתובת להזמנה בקרוב

קולולולולולוווווווווווווווווו

מזל טוב וסימן טוב. אלוהים, רק אתמול נפרדת מהחבר הקודם, לא? (אני לא מבינה, רק אצלי השעון עצר לשנה בערך?) אחותי, נחמד לראות אותך קודם כל. שנית, יקירה, שיהיה לך רק בהצלחה, באירגון החתונה, ובהמשך דרככם המשותפות. שתזכו רק לאהבה, סיפוק ונחת האחד מהשניה. אוהבת אותך, ורד. -------------------------- עכשיו חמודה, רדי ל-50 שכיבות שמיכה על הזמן שלא היית פה! חוצפה.. :)

וואי איך שהזמן טס!

מזל טוב!

מזל טוב נשמה ..........

יו אין לך מושג כמה אני שמחה בשבילך :-) איזה יופי ........... מזלללללללללל טובבבבבבבבבבב ואמן ותדעו המון אושר והצלחה בדרככם החדשה .... לחיייך..........

תודה רבה

על כל הברכות והאיחולים. חיממתם לי את הלב. תודה לכל מי שחיזק ותמך ברגעים הקשים. מאחלת לכולם טוב, ורק טוב!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר