22.02.04 | 14:40
בעניין תחפושת לזוג-הרעיונות מקוריים,ובאמת תודה רבה.אך אני צריך תחפושת לזוג-גבר ואשה!
22.02.04 | 19:23

להבא לשרשר.... !!!!

ונתנו לך שם רעיון נחמד- רומיאו ויוליה עם קצת הומור והרבה השקעה זה יראה אחלה... קודם כל תעשו חילפוי מינים- אתה האישה היא הגבר! לרומיאו תכינו מעין מעמד של מרפסת נישא... (כן, שתסתובב איתו!) או שאפילו אתם יכולים להתחפש לרומיאו ויוליה המתים! לא מכירה כל כך ת'סיפור אבל אני בטוחה שיש שם כמה דברים משעשעים...
22.02.04 | 20:10

תשובה

שלום אלה, לגביי עניין השירשור- עניין התחפושת בוער.אם הייתי משרשר,ייתכן ואחרים לא היו קוראים את ההודעה. בכל אופן, אני מתנצל. לגביי התחפושת- מספר קווים מנחים: * רעיון חילוף המינים לא ניראה לי כל כך (-: יש לי סלידה מללבוש בגדי נשים ובטח ובטח לא לראות את חברתי כגבר! * אני חייב עוד רעיונות...אני מחפש משהו מקורי וחדש! תודה רבה רבה לכולכם,באשר אתם! חג שמח
22.02.04 | 20:28

קבל:

מלצר/ית וטבח/ית פופאי ואוליב זוג ליצנים שני תינוקות זוג זקנים שוטר/ת ואסיר/ה עמי ותמי שמים וארץ שוקולד+פרה(=שוקולד פרה עלית) מלח ופלפל שמאל-ימין שלגיה והנסיך נסיך ונסיכה/מלך ומלכה זוג ארנבים איש אדום+איש ירוק (רמזור הולכי רגל) מיקי מאוס+מיני מאוס שחמט/שמקה/שחור-לבן אפונה וגזר-השראה מפרסומת סנפרוסט (ומהשיר של גידי גוב...) פיטר פן+טינקרבל אפיפיור+זונה אלאדין+יסמין קוסם+שפנפנה כיפה אדומה+זאב אזמרלדה והגיבן מנוטרדם אוסטין פאואר ומדונה אחות ופצוע רופא/ה וחולה פרח וגנן אדם וחווה
23.02.04 | 18:14

תודה רבה רבה על הרעיונות! חג שמח!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר