היי ושלום לכול באי הפורום!!!

מה שלומכם? איך המרגש? הכל טוב? יפה... לאחר שסיימנו עם הנימוסים, כמה הערות לגבי הממשק החדש. לדעת רבים מכם/ן הפורמט החדש לא כזה נוח ואטרקטיבי, אבל לגבי, כמנהל, הוא מאוד עוזר. (ואני יודע שזה לא מעניין אתכם, אבל תקשיבו עד הסוף.) אני יכול בקלות יותר למחוק הודעות, (כמו הודעות כסף קל, שלפעמים מציפות כאן את הפורום...) לעשות שינויים ועוד כל מיני. הממשק הזה, אינו, אני חוזר, אינו הגרסה הסופית! יש לכל המנהלים הערות, (וביניהם, גם לי. כל ההערות של כולכם הגיעו למנהל הקהילות), הארות, שיקולים חדשים ועוד כל מיני. כמה פיצ'רים חדשים שיש עכשיו בוואלה! לעומת הפורמט הישן. > כל תגובה, מקפיצה את השירשור בו היא נכתבה לראש הדף. הסיבה היא, כדי שכולם יוכלו לראות את התגובה החדשה. (אני מבין שעדיין אין אפשרות טובה לראות למה הגבנו ולמה לא, אבל קצת סבלנות) > אפשרות שליחת דואר לשולח, תתפקד כנראה החל מהגירסה הבאה של הפורום. > ניתן לראות את ההודעה לה אנחנו מגיבים. (מאוד מקל!!!) > יש בעיה "קלה" של הבחנה בין שירשורים. הנושא הועלה למנהל הקהילות. > מנהל הפורום אינו מסומן כמו שרבים ממנהלי הפורומים היו רוצים. (לי זה טוב ככה...) > כרגע לא ניתן להעביר הודעות מפורום אחד למישנהוא. > בעתיד, תהיה לי אפשרות "לתקוע" הודעה בראש הפורום, בשביל להעביר מסרים מיוחדים. (מפגשי פורום וכד'...) > לפי בקשה ספציפית שלי, ניתן יהיה לשרשר הודעות "אבודות" לשירשור ההתחלתי. > אני מאמין שבעתיד, אם מישהו ירצה לשנות משהו בהודעה, רק ע"י מייל למנהל הקהילה ניתן יהיה לשנות את נוסח ההודעה, בלי למחוק אותה מחדש... > האייקונים יחודשו!!! אל תיבהלו, הכל יתעדכן בהמשך. > אני מקווה שניתן יהיה לכתוב בצבעים שונים, ובפונט שונה כל אות בהודעה. (אתם יודעים, להדגשת דברים...) וקצת בקשות ממני. אני יודע, הצבעים קצת מדכאים, ולא כ"כ רגילים לפורמט הזה, אבל אני מקווה שאנחנו נלמד אותו בקרוב, ונצליח להפיק מהפורום תועלת כמו עד עכשיו. בעיקרון, אני נגיש תמיד!!! אני לא יושב באיזה שהוא מגדל שן שאתם לא יכולים לפנות אלי. דרכי ההתקשרות אלי, ימסרו בסוף ההודעה. אין לי מחשב של וואלה! ואני לא מקבל תמורה על ניהול הפורום. הכל התנדבותי לגמרי. אז תסלחו לי לפעמים, אם אני לא נמצא מול המחשב, ויש קצת ברדק בפורום. (יש לי מי שמנהלת את הפורום בהיעדרי, אבל בכל זאת...) אני מבין שיש לכם דיעות שונות ממני, אבל אתם גם צריכים להבין שלי יש דיעה שונה משלכם. אם יש איזו הערה כל שהיא, אשמח לקבל אותה למייל, ולא כאן מעל דפי הפורום. זה מעיק, לא נוח, ולא מכבד את הפורום. אני מבין שלפעמים זה בוער בעצמותיכם להעיר לי כאן, אבל אני אשמח אם תעשו את זה במיילים. אני מבטיח תשובה לכל אחד! כמובן, שזה לא תופס אם יש לכם הערה לגבי הודעה שפירסמתי. אשמח להצעות לייעול ול- "השבחת" הפורום. כמו שציין אבי (בוב רוני), אם תרצו לדעת יותר על נושא שאחד מאנשי הפורום בקיא בו, נוכל לעשות משאל. אם תהיה בקשה להביא מישהו מסוים, (סלב או מישהו אחר...), אני אעלה את ההצעה למנהל הקהילות, ונראה אם הדבר יתאפשר. (אני לא מבטיח כלום...). אם יש נושאים אחרים שברצונכם להעלות, אשמח לקבל הצעות! (אפילו מאוד!) דרכי התקשרות אלי: מסנג'ר: sharon_salab@hotmail.com אי מייל: sha2003@walla.co.il sharon.salab@gmail.com טלפונים, ימסרו במייל! אם אני לא חוזר תוך 24-48 שעות, ז"א שלא ראיתי או שאני לא נגיש למייל שלי. פרסמו כאן הודעה, ואני אטפל בעניין. שלכם, שרון סלאב- זה עם ה- 38 מעלות חום...

שרוני...

38 מעלות??? זה לא ממש נקרא שיש לך חום!!! תפסיק לסחוט רחמים...

שלום לכולם אני חדשה

כאן ואשמח להצטרף אליכם

רגע רגע...אולי תציגי את עצמך וכאלה?

ברוכה הבאה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר